شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

-  داستانی داریم با این اوزیها ؟!!  چند وقت پیش مدیرعامل شرکت ، من و یکی از دوستای ایرونی همکار رو کشیده کنار و خیلی با احتیاط میگه که میخواد یه مدیر فروش جدید استخدام کنه که یهودیه ، اگه باهاش مشکل دارید استخدامش نکنم . پنج دقیقه خندیدیم و استاد هم هاج و واج […]

قبل از شروع به خواندن مطلب و با توجه به اینکه دوستان زیادی لطف میکنند و درخواست در مورد نحوه ارائه خدمات حرفه ای شرکت من را دارند ، لطفا به متن زیر توجه فرمایید وبسایت فارسی شرکت Select Visa به تازگی به روز رسانی شده . ممنون میشم که سر بزنید و اگه نظر یا […]

پس نوشت : اول همه پستهام تا هنوز کمپینمون برای کمک به روژان بازه ، یه آپدیت از وضعیت درمانی اون کوچولو میزارم .  الی دیروز با مادرش صحبت کرد ، متاسفانه حالش خیلی خوب نیست ولی خبر خوب اینه که توی هفته گذشته سی میلیون دیگه جمع شده و تا دیروز حدود ۷۰ میلیون […]

دروغ چرا ؟ سر اعتماد به نوشته های وبلاگها یا فرومها بعضی اوقات خیلی ضایع شدم که از همون سوار هواپیما شدن شروع شد . نمیدونم کدوم شیر پاک خورده ای نوشته بود که توی پرواز اتحاد هر چی دوست دارید ببرید ، یادمه اصطلاحی هم به کار برده بود که میتونی قاطر رو با […]

وکیل مهاجرت

قبل از شروع به خواندن مطلب و با توجه به اینکه دوستان زیادی لطف میکنند و درخواست در مورد نحوه ارائه خدمات حرفه ای شرکت من را دارند ، لطفا به متن زیر توجه فرمایید

وبسایت فارسی شرکت Select Visa چند وقتیه که راه اندازی شده . ممنون میشم که سر بزنید و اگه نظر یا پیشنهادی دارید با من در میون بزارید . اگر نیاز به کمک و همکاری کارگزار رسمی مهاجرت در استرالیا دارید ، حتما از طریق این وبسایت با من و همکارانم در تماس باشید .

درصورتیکه سوال خاصی در زمینه مهاجرت دارید و تمایل به استفاده از مشاوره قانونی ندارید ، خوشحال میشم که از طریق فروم مایگرنت هلپ و در تاپیکی که در آنجا ایحاد کرده ام ، دوستانه ، پاسخگوی سوالات شما باشم .

 وبسایت شرکت سلکت ویزا

 لیست خدمات ( به روز خواهد شد ) و نحوه اقدام

تاپیک من در فروم مایگرنت هلپ ( باید عضو فروم باشید)

 

مطالب متنوعی شامل اخبار و دانستنیها از استرالیا و مهاجرت به استرالیا و نیز مطالب کاربردی جهت استفاده دوستان مقیم استرالیا و یا منتظران ویزا ، آماده شده است که در در وبسایت Select Visa ارائه خواهد گردید . حتما  بخش اخبار و مقالات این وبسایت را زیر نظر داشته باشید و یا با استفاده از این لینک در  خبرنامه هفتگی ما عضو شوید .

 

 

 

پیش نوشتهای مهم :

۱- واژه “وکیل مهاجرت”  ترجمه دقیقی از “Migration Agent” نیست ، به نظرم ترجمه خوب میتونه “کارگزار مهاجرتی” باشه ولی خوب چندین ساله که این واژه مصطلح شده و من هم از اون استفاده خواهم کرد.

۲- احتمالا مواردی که مینویسم خیلی به مذاق بعضی ها که “قبایی دوخته اند” از این آشفته بازار ، خوش نیاد .

۳- سعی میکنم که کلیه مطالبی که مینویسم رو با لینک از سایتهای دولتی معتبر کنم . پس اگر کسی با موردی از نوشته هام مشکل داره حتما لینک رو مطالعه کنه و بعد روی برداشت من که میتونه اشتباه باشه بحث کنیم ، مواردی هم مینویسم که به تجربیاتم ارتباط داره که قابل بحث شاید نباشه .

 

قوانین مهاجرت استرالیا ریشه در تاریخ این کشور داره ،تعدادی از اصول  اولین قانون اساسی فدرال استرالیا که در سال ۱۹۰۱ تصویب شده ، به مقوله مهاجرت اختصاص داده شده و همون سال اولین قانون مهاجرتی  تصویب شد که شروعی بود بر White Australia Policy .  تغییرات زیادی بر روی قوانین مهاجرت اعمال شده و با توجه به حساس بودن مقوله مهاجرت در استرالیا در حال حاضر فیلد مهاجرت بعد از مالیات پیچیده ترین و بزرگ ترین فیلد قانونی استرالیاس.

شاید واستون جالب باشه بدونید که اطلاعاتی که در مورد ویزاهای مختلف توی سایت اداره مهاجرت میاد از کجا نشات میگیره . در حقیقت مبنای اصلی برای تصمیم گیری روی پرونده های مهاجرتی آیین نامه ها (Regulations) و قانون (Act) مهاجرت استرالیاست که با توجه به پیچیدگی ساختاریش توسط “کارشناسهای اداره مهاجرت” به زبان ساده تر و قابل فهم تر خلاصه شده و در دسترس عموم گذاشته شده . آفیسر های اداره مهاجرت آدمهای عادین مثل من و شما که باید روی پرونده های مختلف تصمیم بگیرن ، مجموعه گسترده ای از دستورالعملهای داخلی دارن که به PAM معروفه .  موردی پیش اومد که مجبور شدم  دستور العمل ویزای ۱۷۵ رو که پرینت بگیرم واسه مطالعه ، چیزی در حدود ۵۵ صفحه بود .میتونید تصور کنید چه حجم اطلاعات اونجا هست  ، انواع و اقسام اما و اگر  هایی که ما تو ذهنمون داشتیم موقع طی کردن پروسه مهاجرت توی این دستورالعمل به آفیسر ها گوشزد شده .

در صورتی که پرونده ای توسط اداره مهاجرت به عنوان مجری قانون رد بشه ، متقاضی اجازه داره که به دادگاه شکایت کنه و در کیسهای مهاجرتی طرف دعوی وزیر مهاجرت  و جالبه براتون که بدونید وزیر مهاجرت اترالیا هر سال دومین فردیه از نظر تعداد که ازش شکایت میشه . به خاطر اینکه سایت دیاک  در حقیقت برداشت اداره مهاجرت از قوانینه ، اکثر پرونده های موفق مهاجرت در دادگاهها روی اختلاف برداشتها به موفقیت رسیدند . یه مثال جالب براتون بگم :

طبق نوشته سایت دیاک ارائه آیلتس در زمان لاج کردن از سال ۲۰۰۷ اجباری بوده ، خود من به شخصه شاید هشت یا نه ماه منتظر گرفتن نتیچه آیلتس بودم تا پروندم رو لاج کنم و حتی دوستانی رو میشناسم که به خاطر ارائه آیلتس بعد از لاج ریجکت شدند از جمله یکی از  آشنایان خودم که وکیلش یکی از وکیلهاییه که اسمش رو زیاد شنیدید. اوایل سال ۲۰۱۰ فردی به اسم Berenguel به  یکی از اساتید من که وکیل مهاجرتی معروفی هستند رجوع میکنه و اظهار میکنه که به دلیل ارائه آیلتس بعد از لاج کردن پروندش رد شده . اول یه توضیح بدم که در صورت رد شدن پرونده مهاجرتی شما سه امکان برای دادخواست و شکایت از اداره مهاجرت دارید ( در اصل وزیر مهاجرت) که دو دادگاه مخصوص RRT و MRT   و همینطور  دادگاه عالی استرالیا (High Court of Australia)  . خلاصه اینکه استاد ما پرونده رو مستقیما میبره دادگاه عالی و استناد میکنه به آیین نامه مربوط به ویزای تخصصی و ایرادات مفهومی که میگیره ، دادگاه عالی رو قانع میکنه که تفسیر اداره مهاجرت از قانون که در سایت دیاک اومده ،  درست نبوده  و رای به از سر گیری پروسه ویزای متقاضی داده میشه  . توضیحات قانونی پرونده یه مقدار پیچیدست ولی اگر علاقه مندید میتونید از این آدرس کل پرونده رو مطالعه کنید. با توجه به ذات قوانین استرالیا ، نظر دادگاه عالی قابل استناد بوده و از مارچ ۲۰۱۰ تا جولای ۲۰۱۱ همه میتونستند بدون آیلتس لاج کنند . اداره مهاجرت تغییراتی در آیین نامه ها ایجاد کرده بعد از ۲۰۱۱ که تقریبا جلوی این کار رو گرفته .

بعد از این مقدمه شاید طولانی تر از متن برم سراغ اصل داستان :

وکالت مهاجرت استرالیا  ، یک حرفه رسمی و تعریف شده در استرالیاست که طبق قانون مهاجرت توسط سازمانی به نام MARA مدیریت میشه .

قوانین بسیار سنگینی در مورد ارائه مشاوره مهاجرتی وجود داره .ارائه مشاوره بدون اینکه عضو مارا باشید میتونه برای شما تا ۱۰ سال زندان و تا ۶۶۰۰ دلار جریمه داشته باشه . همین الان توی روزنامه های ایرانی اینجا آدمهای شجاع و از جان گذشته ای هستند که با شجاعت ( بخونید حماقت) آگهی ارائه مشاوره مهاجرتی میدن بدون اینکه رجیستر شده باشند . فقط آگهی دادن دوسال زندان داره ، اگه ثابت بشه که دارن پول میگیرن که باید منتظر مجازات سنگین تری باشند . این ویدیو رو ببینید .

در مورد هزینه های دریافتی ، متاسفانه موسسات مهاجرتی که در ایران فعال هستند از بی اطلاعی هموطناشون دارن کمال سو استفاده رو میبرند . به طور مثال هزینه استاندارد یک وکیل رجیستر شده در استرالیا برای یک کیس skilled ، بین ۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلاره . میدونم که فلان گروپ و بهمان گروپ که بعضی هاشون  از خدمات وکیل مهاجرت درس خونده و رجیستر شده استفاده نمیکنند و فقط یه آدم زبون باز رو اونجا گذاشتند که گوش مردم رو ببره  ، هزینه معمولی که فقط واسه خدماتشون میگیرند بالای ۷۰۰۰ دلاره . خنده داره که یه مهندس کامپیوتر معمولی تو ایران در آمد سالیانش زیر ۸ هزار دلاره در حالیکه این مبلغ توی استرالیا برای همون فرد بالای ۸۰ هزار دلاره اما برای ارائه خدمات مشابه و با کیفیت پایین تر تو ایران چند برابر استرالیا شارژ میکنند .

با توجه به تغییرات مدام قوانین مهاجرت و تاثیر مستقیم پرونده های دادگاهها روی کیسهای مهاجرتی( مثل همون مثال آیلتس که گفتم) ، یک وکیل مهاجرت باید مدام مطالعه داشته باشه تا بهترین خدمات رو به مشتریانش ارائه بده . سارمانهایی مثل MIA  با ارائه دوره های آموزشی و ارسال آخرین اخبار به اعضاشون ، وطیفه به روز نگه داشتن اطلاعات وکلای مهاجرت رو به عهده دارند ، پس دقت در انتخاب وکیل مهاجرتی که عضو MIA هم باشه میتونه کمک کنه که مطمئن بشید وکیل با سوادی رو انتخاب کرده اید . من جایی ندیدم که یکی از وکلای مهاجرتی ایرانی در سال ۲۰۱۰ به کسی گفته باشند که میتونه بدون آیلتس لاج کنه ، اگه کسی نمونه ای سراغ داره معرفی کنه .

وکیل مهاجرتی رجیستر شده در MARA باید شماره عضویت معتبر داشته باشه که میتونید این شماره رو اینجا  چک کنید .

وکیل مهاجرت عضو مارا  در هنگام عقد قرارداد موظفه به شما یادآوری کنه که باید طبق قانون داخلی وکلای مهاجرت یا Code of Conduct رفتار کنه و در صورتی که هر گونه شکایتی از نوع ارائه سرویسش داشته باشید میتونید  مستقیما به MARA شکایت کنید  . به این شکایات خیلی سریع رسیدگی میشه و حداقل نتیجه میتونه برگشت پول باشه برای شما در صورت به حق بودن .

خبرنامه ای تهیه شده که سعیم اینه که به صورت هفتگی ، مطالب و اخبار مفیدی که میتونه برای دوستان متقاضی مهاجرت و همینطور مهاجران داخل استرالیا جذاب باشه رو براتون ارسال کنم .اگر دوست داشته باشید میتونید از این لینک  ثبت نام کنید .

۷۲۱ دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

 1. امید می‌گه:

  با سلام و ادب
  احتراماً اینجانب امید کبیری
  دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی
  از دانشگاه آزاد اراک
  سن : ۳۲ سال
  مجرد
  سابقه کاری ۵ ساله مرتبط بدون بیمه

  واجد شرایط برای استرالیا هستم یا خیر؟؟

  • damon می‌گه:

   ایمیل زدم براتون

  • فرشید می‌گه:

   با عرض سلام و ادب
   ۴۵ سال سن
   مهندس مکانیک
   بیش از ۲۰ سال سابقه در اجرای پروژه های صنعتی
   متاهل و یک فرزند ۸ ساله
   از اینکه در خصوص امکان مهاجرت راهنمائی می فرمائید ، سپاس گزار شما هستم.

   • damon می‌گه:

    سلام

    متاسفانه به خاطر شرایط سنی و اینکه امتیازی بابت سن دریافت نمیکنید ، شرایط مشکلی خواهید داشت .
    البته راههایی مانند گرفتن آیلتس هشت در همه باندها
    پاس کردن امتحان NAATI و اسپانسر مناطق کم جمعیت
    لطفا این فرم ( از لینک زیر دانلود کنید) را پر نموده و برای من به آدرس immi@selectvisa.com ارسال کنید تا بعد از بررسی دقیق تر به شما امکان سنجی مهاجرت تخصصی را اطلاع دهم.
    http://sdrv.ms/Yacllm
    موفق باشید

  • امید می‌گه:

   با سلام و ادب و احترام من۲۴سال دارم. فارق التحصیل مهندس مکانیک در طراحی جامدات از دانشگاه ازاد قزوین هستم. میخوام بدونم برای مهاجرت و یا درخواست پذیرش برای ادامه تحصیل در استرالیا از کجا باید شروع کنم؟ در صورت امکان لطفا راهنمایی فرمایید با سپاس

   • الهه می‌گه:

    با سلام
    مدرک کارشناسی هنر گرایش گرافیک دارم و ۲۸ سال سن دارم.
    یک سال و نیم سابقه کاری دارم.
    می خواستم بدونم از چه طریقی و ویزایی میتوونم برم استرالیا؟
    یعنی ویزای کاری برای شرایط من وجود داره؟
    ممنونم از راهنماییتون

  • shahin_sepideh می‌گه:

   با سلام مرسی از اطلاعات مفیدتون.
   من و همسرم خیلی وقته که دنبال وکیل رسمی برای شروع پروسمون میگردیم.
   با توجه به اینکه واجد شرایط هم هستیم. ولی مشکل اینجاست که اکثر وکلایی که در ایران هستند جز مارا و میا نیستند.
   لطفا در این زمینه به ما کمک برسونید.ممنون می شم.

   • میلاد می‌گه:

    سلام من ۲۶ سالمه و مهندس برق قدرت هستم و ۵ سال سابقه کار دارم متاهل هستم اگر لطف کنید شرایط اقامت استرالیا برام توضیح بدید

   • parsa می‌گه:

    باسلام ۳۳ساله ، متاهل ، مهندس مکانیک ساخت و تولید دانشگاه دولتی، ۸سال سابقه کار مرتبط، همسرم ۳۱ساله،کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و کارشناسی حسابداری دانشگاه پیام نور،وضعیت زبان متوسط هستیم مدرک نداریم خواستم بدونم واجد شرایط مهاجرت هستیم؟

   • sara می‌گه:

    Ba arze salam va tashakor az site khubetun
    Man 32sale va mojarad hastam
    Lisanse mamaee ba 8sal sabegheye kar ke 6 sal bime rad shode
    4sal dar NICU(icu e nozadan)kar kardam
    aya gereftane govahinameye nicu dar iran komaki be man mikone?ba tavajoh be inke man mama hastam va be onva e nurse dar nicu kar kardam

    Ielts nadaram ama dar hade 6 hastam wali ba 1 wakil ke sohbat kardam goftand baraye reshtehaye pezeshki ielts 7 academic
    lazeme ta visaye kari begiram
    Mikhastam bebinam sharayete man baraye vorud be australia ba permanent chand darsad ok e va proce cheghadr tool mikeshe
    Be man goftand hodudan 25 milion toman dar kol hazine dare
    Lotfan rahnamaee konid
    Mersiii

  • sayd می‌گه:

   ,makeup artist hastam ba sabegheyekaro madrake international,y kodom iyalatha baray man monasebe va sharyetsh behtare,moteahel 32

  • mahshid می‌گه:

   سلام .لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم. و در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی هستم.۳ سال سابقه کار غیر مرتبط با بیمه دارم.مدرک مربی مهد کودک ار جهاد دانشگاهی تهران هم دارم. و مجرد هستم..آیا واجد شرایط برای استرالیا هستم.؟

  • بهار می‌گه:

   سلام.آیا شغلهای دولتی مثل دبیر آموزش و پرورش یا کارمند بانک یا کارمند دادگستری میتونن برا اقامت در استرالیا اقدام کنن! ضمنا یک وکیل که شرایط فوق رو داره بهم معرفی کنید ممنون میشم

  • Kazemi می‌گه:

   سلام،
   ۳۰سال سن دارم و داراى مدرک فنى و حرفه اى برق صنعتى ۱۸ ماهه بهمراه یک سال سابقه بیمه در برق صنعتى و همچنین داراى مدرک فنى و حرفه اى غواصى صنعتى سطح ۱ و ۲ ( جوشکارى و برشکارى زیر اب) بدون سابقه
   زبان انگلیسى خوب و اماده براى امتحان
   میخواستم بدونم میتونم براى استرالیا اقدام کنم و ایا شرایط رو دارم؟

 2. هومن می‌گه:

  salam,az ettelaati ke to sait gozashtin mamnunam,kheyli mofid budan,mikhastam beporsam shoma kargozari ro mitunin be ma moarefi konin?

 3. مجید شعبانی می‌گه:

  سلام آقای دامون. ممنون از اطلاعات خوبتون. راستش منم سوال آقای هومن رو داشتم. بازم ممنون. موفق و پیروز باشید.

  • damon می‌گه:

   سلام
   جوابتان را ایمیل میکنم . اگر ایمیلی که برای این کامنت ثبت کرده اید Valid نیست لطفا در کامنت مجزا ایمیل خورد رو وارد کنید.
   ایمیلتون پابلیش نمیشود .
   موفق باشید

 4. رضا نوروزی می‌گه:

  سلام آقای دامون و ممنون از اطلاعات بسیار مفید .
  میشه برای من نحوه استفاده از خدمات وکیل در استرالیا را ارسال فرمایید؟

 5. محمدرضا می‌گه:

  منم مشتاقم که اطلاعات بیشتری دریافت کنم . لطفا برای من هم ارسال کنید.

 6. Amir می‌گه:

  سلام جناب دامون،

  لطفا وکیل مورد نظرتون رو به من هم معرفی بفرمایید.
  ممنون

 7. Imanux می‌گه:

  Salam
  Man lisans omran va foghelisans sharsazi has tam
  26 sale
  Etelaat keelmel tar va yek vakil moored lot fan moarefi konid
  Mamnoon.

 8. masood می‌گه:

  با سلام
  من مهندس متالورژی با ۲۲ سال سابقه کار مرتبط و غیر مرتبط با رشته ام فار التحصیل دانشگاه شریف و ۴۶ ساله . با این شرایط بهترین روش مهاجرت برای شروع اقدامات مهاجرت به استرالیا از نظر شما چیست ؟

 9. sali می‌گه:

  سلام
  من ۲۷ سالمه،‌ارشد مدیریت مالی از دانشگاه دولتی دارم و ۴٫۵ سال سابقه کار (با بیمه) توی بانک. می خواستم بدونم آیا میشه امیدی به مهاجرت به استرالیا داشت یا نه؟ لطفا راهنماییم کنید.
  مرسی

  • damon می‌گه:

   سلام
   با توجه به اینکه بنده اجازه ارئه مشاوره مهاجرتی در حال حاضر ندارم ( هنوز عضو مارا نیستم) ،سوال شما رو به یکی از دوستان مورد تایید که قبول کرده اند به دوستان بنده مشاوره رایگان ارائه بدهند فرستادم که به زودی پاسخ شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد ..

 10. نیوشا می‌گه:

  سلام..میشه یک وکیل خوب به من معرفی کنید؟

  • damon می‌گه:

   سلام
   با توجه به اینکه بنده اجازه ارئه مشاوره مهاجرتی در حال حاضر ندارم ( هنوز عضو مارا نیستم) ،سوال شما رو به یکی از دوستان مورد تایید که قبول کرده اند به دوستان بنده مشاوره رایگان ارائه بدهند فرستادم که به زودی پاسخ شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد .

 11. keivan می‌گه:

  سلام دامون جان
  من چند مدت پیش یک پروسه مهاجرتی به استرالیا را شروع کردم که به خاطر تغییر اولویتها پرونده من hold شد ولی در تاریخ ۷sep 2012یک اخبار در diac اعلام کرد که پروندهایی که در تاریخ ما lodge کردن قراره که مورد بررسی قرار بگیره . حالا من با وجودی که file numberوTRA دارم ولی شک دارم که واقعا پرونده من lodge شده باشه (پروسه من paperبوده)به همین دلیل از شما خواهشمندم که من را راهنمایی کنید که چطور می تونم از وجود پروندم تو اداره مهاجرت کسب اطلاع کنم البته لازم به ذکر هست که چندین مرتبه enquiry زدم ولی همیشه جواب کلی میدادن و بطور شفاف در مورد پرونده شخصی من توضیحی ندادند(راستش بخوای من به تمام این file number , TRA ,و ما بقی گفته های وکیلم شک دارم)منو از این سر در گمی نجات بده
  با تشکر از اینکه دلسوزانه وقت گرامیتون را در اختیار من قرار میدهید

  • damon می‌گه:

   سلام
   با توجه به اینکه بنده اجازه ارئه مشاوره مهاجرتی در حال حاضر ندارم ( هنوز عضو مارا نیستم) ،سوال شما رو به یکی از دوستان مورد تایید که قبول کرده اند به دوستان بنده مشاوره رایگان ارائه بدهند فرستادم که به زودی پاسخ شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد .

 12. امیر می‌گه:

  سلام
  میخواستم بپرسم این سابقه کاری که میخوان باید تو ایران بیمه توی اون رشته خاص براشون رد شده باشه؟ مثلا همسر من حسابداره ولی توی شرکتشون بیمه ای که براشون رد میشه به عنوان کارمند رد میشه تو اداره بیمه.(شرکتها به این عنوان رد میکنن که پول کمتری پرداخت کنن).در این صورت چی ملاکه؟میشه یه راهنمایی بکنید.
  سپاسگذارم.

  • damon می‌گه:

   سلام
   با توجه به اینکه بنده اجازه ارئه مشاوره مهاجرتی در حال حاضر ندارم ( هنوز عضو مارا نیستم) ،سوال شما رو به یکی از دوستان مورد تایید که قبول کرده اند به دوستان بنده مشاوره رایگان ارائه بدهند فرستادم که به زودی پاسخ شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد,

   • امیر می‌گه:

    سلام.مرسی از راهنمایی ات.من چند وقت پیش سوالی پرسیدم که گفتید یکی از وکلاتون لطف میکنه جواب میده .این وکیلی که گفتید هنوز جواب نداده.امکان داره کلا جواب نده؟

 13. سپیده می‌گه:

  سلام
  چند ماهی هست که دنبال یک وکیل قابل اعتماد می گردم بلا چند تا از این بازارگرم کن ها هم مشاوره کردم اما متاسفانه نتیجه پیدا نکردم.
  میشه در مورد پیدا کردن یه وکیل درست و حسابی منو راهنمایی کنین؟
  مرسی

  • damon می‌گه:

   سلام

   معرفیتون میکنم به جایی که میشناسمشون که باهاتون تماس بگیرند.
   فقط ممنون میشم همینجا بگید که ازشون چیزی دریافت کردید یا نه که من بدونم دوستان به نتیجه ای میرسند یا نه . شاید جای دیگه ای رو معرفی کنم.

 14. جلال می‌گه:

  سلام.من لیسانس علوم ازمایشگاهی (پیراپزشکی ) با ۵ سال سابقه کار دارم و ۳۰ سالم هم هست والبته مدرک ایلتس ندارم .می خواستم بدونم چه جوری می تونم برای استرالیا اقدام کنم. با تشکر .راستی منظور ایرانیهای مقیم استرالیا که میگن اوزی یعنی چه.البته اگه خیلی اسکول به نظر نرسم.

  • damon می‌گه:

   سلام جلال
   به آدرس immi@selectvisa.com ایمیل بزن و سوال مهاجرتیت رو بپرس .
   Aussie اصطلاحیه که استرالیاییها به اون معروفند معادله با Australian در مورد افراد . تلفظش هم ozee ( البته در آمریکا به صورت awsee تلفظ میشه )

 15. Arash می‌گه:

  Salam Damon jan

  Mishee in etelaatetoo bara manam meil Konica,

 16. Mostafa می‌گه:

  سلام

  من میخوام برای مهاجرت اقدام کنم، میشه یه وکیل به قول خودتون کارگزار خوب معرفی کنید :)

  با تشکر

 17. bahar می‌گه:

  سلام ممنون که اینهمه اطلاعات خو برامون میزارید . من ۳۰ سالمه مهندس عمرانم میخواستم بدونم از کدوم راه میتونم برای مهاجرت یا تحصیل اقدام کنم

 18. Pedi می‌گه:

  سلام.خواهری دارم که نزدیک یک ساله پی آر دریافت کرده و در استرالیا مشغول زندگی هست.من تنها بردارش هستم.میخواستم ببینم بعد از گذشت دو سال از اقامت خواهرم در استرالیا پدر و مادرم می تونن تقاضای پی آر کنند؟ چه مدتی طول میکشه که به اونها ویزای دایم بدن؟و اینکه بعد از اینکه پدر و ماردم ویزای دایم گرفتند آیا من می تونم به عنوان تنها عضو باقی مانده در ایران تقاضای ویزای دایم بکنم؟در صورتی که اینها امکان پذیر هست به طور کلی چقدر زمان لازمه تا من و پدر و مادرم بتونیم همگی پی آر دریافت کنیم؟و به طور تقریبی هزینه این کار حدود چقدر خواهد شد؟
  ممنونم.

 19. behnoud می‌گه:

  salam aziz.

  man behnoud hastam, 23 sale, va daraye PR australia

  khanevaeye man mikhan be australia mohajerat konand, ya az tarighe Invest migrant, ya az tarighe skill migrant,

  shoma che rahi ro pishnahad mikonid baraye khanevadeye man?

  ba tashakor,
  behnoud

 20. محمد بقایی می‌گه:

  سلام

  من فوق لیسانس IT هستم و سابقه کاری ۱۰ ساله دارم لطفا یک وکیل خوب جهت راهنمایی در تهران معرفی کنید؟

  با تشکر

 21. p.kh می‌گه:

  با سلام
  اینجانب خانم ۳۳ ساله کارمند بانک و لیسانس مدیریت صنعتی می باشم همسرم دیپلم و ایشان هم کارمند بانک هستند . با توجه به اینکه فعلا مدرک زبان ندارم اما از سطح زبان متوسط برخوردار هستم و همچنین سابقه ۱۰ ساله کاری دارم ،آیا به نظر شما ما واجد شرایط مهاجرت به استرالیا می باشیم ؟
  با تشکر

 22. مهدی می‌گه:

  سلام
  خسته نباشی و قدم نورسیده مبارک
  من ۳۰ سالمه متأهل و لیسانس مکانیک طراحی جامدات از دانشگاه آزاد و فوق مهندسی خودرو از علم و صنعت. ۷ سال سابقه پایپینگ در شرکت نفت دارم. زبانم بد نیست ولی هنوز آیلتس ندارم. میخوام با ویزای کار بیام. اولا به نظر شما بهتره با لیسانس اقدام کنم یا فوق؟ ثانیاً اوضاع کار مهندسین مکانیک در استرالیا و در شهرهای مختلف چطوره؟
  بابت راهنماییهاتون سپاسگزارم.

 23. نیلوفر می‌گه:

  ۱- آیا ایرانیان نیز به عنوان مهاجر می توانند وارد استرالیا شوند؟
  ۲- ایا بازار کار برای رشته های مهندسی کشاورزی و نجاری وجود دارد؟

  • damon می‌گه:

   ۱- بله میتونند .
   ۲- فکر میکنم وجود داشته باشه ، خیلی تخصص دقیقی ندارم . میتونید سایتهای کاریابی استرالیا رو جک کنید.

   • احمد می‌گه:

    با سلام:

    می خواستم بدونم امکان مهاجرت واسه من و همسرم هست؟
    من ۳۲سالمه و شرکت دارم کارمم فنی هستش تو تولید مخازن تحت فشار هستم جوشکاری وتراشکاری رو بلدم .
    الانم دارم رشته نقشه کشی صنعتی (کاردانی) می خونم همسرمم ترم ۵ رشته بیو تکنولوژی هستش در ضمن فرزندی هم نداریم
    با تشکر

 24. علی یک مهاجر می‌گه:

  سلام دامون جان

  من فکر می کنم پس از مهاجرت خودمون مهمترین دغدغه چگونگی مهاجرت خانواده ما مثل پدر و مادر و برادر و خواهر هست.. ممنون میشم با توجه به اینکه سوال خیلی ها اینه اگه اطلاعاتی داری یا تو پست جدید در این مورد صحبت کنی.
  کلا هم خیلی مخلصیم آقا دامون آرون جان رو هم ببوس.

 25. Alaleh می‌گه:

  Ba Salam,man pedar va madaram donbale vakil morede etemad hastand baraye mohajerat az tarighe sarmayegozari ,pedaram sherkat darand va melk ham darand,lotfan rahnamai konid.
  Ba tashakore faravan.

  • damon می‌گه:

   سلام

   ترجیح میدید با وکیل در داخل استرالیا کار کنید یا در ایران ؟ البته پیشنهاد من وکیل عضو مارا در استرالیاست .
   لطفا به immi@selectvisa اسمیل بزنید تا به شما راهنمایی لازم رو بکنند . لطفا بفرمایید که ترجیحتا وکیل فارسی زبان است یا انگلیسی زبان.

   موفق باشید

 26. Alaleh می‌گه:

  Ba Salam,pedare man donbale vakile morede etemad hastand baraye mohajerat az tarighe sarmayegozari,ishon dar Iran sherkat darand va melk ham daran,lotfan maro rahnamayi konid.
  Ba tashakore faravan.

 27. جواد می‌گه:

  سلام ،
  من می خواستم بدونم سریع ترین رآه برای گرفتن أقامت استرالیا از روش سرمایه گزاری جقدر هزینه بر می دارد .
  با تشکر

  • damon می‌گه:

   سلام

   چند نوع ویزای سرمایه گذاری وجود دارد که انتخاب روش مناسب رابی شما به اطلاعات بیشتری نیاز دارد . اگر هزینه دقیق رو میخواهید بدونید اطلاعات زیر رو برای immi@selectvisa.com بفرست تا این دوستان راهنماییت کنند .
   سن ، سطح زبان ،سابقه مدیریت ، سابقه صادرات ، میزان سرمایه ، در صد مالکیت و میزان گردش مالی چهار سال گذشته کسب و کار ( فروشگاه ، کارخانه ، شرکت خدماتی و…) ، آیا مایل به ثبت شرکت و مدیریت شرکت در استرالیا هستید ؟ در این صورت آیا به استرالیا سفر کرده اید و چه مدت ؟ میزان سرمایه گذاری مورد نظر در استرالیا

 28. mohammad می‌گه:

  با سلام
  اولآ میخوام مدارک مهندسی عمران دانشگاه دولتی کرمان سال ۸۰ رو برا ارزیابی به وکیلی بدم شما این کارو برام انجام میدید؟ چقدر هزینه و زمان میبره؟معدل ۱۲٫۷۶ است و آیا پرفشنال اینجینیر بهم میدن؟
  ثانیآ عمویی دارم تو پرت که کارخونه کوچکی داره راجع به کارا ساختمانی؛ میخواد کمکم کنه برم ، برای ویزای ۴۵۷ چقدر پول نیازه و خدتون هم اگه قبول کنید چقدر دستمزد میخواهید و چقدر زمان میبره؟
  ضمنآ متاهل دارای ۲ فرزند خردسال ۷و۳ساله هستم

  • damon می‌گه:

   سلام

   متوجه نشدم ، میخواید از NOOSR مدرک تحصیلیتون رو تایید کنید یا اینکه اسسمنت EA ؟ به هر حال به immi@selectvisa.com ایمیل بزنید تا همه جزئیات رو به شما بگن.

   خیلی خوبه که همچین فرصتی دارید ؟ همون دوستانی که گفتم براشون ایمیل بزنید ، میتونند براتون کارهای ۴۵۷ رو هم انجام بدن .

  • زهرا می‌گه:

   سلام من براتون ایمیل زدم امانمیاد؟ وشرایطمون شرح دادم
   من ۳۱ سال دارم فوف دیپلم گرافیک علمی کاربردی وآرایشگری تجربه دارم و دارای مدرک فنی حرفه ای هستم۴۵۰ ساعت
   همسرم ۳۳ ساله ومیخاد آشپزی فنی حرفه ای شرکت کنه آیا با آرایشگری وآشپزی میشه ویزاگرفت در حال خوندن بر آیلتس هستیم میشه راهنمایی کنین الان آرایشگر میخان وبرای ارایشگر وآشپز چقدر تجربه میخان آیااز طریق تجربه من در آرایشگری کافیه اقدام بشه برای ویزا؟

 29. sahereh می‌گه:

  سلام
  من فوق لیسانس مهندسی معدن دارم از دانشگاه امیر کبیر با معدل ۵/۱۶ و ۶ سال سابقه مرتبط ۳۲ سالمه و همسرم هم زمین شناسی خونده هنوز مدرک زبان نگرفتم. لطفاً نظر بدید که شانسم برای مهاجرت چقدر هست و در صورت امکان وکیل هم معرفی کنید
  ممنون

 30. sahereh می‌گه:

  ممنون لطف کردید

 31. sahereh می‌گه:

  سلام
  میخواستم بپرسم که نمره آیلتس باید زمان Invitation ارائه بشه یا قبلش؟
  ممنون

 32. ali chelsea می‌گه:

  با سلام :
  ۲۸ ساله هستم فوق دیپلم کامپیوتر دارم.ولی کارم با دستگاه سی ان سی (طراحی و حکاکی و برش کاری روی چوب ام دی اف ) است.مدرک زبان هم ندارم دارم میخونم.به نظر شما میتونم امید داشته باشم به مهاجرت؟؟ یا با برادران دلال راهی استرالیا بشم..؟good luck

 33. ِرایان می‌گه:

  “بعضی هاشون از خدمات وکیل مهاجرت درس خونده و رجیستر شده استفاده نمیکنند و فقط یه آدم زبون باز رو اونجا گذاشتند که گوش مردم رو ببره ”

  واقعا که چقدر پستتون مفید هست. من یکی از ضربه خوردگان این سیستمهای کلاه برداری در ایران هستم و عهد کردم برای کمک به مهجران (که معمولا طبقه فرهنگی، مهندسین و ..هستند) هر کاری میتونم بکنم.

  سرتون رو درد نمیارم. مجبور شدم که قرارداد ببندم به دلیل کمبود وقت…، بعد از ۱ سال که ویزا من رو اشتباه لاج کردنند، اول باید اسپانسر می گرفتند بعد لاج میکردند، بهم اطلاع نمیدادند که اشتباه کردنند و ۶ ماه دیگه و فرصت برای اسپانسری SA از دست رفت. بعد که با دادن نامه rejection از خواب خرگوشی بیدار شدم، با کلی زحمت فهمیدم که چه بلایی سرم اوردن و خودم قوانین رو خوندم و کار رو درست کردم.

  حالا این پست شما بهم کمک کرد که باز هم خودم رو دست کم نگیرم و بیام استرالیا ازشون شکایت کنم. اینطوری شاید بتونم در شرکتشون (که تو ایران به ثبت نرسیده) رو تخته کنم. وقتی میبینم جونهای مردم میرن این آدم براشون زبون میریزه خیلی حرص می خورم.

  ممنون میشم اگه بتونم باهاتون یه ایمیل خصوصی در این رابطه رد و بدل کنم.

  باز هم از پست خوبتون ممنون.

 34. ِرایان می‌گه:

  ممنون میشم این پست من و پست قبلی رو پابلیش نکنید. در عوض یه کامنت می نیوسم که اگر مشکل من مشکل کس دیگه بود ببینه.

  در ضمن من اون پست که ایمیل خصوصی جواب نمی دید رو الان دیدم. اگر امکانش هست فقط بگید قدم اول من برای شکایت از این وکیل قلابی چیه؟

  آیا کسی رو میشناسید بهم کمک کنه که اصلا به نتیجه میرسم؟

  با سپاس

  • damon می‌گه:

   سلام

   من مشکلی در کامنت قبلیتون ندیدم که نباید پابلیش شه ولی خوب به خواستتون احترام میزارم .بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که اسمش رو بگی تا اینجا یا توی فروم ، بچه ها بفهمند که با یه کلاه بردار طرفند .
   اگه با وکیل رجیستر شده در استرالیا کار کرده باشید و اشتباهی از طرف او پیش اومده باشه ، صددرصد میتوانید شکایت کنید .

   موفق باشید

   • ِرایان می‌گه:

    خیلی ممنون از پاسختون.
    حتما وقتی محکومش کردم معرفیش میکنم و نتیجه کار رو میگم، در غیر این صورت کاری که انجام بدم خودش گیر قانونی هست.

    بزرگترین مشکل اینه که درسته که کسی که پای قرار داد مشاوره من رو امضا زده رجیستر شده نیست. اما ممکنه ادعا کنن که ما یه وکیل رجیستر شده داریم که کار میکند با ما و ایشون مثلا فقط وظیفه عقد قرار داد رو دارند.
    از طرفی کسی که کار ما رو انجام میداد که رجیستر شده نیست ولی امضا پای قرار داد نزده ولی پشت قرار داد رو امضا کرده.

    من فکر کنم فقط بتونم کسی رو که امضا کرده کاری کنم که اگر پاش به استرالیا برسه محلوم بشه، به شرطی که نتونه بگه وکیل شرکت فلانی هست و من فقط مشاوره دادم.

    خلاصه نمیدونم از کجا شروع کنم. فکر هم نکنم هیچ وکیلی بیارزه براش که این پرونده رو پیگیری کنه.

    باز هم ممنونم

   • ِرایان می‌گه:

    خیلی ممنون از پاسختون.
    حتما وقتی محکومش کردم معرفیش میکنم و نتیجه کار رو میگم، در غیر این صورت کاری که انجام بدم خودش گیر قانونی دارد.

    بزرگترین مشکل اینه که درسته که کسی که پای قرار داد مشاوره من رو امضا زده رجیستر شده نیست. اما ممکنه ادعا کنن که ما یه وکیل رجیستر شده داریم که کار میکند با ما و ایشون مثلا فقط وظیفه عقد قرار داد رو دارند.
    از طرفی کسی که کار ما رو انجام میداد که رجیستر شده نیست و امضا پای قرار داد نزده ولی امضا ش در قرار داد موجود هست.

    من فکر کنم فقط بتونم کسی رو که امضا کرده کاری کنم که اگر پاش به استرالیا برسه محکوم بشه، به شرطی که نتونه بگه وکیل شرکت، فلانی هست و من فقط مشاوره دادم.

    خلاصه نمیدونم از کجا شروع کنم. فکر هم نکنم هیچ وکیلی بیارزه براش که این پرونده رو پیگیری کنه.

    یه جوری کلات رو بر میدارن که نتونی پی گیری کنی ظاهرا..صرف نکنه.

    باز هم ممنونم

 35. sayan می‌گه:

  سلام. من لیسانس علوم سیاسی دارم+ همسرم
  تازه واسه کلاسای آیلتس اقدام کردن
  میشه وکیل معتبر واسه مهاجرت به استرالیا معرفی کنید.مرسی

  • damon می‌گه:

   سلام

   رشته تحصیلی شما متاسفانه در لیست اداره مهاجرت نیست ، مگر اینکه در رشته کاری دیگری مشغول باشید که در این صورت با ایمیل immi@selectvisa.com در ارتباط باشید تا به شما راهنمایی لازم انجام شود .

   موفق باشید

 36. مرتضی می‌گه:

  چنانچه فرزندم در استرالیا به دنیا بیاید میتوان برای او تابعیت ان کشور را گرفت؟

 37. محسن می‌گه:

  با سلام
  اینجانب دارای مدرک کارشناسی نرم افزار کامپیوتر هستم. شغل بنده برنامه نویسی .net می باشد که دارای دو سال و نیم سابقه کار همراه با بیمه و دو سال هم سابقه کار بدون بیمه هستم. ۲۹ سال سن دارم. زبان انگلیسی ام هم در حد متوسط است که مشغول فراگیری زبان نیز هستم.
  با این شرایط بنده را چطور ارزیابی می کنید؟
  با تشکر

  • damon می‌گه:

   سلام

   به نظر من شرایط مناسبی جهت مهاجرت دارید . البته مواردی مانند محل و سال اخذ مدرک و معدل وهمچنین نمره آیلتس ( احتمالی ) در شرایط شما تاثیر گذار است
   برای کسب اطلاعات بیشتر این اطلاعات را برای immi@selectvisa.com ارسال نمایید .

   موفق باشید

 38. Mina می‌گه:

  salam aghaye Damon,
  man PR daram alanam taghriban 5 mahe ke sydney hastam.doost pesaram irane mikhastam bedonam che rahi behtare ke zoodtar biyad inja va ejazeye kar ham dashte bashe?
  behtare ke man bargardam iran va ezdevaj konim ya onyeki visa ro begire ke biyad aval inja va badesh ezdevaj konim?kodomesh kamtar tol mikeshe?
  kheili mochakeram

 39. حمید می‌گه:

  با سلام من رشتم نقشه برداری است از دانشگاه دولتی تفرش من ۲ سال سابقه کار نقشه برداری دارم در کنار این مدرک هم من دارای مدرک برنامه نویسی از MICROSOFT هستم می خوام بدون بحث مهاجرتم رو باید چگونه و از کدام مهارتم ادامه بدم و اگر از سمتی یکی بروم استرالیا با یکی دیگه هم می تونم کار کنم ممنون می شوم به من اطلاعات بدهید

 40. behrooz می‌گه:

  با سلام
  ببخشید من یک سوال داشتم ازتون. به تازگی من برای ویزا ۴۷۶ اقدام کردم و چند روز پیش آفیسر مربوط به من ایمیل زد و از من درخواست کرده که مدرکی دال بر معافیت یا اتمام دورهٔ سربازی بفرستم .این درخواست دقیقاً این هست:

  CHARACTER REQUIREMENTS
  Military Discharge Certificate
  You are also required to provide a certificate of discharge from all military service. Persons who were exempted from military service should provide a copy of their
  exemption certificate.

  من در حل حاضر در کشور مالزی زندگی می‌کنم و به تازگی از مقطع فوق لیسانس فارغ تحصیل شدم و زمانی‌ که از ایران خرج شدم از معافیت تحصیلی‌ ( که همراه با سپردن وثیقه بوده استفاده کردم) و در حال حاضر تنها مدرکی‌ که در این زمینه دارم نامه‌ای هست که نظام وظیفه به وزارت علوم زاده و در خواستِ معافیت تحصیلی‌ِ من در دورهٔ ارشد کرده( که رو به اتمام هست). حالا من می‌خواستم بپرسم که :
  ۱- اصلا چرا آفیسر درخواست این مدرکو کرده( آیا فقط جهت چک کردن این هست که کسی‌ در سپاه و جاهای مورد تحریم کار کرده؟) یا اینکه برای گرفتنِ این ویزا متقاضیان حتما باید سربازی رفته باشند؟
  ۲- این نامهٔ که من دارم کفایت می‌کنه با اینکه دورهٔ معافیت من رو به اتمام( و اگه کافی‌ نیست چه مدرکی‌ باید تهیه کنم)؟
  پیشاپیش از راهنمیتون ممنونم

  • damon می‌گه:

   سلام

   اطلاعات نظام وظیفه شما را برای سکورتی چک میخواهند ، ارسال ترجمه نامه نظام وظیفه و ذکر اینکه خدمت نرفته اید و معافیت موقت دارید کفایت خواهد کرد.

   موفق باشید

 41. raika می‌گه:

  سلام من مهندس عمران هستم با ۱۲ سال سابقه کار مرتبط و بیمه دارم – سنم ۳۶ سال – تسلط کامل به زبان انگلیسی – فارغ التحصیل لیسانس عمران دانشگاه آزاد زنجان – میخواستم بدونم برای شروع کارهای مهاجرت به استرالیا چیکار باید بکنم – وکیل به من معرفی میکنین تا برای مهاجرت کمکم کنه ؟

 42. raika می‌گه:

  من امروز در خصوص مهاجرت سوال کردم – جوابم را ندادید – من مهندس عمرانم ۳۶ ساله – با سابقه کاری مرتبط به مدت ۱۲ سال – بیمه کامل دارم – تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم – میخواستم بدونم برای مهاجرت از کجا باید شروع کنم – لیسانس دانشگاه آزاد دارم

  • damon می‌گه:

   دوست عزیز من حداکثر روزی یکبار یا دوروزی یکبار فرصت میکنم که کامنتها رو که کم هم نیستند پاسخ بدهم .
   این “تسلط کامل به زبان انگلیسی” اگه به معنی گرفتن آیلتس هفت در همه باندها باشد ، شرایط خوبی برای مهاجرت دارید .
   اگر دنبال وکیل هستید به immi@selectvisa.com ایمیل بزنید .
   موفق باشید

 43. هموطن می‌گه:

  با سلام ادب و احترام خدمت شما

  من ۲۵ ساله دانشجوی ارشد کامپیوتر هستم ، میخوام بدونم برای مهاجرت و یا درخواست پذیرش برای ادامه تحصیل از کجا باسد شروع کنم؟

  درصورت امکان لطفا راهنمایی فرمایید. با سپاس

 44. marjan می‌گه:

  salam man hamrahe hamsaram dar iran vakili gereftim ke ishun mitunand baraye ma az yeki az sherkathaye ustraliaie vizaie kari begirand vali badesh ba khodemun hast ke betunim panahande beshim. Mikhastam beporsam shoma mitunid be ma vakili ra moarefi konid ke bad az resida be ustralia betavand vekalate ma ra baraye gereftane mohajerat be ohde girad. Motshakeram

 45. sajad می‌گه:

  سلام
  شرایط گرفتن وکیل و ۱ وکیل خوب میشه معرفی کنید .
  ممنون

 46. seti می‌گه:

  salam man hodude yek mah hast ke be Newcastle in NSW umadam baraye edame

  tahsil dar maghtae PhD va 29 jun emsal ham baraye mohajerat parvandamo ludge kardam diruz yek email gereftam ke dare parvandam finalize mishe va inke age tu AUS hastam bayad inja ro tark konam moshkel ine ke man 176 eghdam kardam va sponsor am perth hast ama alan tu NSW hastam soalam ine bayad darsamo vel konam ??? :(
  mamnun misham pasokh bedin

  • damon می‌گه:

   سلام

   با دانشگاه صحبت کنید و یک ترم مرخصی بگیرید ، از استرالیا خارج شید و ویزاتون رو بگیرید و برید پرت و اونجا هم با اداره مهاجرت در مورد کیستون صحبت کنید و برگردید سیدنی و درستون رو ادامه بدید . اگه در حال حاضر دارید شهریه اینترنشنال رو میدید ، بعد از گرفتن اقامت دائمتون ، هزینه لوکال ها رو میدید .

 47. jasmin می‌گه:

  با سلام و احترام

  جناب آقای دامون من به تازگی میخوام اقدام کنم اما میخوام بدونم حائز شرایط هستم یا نه. البته با یه مشاور صحبت کردم که ایشون معتقد بودند که ۹۷ درصد میتونم موفق بشم. این در حالیه که من ۳۲ سال سن دارم. کارشناسی زبان و ادبیات عرب دارم. ۵سال سابقه کار در امور اداری و کارگزینی دارم و ۳/۵ سال سابقه بیمه .
  ایشون گفتند که امتیاز لازم رو میگیرم اما باید تا ۶ ماه آینده مدرک آیلتسم آماده باشه.
  حالا میخوام بدونم نظر شما چیه.چون من خودم میخوام اقدام و مدارکمو جمع و جور کنم.میخوام بدونم میتونم از پس اینکار بر بیام یا نه؟ اینو میگم چون نمیدونم شرایط من از نظر قوانین مهاجرت استرالیا در چه وضعیتی قرار داره . راهنمائی شما میتونه به من کمک کنه. از کمکتون خیلی سپاسگزارم.

 48. مژگان می‌گه:

  سلام دامون جان
  شوهرم و من و دختر کوچکمان قصد مهاحرت به استرالیا داریم و با مشاوره با یک آژانس مهاحرتی به ما گفتند می تونیم برای ویزای stni اقدام کنیم
  می خواستم بدونم اسسمن و لاج این نوع ویزا چقدر طول می کشه
  کا می خواستم بدونم از موقعی که اقدام بکنیم تا وقتی ویزا بیاد چقدر طول میکشه چون به ما گفته اند بین ۱۰ تا ۱۲ ماه طول می کشه ویزا بیاد دستمون

  متشکرم

  • damon می‌گه:

   سلام

   عنوان STNI رو چند سالیه که دیگه استفاده نمیکنند ولی احتمالا منظورشون اسپانسر ایالتی بوده . معمولا به ایین سرعت انجام نمیشه ، از زمان لاجتون تا درسافت ویزا شاید همین حول و حوش ( یه مقدار بیشتر) طول بکشه ولی شما چند تاکار زمان بر قبل از لاج باید انجام بدید .مثل گرفتن اسسمنت ( ۲–۴ ماه ) ، آمادگی برای آیلتس ( بستگی به خودتون داره ) و فاصله eoi تا گرفتن اسپانسر تا دعوتنامه ( بسته به ایالت بین یکماه تا ۶ ماه )
   اگه سوالات جزیی تری دارید میتونید به immi@selectvisa.com ایمیل بزنید.

 49. نیما می‌گه:

  سلام..
  میخواستم باهاتون تماس بگیرم ولی آدرس میل شما رو در صفحه بلاگتون پیدا نکردم…

 50. محمد می‌گه:

  من لیسانس مدیریت صنعتی دارم.۵-۶ سال سابقه کارم دارم.میتونم واسه استرالیا اقدام کنم؟چجوری؟

 51. مهسا می‌گه:

  سلام

  از زمان لاج پرونده ۱۷۶ ما ۱۱ ماه می گذره و به گفته آفیسر پرونده از فوریه رفته برای چک امنیتی .
  ما با حساب کتاب های خودمون که فکر کردیم که بلیط برای ۵ آپریل بگریریم و بعد تاریخ رو عوض کنیم که ظاهرا الان آژانس ها ما باتفاوت ارز رو می خوان بگیرن

  طولانی شد… اینا رو گفتم که من میخوام تمام تلاشم رو بکنم که تاخیری از طرف من وجود نداشته باشه و در نتیجه میخوام مدیکال رو برای آفیسر بفرستم .

  نظر شما با تجربه با ارشی که دارین این هست که صبر کنم ازم بخواد
  یا ایمیل بزنم اجازه بگیرم
  یا بدون اطلاع بفرستم .

  ممنونم بسیار

  • damon می‌گه:

   سلام

   کسی نمیتونه دقیق بگه که چقدر کارتون ظول میکشه ولی من اگه جاتون بودم میفرستادم مدیکال و لیس جک رو با امید اینکه تا قبل از آپریل ویزاتون بیاد . البته احتمال اینکه در صورت طولانی شدن روسه سکوریتی چک مجبور شید دوباره هزینه مدیکال رو بدید هم هست ولی به ریسکش میارزه.
   اگه لینک ارسالش رو براتون باز کرده ، میتونید ارسال کنید . بد نیست با ایمیل هم اطلاع بدید. ضرری توش نمیبینم.

   موفق باشید

 52. سمیه کاظمی می‌گه:

  سلام من ۳۲ سال سن دارم فارغ اتحصیل مهندسی صنایع از علم و صنعت هستم . هشت سال سابقه کار مرتبط با سابقه بیمه دارم.( به عبارتی ۶۰ امتیاز دارم ) ولی یه وکیل بهم گفت چون بخشی ار سابقه کارم قبل از فارغ التحصیلیه من امتیاز ۵-۷ سال سابقه رو میگیریم. می خواستم بدونم آیا این گفته صحت داره؟

 53. toraj می‌گه:

  سلام من مهندس عمران با ۱۲ سال سابقه +دارای مدرک فنی حرفه ای در دو رشته+متاهل ودارای یک فرزند ۱۱ ساله+سابقه مدیریت شرکتهای خصوصی+۴۳ساله+مدرک تحصیلی همسرم مهندسی عمران با ۳ سال سابقه+اگه مدرک زبان جور بشه امکان ویزای کار در مناطق کم جمعیت رو دارم؟ با درود بی پایان تورج

  • damon می‌گه:

   سلام دوست عزیز

   باید شرایطتون دقیق بررسی بشه ، شماره تماس رو برای اون ایمیلی که گفتم هم بزارید تا با شما تماس گرفته بشه .

   موفق باشید

 54. toraj می‌گه:

  سلام
  شرایط گرفتن وکیل و ۱ وکیل خوب میشه معرفی کنید .
  ممنون

 55. سمیه می‌گه:

  سلام من دیروز سنم رو اشتباها به جای ۳۰ سال ۳۲ سال نوشتم. با این حساب تا حالا ۳۰ امتیاز سن و ۱۵ امتیاز مدرک و ۱۰ امتیاز سابقه کار دارم. ielts 6 هم دارم که اگه الان دوباره امتحان بدم ۶٫۵ میشم. حالا ۵ امتیاز واسه اقدام کم دارم به نظرتون اون ۵ امتیازو چطور میتونم از زبان مادری بگیریم؟ یه سوال دیگه : اگه خودم بدون وکیل بخوام اقدام کنم از کی باید مدارکمو واسه اسسمنت بفرستم. واستم که سابقم تکمیل شه؟
  بابت کمکهای خوبی که میکنین ممنون

  • damon می‌گه:

   سلام

   باید امتحانات NATTI رو بگذرونید که کار آسونی نیست.
   دوست عزیز متاسفانه متوجه سوال دوم نشدم ، به هرحال هر زمانی که سابقه کاری کافی جهت اقدام برای اسسمنت با توجه به قوانین سازمان اسس کننده دارید ، میتوانید اقدام کنید.

 56. farshid می‌گه:

  دامون عزیز سلام از بابت اطلاع رسانیت متشکرم من۳۶ سالمه و فوق لیسانس معماری با معدل ۱۴ در سال ۸۰ از دانشگاه ازاد دارم همسرمم فوق دیپلم طراحی لباس داره میخواستم وکیلی را حهت راهنمایی و اقدام به مهاجرت به ما معرفی کنید در ضمن من سطح زبانم متوسط و فرزند ۳ ساله دارم به نظرتون واجد شرایط هستم؟

 57. مانی می‌گه:

  سلام دامون جان،
  من با این سایت تازه آشنا شدم نمیدونم میتونم جواب درست و کاملی بگیرم یا نه ولی تیر تو تاریکیه دیگه میندازیم
  یه کوچولو از شرایطم میگم بعد شما بگو چه مسیری رو برای مهاجرت به استرالیا انتخاب کنم
  فوق لیسانس مهندسی متالورژی هستم و حدودا ۲ سال سابقه کار، همسرم لیسانس از دانشگاه تهران و ۴ سال سابقه کار، به خاطر مشکلاتی که در دوره فوق باهاشون درگیر بودم نتونستم مقاله بدم و میدونم که بدون مقاله نمیشه اسکولارشیپ گرفت هزینه تحصیل را هم با این وضعیت دلار و کار نمیشه پرداخت کرد. از طریق اسکیل سلکت می خواستم اقدام کنم که دیدم ۳۰۰۰ دلار فقط هزینه اپلیکیشن میشه(یعنی حدودا ۱۰ میلیون) که این هم معلوم نیست پذیرفته بشه یا نه که اگه نشه عملا ۱۰ میلیون پولت رو به باد دادی. چون شرایط دانشگاه تحصیل و میزان سابقه کار همسرم بهتره می خواستم از طریق اون اقدام کنم که اینم یه مشکلات دیگه ای داره.
  خواستم از شما راهنمایی بگیرم که چه باید کنم

  • damon می‌گه:

   سلام مانی

   راستش رو بخواهید دقیقا متوجه نشدم که چه کمکی از من بر می آید ؟!به نظر میرسه که تمایلی به استفاده از وکیل یا مشاور مهاجرتی نداشته باشید ، در اینصورت پیشنهاد میکنم با مطالعه کافی و دقیق سایت دیاک روال کار را پیش ببرید و به همه چزییات توجه ویژه داشته باشید که با توجه به پیچیدگیهای جدیدی که در روال پرونده های مهاجرت تخصصی ایجاد شده که باعث بالا رفتن آمار پرونده های ریجکت شده گردیده ، خدای نکرده ضرر مالی و از آن مهمتر زمانی متوجه شما نشود.

   من سوالات جزئی مهاجرتی دوستان را در حدی که زمانم اجازه دهد (متاسفانه محدودیت دارم) ، از طریق ایمیل immi@selectvisa.com جوابگو خواهم بود.

   موفق باشید

   • مانی می‌گه:

    من درواقع سوال نداشتم یه جورایی راهنمایی می خواستم. می خوام بدونم از کدوم مسیر شروع کنم؟
    به نظر شما از طریق خودم اقدام کنم یا همسرم؟ می ترسم اگه از طریق همسرم اقدام کنم و اگه پذیرفته بشه ویزاهامون با هم نیاد یا اصلا همچین چیزی امکان داره؟
    من در واقع بهترین مسیر رو می خوام انتخاب کنم و اگه اینو بدونم اونوقت میتونم وکیل مناسب رو هم انتخاب کنم

    • damon می‌گه:

     مانی جان ، هر کدومتون که اصطلاحا متقاضی اصلی باشه ، نفر دیگه به عنوان عضو خانواده در همان پرونده خواهد بود و ویزای همه باهم صادر میشه .نگران این مسائل نباش .
     موفق باشید

     • مانی می‌گه:

      دامون جان مرسی که از این یک مورد خیالم رو راحت کردید
      خوب با شرایطی که قبلا گفتم بهتره نفر اصلی خودم باشم یا همسرم؟
      من فوق لیسانس مهندسی مواد با ۲ سال سابقه کار و همسرم لیسانس مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و ۴ سال سابقه کار.
      رشته من تو لیست شغل های مورد نیاز با همین اسم(material engineer) هست ولی رشته همسرم با این اسم نیست و رشته هایی مثل medical administrator هست. حالا نمیدونم رشته ایشون رو میشه همون medical administrator قلمداد کرد یا نه؟

     • damon می‌گه:

      خواهش میکنم.
      مانی جان ، همونطور که گفتم در این بلاگ سوالات جزیی مهاجرتی رو متاسفانه نمیتونم جواب بدم و از طریق ایمیل immi@selectvisa.com در حد وقتم در خدمتتون هستم.
      موفق باشید

 58. saeid می‌گه:

  با سلام من مهندس مکانیکم ۳۴ سال دارم امتیازامو با احتساب IELTS Each Band 6 حساب کردم شده ۵۰ فکر کنم با ۱۰امتیاز اسپانسر ایالتی شرایطم مهیا بشه میخواستم اگه براتون ممکنه یک وکیل یا همان به قول خودتون کارگزار مهاجرتی ریجستر شده برام معرفی کنید چون واقعیتش فکر میکنم خودم نتونم به تنهایی کارمو انجام بدم.ممنون از وقتی که میگذارید.

 59. نبی می‌گه:

  سلام جناب دامون
  من ۱۹سالمه در ایران هستم و از کشور افغانستان
  میخواستم درخواست پناهدگی از کشور استرالیا بکنم
  من اینجا تنهام و مشکلات زیادی دارم
  لطفا کمکم کنین ممنون میشم

  • damon می‌گه:

   سلام دوست عزیز

   متاسفانه کمی شرایط برای دوستان افغان سخته ، وکیلی رو میشناسم که تخصص خوبی در مورد کیسهای افغان دارند ولی خوب متاسفانه دستمزد بالایی طلب میکنند . اگر دوست داشته باشی میتونم با ایشون شما را مرتبط کنم.
   خودم روی کیسهای افغانها تجربه ندارم و کار نمیکنم.

   موفق باشید

 60. بابک می‌گه:

  سلام
  اقا دامون
  من ۲۷ سالمه متاهل هستم و مدرک غواصی حرفه ای دارم و خانومم لیسانس مدیریت.
  می خواستم راهنماییم کنین آیا می تونیم امیدی به گرفتن اقامت استرالیا داشته باشیم ؟
  ممنونم.

  • damon می‌گه:

   سلام بابک

   امسال هیچ ایالتی اسپانسر رشته غواصی نمیشه ، اگه خانمت حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با رشته اش داره برای immi@selectvisa.com ایمیل بزنید ، توضیح بدید تا راهنمایی کنم.

 61. PersianGirl می‌گه:

  دامون عزیز
  بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم.

 62. PersianGril می‌گه:

  دامون عزیز
  ظاهرا پست قبلی من ارسال نشده پس سوالم رو مجدد تکرار میکنم.
  شرایط من : ۳۷ سال، متاهل، ۸ سال سابقه کار، مهندس کامپیوتر، دارای مدرک MCSE سال ۲۰۰۸ از مایکروسافت، مدرک CCNA از مجتمع فنی تهران، آیلتس ۵٫۵ که ۲ ماه از اعتبارش مونده. می خوام با دوره زبان TAFE (ویزای ۵۷۲) شروع کنم آیلتس به ۶ برسونم و با دوره ی Cisco ادامه بدم در استرالیا تا اقامتم درست بشه، میشه لطفا راهنمایی کنید.
  بسیار سپاسگزارم.

  • damon می‌گه:

   “وکیل مهاجرت” هم به عنوان یک پست در بلاگ و هم به عنوان یک صفحه در منوی بالا و.جود دارد ، شما سوالتان را در جای دیگر مطرح کرده بودید و من پاسخ داده ام .
   در صورتی که در گرفتن پاسخ سوالاتتان عجله دارید ، وبلاگ نویسهایی که به صورت غیر انتفاعی کار میکنند ، گزینه مناسبی نیستند . من بارها پیش امده که دو یا سه روز فرصت پاسخ به کامنتها را نداشته ام .

 63. نسترن می‌گه:

  salam , man modarese zaban hastam va az oonjai ke in joor karha bime nadare, mikhastam bedooonam rahi hast ke betoonam be australia mohajerat konam ?mamnoon misham komakam konid

 64. Mohammad می‌گه:

  دامون عزیز، سلام. ممنون از این همه راهنمایی،

  من با یکی از شرکتهای مهاجرتی قرارداد بستم و خیلی هم راضی ام. ۱۹۰ Nominated (SOL 261311 ANALYST PROGRAMMER)

  الان از من سوابق بیمه می خوان و گواهی کار. یه مشکل بزرگ دارم. ۵ سال سابقه بیمه از من می خوان و ۸ سال گواهی کار.

  شرکتی که من الان مشغول به کار هستم کلا تو دبی هستش و تو ایران ثبت نشده. میگن ما می تونیم یه قرارداد باهات ببندیم که تو ۵ ساله که با ما همکاری می کنی و هر نوع تضمینی احتیاج باشه میدیم. ولی چون شرکت تو دبی هست دیگه سابقه بیمه نمیتونیم بهت بدیم. یکی دیگه از همکار های قدیم من هم هست که الان تو ایتالیا شرکت داره و حاضره همچین کاری رو انجام بده برام مخصوصا که الان با هم کار می کنیم.

  از طرفی خودم الان ۱۰ ساله دارم کار می کنم، چون تازه ۴ ساله خدمتم تموم شده، دیر بیمه شدم. تو این ۴ سال برای ۳ تا شرکت کار کردم.

  ۲ سالش واسه یه شرکت بود که مارو پیچوند و سنوات و حقوق و تصفیه حساب مارو بالا کشید. الان اصلا نمی خوام بابت گواهی کار باهاشون صحبت کنم چون حقیقتا (خیلی ببخشید) ولی مثل تف سر بالا می مونه.

  ۱ سال از این ۴ سال رو هم تو یه شرکتی بودم که سر گواهی دادن بازی در میاره، میگه چون من تو دوره قراردادت فیش حقوقی بهت ندادم، الانم نمیتونم بدم چون مشکل قانونی واسم پیش میاره. (کلا دنبال بهانه می گردن…)

  این هستش که الان دنبال راهی هستم که به این خلایق رو نندازم. می بینن کار آدم گیره بدتر اذیت می کنن به جای اینکه کمک کنن.

  می خواستم بدونم آیا کاری که شرکت خودمون می خواد انجام بده قابل اجرا هست یا خیر؟ با شرکتی که الان قرارداد بستم واسه مهاجرت صحبت کردم، ولی متاسفانه اینا تیم پشتیبانی دارن که معمولا یک سری روتین های مشخص و پیش می گیرن. تو شرایط خاص جواب مشخص نمیدن.

  • damon می‌گه:

   محمد جان ، من متوجه نشدم که اگر از شرکت مهاجرتی که قرارداد بسته اید راضی هستید چرا سوالاتتان را از من میپرسید . قائدتا به دلیل هزینه ای که از شما دریافت کرده اند ملزم به پاسخگویی به سوالات شما هستند .
   متاسفانه به دلیل قوانین کاری بین وکلای مهاجرت ، من مجاز به دخالت در پرونده همکار دیگر نیستم . پیشنهاد میکنم که حتما در هنگام عقد قرارداد مشخصات وکیل مهاجرت رجیستر شده را داشته باشید و از بستن قراردادی که شما را از تماس مستقیم با وکیلتان ( که حق قانونی شماست) منع میکند ، اکیدا خودداری کنید. در صورتی که مشخصات وکیل خود را درداخل استرالیا دارید ، کمکی که من میتوانم به شما بکنم ، تماس با ایشان و ارائه مشخصات شماست ، به دیلیل اینکه اکثر این دفاتر مهاجرتی بدون اطلاع وکلا کارها را جلو میبرند و از اسم آنها سواستفاده میکنند که سود بیشتری نصیب خود کنند .

   • Mohammad می‌گه:

    دامون عزیز، ممنون از جواب شما.

    من کلی وقت گذاشتم و شرایطم رو توضیح دادم، حقیقتا وقتی جواب شما رو خوندم جا خوردم.

    اول اینکه این کار شما دخالت نیست (البته این نظر منه!) چون شما با کمک هاتون باعث میشین آدم بدونه داستان مشکلاتی که پیش میاد چیه که خود این موضوع تا همینجا باعث میشه از نادانی ما سوء استفاده نشه که کمک خیلی بزرگیه!

    دوم اینکه اگر من الان از شما دارم سوال می کنم علتش اینه چون قبلا هم از شما سوالاتی پرسیدم (تقریبا ۱ تا ۲ سال پیش) بنا به جواب هایی که تا بحال ازتون گرفتم به شما اعتماد دارم و می دونم جواب شما کمکم میکنه. که این موضوع اصلا ربطی به شرکتی که من باهاش قرارداد بستم و اعتماد من نسبت به آنها نداره.

    سوم اینکه شرکتی که الان من باهاشون کار می کنم کسانی هستن که از چشام بیشتر بهشون اعتماد دارم و واقعا پیگیر کارم هستن. ممنون از اخطار شما.

    چهارم اینکه من هنوز جواب سوالم رو نگرفتم که با شرکت هم درمیون گذاشتم که قرار شده بررسی کنن و تماس بگیرن. شما هم که کلا سانسور کردین… :)

    ممنون می شم اگه کمکم کنید.

    • damon می‌گه:

     دوست عزیز من هم کلی وقت گذاشتم و سوال شما رو خوندم و البته جواب درست رو دادم . هر روز بیش از سی کامنت و ایمیل مثل کامنت شما رو من دارم میخونم و جواب میدم پس لطفا نگران وقت از دست رفته نباشید که من بیشتر از این حرفها دارم از دست میدم.
     دوم اینکه ، هر حرفه ای قوانین خودش رو داره و اگر متوجه شده باشیدمن هم در این حرفه فعالم و شدیدا به اصول پایبند ، اگر نمیفرمودید که وکیل دارید ، مانند بقیه دوستان از شما میخواستم که سوال را از طریق ایمیل دفتر مطرح کنید .
     سوم ، این که شما به شرکتی بیش از چشمهایتان هم اطمینان دارید خیلی خوبه و من از صمیم دل بهتون تبریک میگم. به نظر من گرفتن وکیل برای اینه که دیگه یک خط هم توی فروم ها و بلاگها سوال نپرسید و به وکیلی که این مقدار بهش اطمینان دارید ، اعتماد کرده و کار رو جلو ببرید .
     باز هم عرض میکنم که اگر به شما مشخصات وکیل رجیستر شده در استرالیا را ندهند و امکان تماس با او را نداشته باشید و ایشان پای قرارداد شما را امضا نکرده باشد ، کمی در اعتماد بی چون و چرای خود تفکر کنید. باور کنید این حرف را دوستانه دارم عرض میکنم ، من نه این دوستان چشم و چزاغ شما را میشناسم و نه دلیل دارد که بشناسم ، میبینید که به اضول حرفه ای کارم هم پایبندم و برایشان احترام قائلم و در کارشان دخالت نمیکنم. اما من این پست را نوشته ام که در مورد حرفه وکالت مهاجرت توضیح بدهم و دلیل اینکه برای جواب به کامنت شما این توضیحات را میدهم هم اینست که کاملا به پستم ارتباط دارد.
     چهارم، من کامنت قبلی شما را بی کم و کاست پابلیش کرده بودم ، لطفا در انتخاب واژه دقت فرمایید.

     باور کنید که بهترین و بیشترین کمک را به شما کرده ام . به زندگیتان برسید و بدون اینکه به پرونده مهاجرتی فکر کنید همه چیز را به وکیلتان که خوشبختانه به او اطمینان دارید بسپارید.

     موفق باشید
     دامون

 65. mot می‌گه:

  salam

  khaste nabashin

  man az keshvare afghanestan hastam va sakene Iran mibasham
  26 saleh hastam va vaseye doreye TAFE eghdam kardam ke ghabool nashodam

  aya vakile ghavi va kar koshtei baraye afghanha soragh darin ke baraye australia kar konan?

  age momkene shomare tamas befarmain

  ba tashakor

  • damon می‌گه:

   سلام دوست عزیز
   متاسفانه برای صدور ویزای دانشجویی برای ملیت ما و شما سختگیری ها روز به روز بیشتر میشه . متاسفانه موسسه ای که بتواند به شما کمک کند را نمیشناسم که معرفی کنم.
   امیدوارم موفق باشید و بتونید به صورت قانونی و بدون خطر وارد استرالیا شوید.

 66. rahil می‌گه:

  سلام
  من می خواستم ازتون مشورت بگیرم……..به نظر شما برای پروسه مهاجرت خودم اقدام کنم یا اینکه وکیل بگیرم؟ بهنظرتون اینقدر پروسه سختی هست که باوکیل راحت تره؟
  ممنون می شم ایمیل بزنید و جواب بدید…..

  • damon می‌گه:

   سلام

   بستگی به این دارد که چقدر اطلاعات داشته باشید و چه میزان بتونید وقت بگذارید. البته اقدام با وکیل برای شما راحت تره و ریسک کمتری داره ولی هزینه بیشتری هم خواهد داشت.
   موفق باشید

 67. تارا می‌گه:

  سلام
  من تارا۳۳ساله دارای مدرک کارشناسی برق الکترونیک از دانشگاه ازاد هستم

  خواستار مهاجرت به استرالیا هستم برای زندگی

  مدراک فنی و حرفه ای تا دلتون بخواد دارم

  سابقه بیمه۵ سال

  زبانم خوبه اما مردک تاقل یا…. ندارم

  راهنماییم کنید

 68. Farshad می‌گه:

  سلام. من فرشادم ۲۵ سالمه لیسانس الکترونیک دارم و حدود ۳ سال سابقه telecom , network دارم. اگه میشه یه وکیل خوب بهم معرفی کنین و بگین تو کدوم ایالتها برام کار هست. ممنون.

 69. Vahideh می‌گه:

  سلام
  من فوق لیسانس معماری و متاهل هستم همسرم هم طراح گرافیک هست
  من سابقه کاری نزدیک ۸ سال با بیمه رو دارم و سنم هم ۳۶ سالمه و همسرم ۳۷ سالشه
  نمره آیلتس من ۳ سال پیش ۶ بود ولی با اینکه باز زبان میونم ولی تازگی امتحان ندادم
  میخواستم بدونم برای مهجرت دائم و کاری به استرالیا میتونیم اقدام کنیم؟

 70. مهدی می‌گه:

  سلام،
  این اولین باری هست که براتون کامنت میذارم ولی وبلاگتون رو زیاد خوندم و از مطالب خوبتون خیلی خیلی استفاده کردم. اول اینکه تشکر میکنم از این وقتی که برای بقیه میذارین.
  من خودم چند وقت پیش اقدام کردم ولی از وکیلی که گرفتم چندان راضی نیستم و همش فکر میکنم کاشکی زودتر با شما آشنا شده بودم. چون اینطور که از نوشته های شما به نظر میرسه، هم با انصاف تر هستید و هم خیلی فعالتر!
  ولی خوب، به هر حال پولش رو دادم و دیگه کار زیادی نمیشه کرد. سوالی که دارم درباره خودم نیست، بلکه درباره خواهرم هست.
  ایشون لیسانس مترجمی زبان و فوق لیسانس تدریس زبان دارن و سابقه کار خوبی هم در زمینه های مرتبط دارن. طبق چیزی که من دیدم، رشته “Teachers of English to Speakers of Other Languages” در لیست CSOL هست ولی تا جایی که من دیدم، هیچ ایالتی این رشته رو در لیست خودش نداشته و نمیدونم اصلا امکان گرفتن اسپانسر خصوصی وجود داره یا نه؟
  لطفا در صورت امکان بگید با این شرایط، ایشون میتونن برای ۱۹۰ اقدام کنن یا نه؟
  ضمنا، شما خودتون میتونید پرونده های کسانی که داخل ایران هستند رو قبول کنین؟ اگر میتونین، لطفا درباره هزینه های لازم و همینطور طریقه ارسال پول به شما توضیح بدین.

  باز هم ممنون از وقتی که میذارین

  • damon می‌گه:

   سلام
   شما به من لطف دارید و از این بابت ممنونم.
   به immi@selectvisa.com ایمیل بزن و اطلاعاتی از قبیل سن خواهرتون ، دانشگاه و معدل و میزان دقیق سابقه کار را ارائه بدهید و در صورت تمایل شماره تماس خود را ارئه کنید تا جزییات را به شما اطلاع دهم.

   موفق باشید
   دامون

 71. meysam می‌گه:

  مرد؛ ۲۹ ساله؛ لیسانس متالورژی هستم؛ ۲سال سابقه کاری بیمه ای با مدرک کاردانی متالورژی دارم؛ ۱سال سابقه با مدرک لیسانس بدون بیمه دارم؛ قصد قطعی مهاجرت برای کار به استرالیا دارم؛ میخوام بدونم شرایط شغلی چطوریه؛ در سایتی که معرفی کردید رفتم، متالورژیست ۲۳۴۹۱۲ و مهندسی مواد ۲۳۳۱۱۲ بود؛ مدرکم به هر دو میخوره؛ راهنمایی کنید لطفا.

 72. Raha می‌گه:

  درود

  من ۲۷ ساله هستم و مدرک تحصیلیم مهندسی معماری هست و الان دانشجوی ارشد E-Commerce هستم. ۱ سال سابقه مرتبط دارم و ۳٫۵ سال سابقه غیر مرتبط در صنایع پتروشیمی و در یک شرکت multi national دارم.
  قصد مهاجرت به استرالیا رادارم، از چه روشی می تونم اقدام کنم؟

  با سپاس

 73. رهــــــا می‌گه:

  درود

  من ۲۷ ساله هستم و مدرک تحصیلیم مهندسی معماری هست و الان دانشجوی ارشد E-Commerce هستم. ۱ سال سابقه مرتبط دارم و ۳٫۵ سال سابقه غیر مرتبط در صنایع پتروشیمی و در یک شرکت multi national دارم.
  قصد مهاجرت به استرالیا رادارم، از چه روشی می تونم اقدام کنم؟

  با سپاس

 74. Ebrahim می‌گه:

  سلام دامون
  من میخوام بدون وکیل برای مهاجرت (ویزای تخصص) اقدام کنم. میشه خواهش کنم راهنماییم کنی؟ البته شرایط من اینه:
  ۱- سن ۲۸
  ۲- ۶سال و ۵ ماه سابقه کار در یکی از شرکتهای ایران خودرو
  ۳- حدود ۷ ماهه که بدلیل تعدیل نیرو بیکارم اما تو این مدت داشتم زبان میخوندم.
  ۴- مدرک فنی حرفه ای (جوشکاری) دارم
  ۵- دیپلمه هستم
  اما مشکلی که دارم اینه که من تو این چند سال هم برنامه ریز تولید بودم هم جوشکار که به کارگزینی گفتم راجع به سابفه کار گفت ما ادغام شده بهت میدیم که بیشترش برنامه ریزی تولیده. و اینکه من مدرک جوشکاریمو امسال گرفتم.
  خیلی ممنون میشم راهنماییم کنی

  • damon می‌گه:

   دوست عزیز
   متاسفانه تحلیل کل کیس شما و ارائه مشاوره در این حد رو نمیتونم در بلاگم انجام دهم . مطمئننا نمیخواهید که پاسخ سر سری به شما بدهم و پاسخ دقیق هم بالای یکساعت از وقتم رو میگیره که نمیتونم اینکار رو بکنم
   موفق باشید

 75. رامهر می‌گه:

  درود بر دامون عزیز
  ۳۹ سال سن دارم، متاهل و دارای یک فرزند، لیسانس الکترونیک با معدل ۲۰/۱۵ و سابقه کاری ۱۳ سال.
  ممنون میشم که نظرتون رو درخصوص مهاجرت به تسترالیا بدونم.
  ممنون از لطف تون

 76. سعید.ج.ج می‌گه:

  با سلام وخسته نباشید:درخصوص مهاجرت به استرالیا واقامت درانجا باشرایط درابعاد مختلف را میخواستم زحمت کشیده وارئه راهکارهای مختلف را به اینجانب بازگو نمایید.باتشکر

  • damon می‌گه:

   سلام

   سوال شما بسیار کلیست . لطفا به immi@selectvisa.com ایمیل بزنید و سن ، تحصیلات ، سابقه کار و… به همراه شماره تماس را اعلام نمایید تا در صورت واجد شرایط بودن با شما در تماس باشم.

   موفق باشید

 77. hamid می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید.
  من ۴۳ سالمه و دارای ۲ فرزند می باشم، دارای مدرک لیسانس و حدود ۱۵ سال سابقه کار دارم، در حال حاضر هم دارم فوق لیسانس می خوانم (مهندسی صنایع – در حال ارایه پایان نامه هستم) همسرم هم لیسانس پرستاری با سابقه ۱۲ سال دارد. می خواستم من را برای مهاجرت به کانادا یا استرالیا راهنمایی کنید. می توانم برای یکی از کشورهای مورد نظر اپلای کنم. آیا امیدی هست؟ ازتون متشکرم

 78. فرزانه می‌گه:

  سلام دوست عزیز …
  آشنایی زیادی با شما ندارم و از سرچ گوگل به اینجا رسیدم … مطالعه ام روی مطالبتون فعلا سطحی بوده و برای همین اگر سوال یا درخواست تکراری دارم پیشاپیش عذرخواهی می کنم …
  من ۲۹ ساله هستم ..مجرد .. مهندس نرم افزار …با ۲٫۵ سال سابقه بیمه .. و در کل ۶ سال سابقه کار برنامه نویسی … مدرک زبان رو هنوز نگرفتم (می دونم باید ۷ بگیرم و هنوز نمی تونم..دارم می خونم ) … خودم روی سایت مهاجرت استرالیا مطالعه داشتم و یه چیزهایی از روند کار می دونم .. ولی ترجیح می دم مدارکم رو کسی که آشنا به امور هست بررسی کنه و اگه بشه ارسال مدارک رو هم انجام بده …نمیدونم چرا خودم می ترسم خودم انجام بدم مشکلی درست بشه (خلاصه در شرایطی که من بتونم بهش اعتماد کنم و دلشوره نداشته باشم و به روند عادی زندگیم برسم )… راستش نمیدونم این قیمت هایی که وکیل های مورد تایید استرالیا اینجا به ما می گن درسته و حقه یا نه …فقط می دونم قیمت ها (با توجه به رشد لحظه ای دلار) خیلی بالاست و از عهده اش بر نمیام …
  پیشنهادی دارید ؟ می تونید به من کمک کنید؟… ممنون

 79. سامان کیانی می‌گه:

  سلام
  من ۲۲سالمه
  لیسانس حسابداری دارم
  نمره زبانمم ۷ هستش
  منتها سابقه کاری ندارم ولی میتونم سابقه ی معتبر جور کنم
  از الان بخوام اقدام کنم ، کلا چقدر طول میکشه تا برم؟
  شنیدم که اخیرا برای صحت از سابقه کاری ، یک مصاحبه آنلاین با متقاضی برگزار می کنند آیا این درست است؟
  حداقل سابقه کاری حسابداری مورد نیاز چند سال می باشد؟
  لطفا جواب را برایم ایمیل کنید
  ———–
  با تشکر

 80. دامون می‌گه:

  با سلام
  من ۲۹ سالمه و فعلا مجرد هستم. دارای مدرک لیسانس مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی و فوق لیسانس مدیریت صنعتی گرایش تولید هستم و در حال حاضر ۴ سال و چند ماه است که در یک شرکت معتبر صنایع غذایی در ایران مدیر واحد برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات هستم و زبان انگلیسیم هم نسبتا خوبه. ولی مدارک دانشگاهیم از دانشگاه های تراز اول ایران نیست. به نظر شما آیا امکان مهاجرت متخصصین برای من وجود داره؟

 81. عاطفه می‌گه:

  با سلام و عرض ادب ، خواستم ببینم با مشخصات زیر امکان دریافت اقامت از استرالیا رادارم. در صورت اماکن شماره تماس بدهید تا تلفنی مشاوره کنیم . با سپاس
  سن : ۳۵
  متاهل
  لیسانس : کشاورزی گیاه پزشکی
  فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی زبان در حد عالی
  سابقه کار ۶ سال سابقه تدریس زبان د راموزشگاه زبان
  ۳ سال پاره وقت در زمینه کشاورزی
  شغل همسر : هیات علمی دانشگاه رشته زمین شناسی
  سن همسر : ۳۹ سال
  فرزند : ندارم

  • damon می‌گه:

   سلام

   با شرایط خاصی امکان مهاجرت دارید ولی متاسفانه من تا حداقل سه ماه آینده امکان پذیرش پرونده جدید را ندارم .
   موفق باشید

 82. علی بی برگ می‌گه:

  سلام
  واقعا” گیر کردم، لطفا کمک کنید.
  وضعیت:
  ۱-لیسانس اقتصاد نظری هستم و سابقه کاری بعد از آن ۱۵ سال
  ۲- ۳ و نیم سال پیش فوق لیسانس مدیریت فن آوری اطلاعات گرفتم.
  ۳- سابقه کاری تماما” کامپیوتری
  سووال:
  حالا اگر با لیسانس اقدام کنم نیاز به نوشتن RPL دارم
  اگر فوق لیسانس را رو کنم این احتمال را میدم که سابقه کارم را فقط سه و نیم سال حساب کنند.

  ممنونم

 83. لیدا می‌گه:

  سلام
  یک سوال در مورد آزمایش مدیکال داشتم ، راجع به یک بیماری که نمی خوام اینجا مطرحش کنم. امکانش هست که از طریق ایمیل ازتون بپرسم؟
  ممنون

 84. م می‌گه:

  سلام
  با تشکر از شما می خواستم بدونم ایمیلم رو گرفتید یا نه ؟ من بی صبرانه منتظر جواب شما هستم.

 85. mahyar می‌گه:

  سلام من براتون ایمیل هم زده ام
  اگر امکان دارد مرا راهنمایی کنید ممنون می شوم
  سلام من ۳۹ ساله مهندس کشاورزی (زراعت و اصلاح نباتات)هستم با ۷ سال سابقه کار در شرکت مشاور
  در بخش آب و کشاورزی به صورت ساعتی کار می کردم بدون بیمه و ۲ سال است در
  شرکت دیگر با بیمه کار می کنم و همسرم فوق لیسانس مهندسی محیط زیست و ۳۳
  ساله بدون سابقه کار در این زمینه است ولی پروانه اشتغال پایه ۳ عمران دارد و دارای دو فرزند هستیم آیلتس هم داریم سخت می خونیم برای آزمون تو بهار آماده شیم آیا امکان مهاجرت برای ما هست؟نمی دونم باید مجددا ایمیل بزنم یانه چون شماره تماس نگذاشتم

 86. رویا می‌گه:

  سلام و خسته نباشید
  من مدتهاست دنبال یه کارگزار خوبم که کار مهاجرتمونو درست کنه ولی ادم قابل اعتماد نمی شناسم میشه لطف کنید کمکم کنید باتشکر

 87. eli می‌گه:

  سلام خسته نباشید من و همسرم میخواستیم برای مهاجرت اقدام کنیم میخواستم با ۱وکیل که هم عضو mara وهم عضو mia باشه مشورت کنم شما خودتون وکیل هستین؟میتونید اسم یا اسامی وکیل هایی که در کارشون خبره هستند را بهم بگین؟همسرم ماکروسافت و سیسکو خوانده که هر دو در رشته های استرالیا وجود داره و طبق سایت های کاریابی براش کار وجود داره ولی دقیقا نمیدونیم باید چیکار کنیم؟ومیخوایم ۱وکیل راهنمایی مون کنندوکارهای مهاجرتمون را انجام دهد.که در زمان کم به نتیجه برسیم .
  با تشکر از راهنمایی شما

  • damon می‌گه:

   سلام
   بله من عضو هر دو سازمان هستم ولی متاسفانه تا سه ماه آینده سرم خیلی شلوغه و نمیتونم پرونده جدید قبول کنم در صورت تمایل و اگر خیلی عجله ندارید لطفا شماره تماس خود را به immi@selectvisa.com ارائه کنید تا با شما در تماس باشم

   موفق باشید

 88. زهرا می‌گه:

  چرا پیام من رفت وسط

 89. زهرا می‌گه:

  کی جواب میاد

 90. زهرا می‌گه:

  چراپیام من رفته در بعداز تاریخ ۱۴ آبان قرار گرفته

 91. علی می‌گه:

  سلام خسته نباشید ، من علی هستم ۲۴ ساله مجرد ساکن ایران دارای مدرک لیسانس نرم افزار کامپیوتر ، به زبان انگلیسی تسلط نسبی دارم و دارم کلاس آمادگی آزمون آیلتس میرم که امتحان بدم ولی متاسفانه سابقه کار با بیمه ندارم فقط توی چند شرکت بدون بیمه کار کردم ، میخواستم بپرسم با شرایطی که من دارم امکان کار و زندگی توی استرالیا برای من هست یا نه؟ مرسی

 92. محمود می‌گه:

  درود دامون عزیز
  محمود هستم چند وقت پیش یه شماره از شما گرفته بودم ولی هر چی تو این چند روزه تماس گرفتم نتونستم با هاتون صحبت کنم میره رو پیام گیر ظاهرا در دست رس نیست .
  من تو پرت زندگی میکنم میخواستم در مورد ویزای همسرم ازتون کمک بگیرم ( واقعا به کمکتون احتیاج دارم ) اگه امکان داره مجدادا یه شماره ای که بتونم باهاتون تماس بگیرم برام ارسال کنید به ادرس ایمیلم
  با سپاس فراوان
  بدرود

  • damon می‌گه:

   من ایران هستم ، از ۳۵ فوریه به بعد تماس بگیرید تا در خدمت شما باشم.

   • محمود می‌گه:

    درود مجدد دامون جان
    اگه امکان داره شمار تماس ایران رو بده بگم باهات تماس بگیره خانمم چون ایشون ایران خودش. کار ویزای خانمم بد جوری پیچیده شده و نیاز به یه کمک داریم
    با تشکر امیدوارم تعطیلات بهت خوش بگذره ایران در کنار خانواده
    بدرود

 93. فرزانه می‌گه:

  سلام …
  من چند وقت پیش اینجا براتون پیغام گذاشتم .. و بعد هم ایمیل فرستادم … ولی متاسفانه با من تماس نگرفتید … دوباره هم براتون ایمیل می زنم شاید نرسیده … لطفا جواب بدین …

 94. mahyar می‌گه:

  سلام
  من مجددا برای شما ایمیل زدم به اسم (مهیاردرخواست راهنمایی برای مهاجرت)
  شماره تماس هم گذاشتم
  می دونم با اینکه سرتون شلوغه لطفتون رو از ما دریغ نکنید تشکر

 95. siamak zolfagharour می‌گه:

  Dear damon
  I work for about 14 years in iranian maritime administration as a port state control officer ( ship safety inspector. I have also MSC in maritime affair from the world maritime university of sweden. Since i might have a job apportunity in AMSA (australian maritime safety authority) please guide me in this regard. look foreward to hearing from you.

 96. حمید می‌گه:

  سلام دامون جان.ایا دفتری داخل تهران داری جهت مشاوره یا میتونی جای معتبریو معرفی کنی ؟خانم من ۵ ساله که پرستاره نمره ۷ آیلتسم گرفته لیسانس پرستاری هم هست فکر میکنی من و خانمم و پسر سه سالمون میتونیم به استرالیا مهاجرت کنیم.اگه جوابت مثبته باید از کجا شروع کنیم

 97. حمید می‌گه:

  ضمنا” اگه امکانش هست جوابمو به ایمیلم بفرست.مرسی

 98. لیلی می‌گه:

  سلام
  ببخشید با توجه به اینکه ایران هستید من سئوال مهمی ازتون داشتم.
  ۱- ایا میتونم شماره ای چیزی داشته باشم که بتونم وقت مشاوره ازتون بگیرم
  ۲- من فوق لیسانس پیوسته معماری هستم اما همه می گویند استرالیا معماری ایران را اسس نمی کنه. امکان داره شما اطلاعاتی به من بدهید که چه می تونم بکنم
  ۳- اگر ایمیل هم بدهید اطلاعات دقیقتری از شرایطم می توانم بفرستم
  ممنون

 99. leili می‌گه:

  سلام نمی دونم چرا کتمنتم حذف شده. براتون ایمیل زدم خواهش می کنم جوابم را بدهید.

 100. قاسم می‌گه:

  سلام اقای دامون. با عرضه خسته نباشید من دارای مدرک لیسانس متالورژی هستم و قصد مهاجرت به استرالیا رو داشتم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم میخواستم راهنماییم کنید. با تشکر

  • damon می‌گه:

   سلام
   در مورد ویزای GSM یک صفحه نوشته ام که میتونید از منوی بالا پیداش کنید.
   اگر نیاز به مشاوره و وکیل مهاجرت دارید ، مختصری از شرایط به همراه شماره تماس را به immi@selectvisa.com ارسال کنید.

   • ارش می‌گه:

    با سلام

    من جهت مشاوره و اقدام مشخصات خودم رو براتون ایمیل کردم
    منتظر جواب شما هستم
    با تشکر
    یه سوال
    قوانین مهاجرتی احتمال تغییرش وجود داره اگه جواب مثبت تا چه زمانی همین قواتین رو خواهیم داشت؟

 101. مهدی می‌گه:

  سلام و روز بخیر
  دوست عزیز یک سوال روایمیل کردم براتون ولی دومی :
  چقدر پول باید برا اسس پرداخت ؟ایا برایcdr هم پول جدا میگیرند؟
  با تشکر

 102. حسین می‌گه:

  سلام
  حسین ۲۶سال مجرد
  لیسانس داروسازی از هند
  ۳سال سابقه کار در داروخانه +۲سال بیمه
  ایلتس۷٫۵
  متقاضی ویزای دایم ازاسترالیا

 103. احسان می‌گه:

  سلام دامون جان
  من لیسانس و فوق لیسانس مهندسی هوافضا گرایش سازه دارم، برای اقامت میخواستم ببینم کاری میتونم بکنم؟ اگه یه وکیل خوب میشناسی بهم معرفی میکنی؟
  راستی اگه بخواهم تو زمینه های نفت و گاز مثلا به عنوان مهندس پایپینگ تو اونجا کار کنم اختلاف این کار با رشتم برای شرکت های اونا قابل قبوله. اگه باشه میخوام برم تو این زمینه کار کنم.
  لطف میکنی
  واقعا عصبی و سردرگمم
  راهنماییم کن لطفا

 104. فرزانه می‌گه:

  چرا جواب منو نمی دین ؟!!! …واقعا برام سوال شده خب …

 105. omid OMID omid می‌گه:

  خسته نباشید
  خداقوت دامون جان
  اگه وکیل کار درست مثل خودت میشناسی شماره تماس یا آدرس محل کارشو برام ایمیل کن اگه تهران باشه بهتره .
  راستی ایمیل به آدرس immi زدم ولی بیش از ۲ هفته هست که جواب ندادن .
  خداوند به خودتو شیر پهلونت سلامتی بده موفق باشی

 106. صفا می‌گه:

  سلام
  ۳۰ سالمه لیسانس مکانیک با ۷ سال سابقه بیمه و متاهل بدون فرزند، خانمم ۲۴ ساله لیسانس میکروبیولوژی ، میخواستم بدونم شرایطمون برای اخذ ویزا چطوره و آیلتس چند میخواد و برای رشته های گفته شده شرایط کاری چطوره ؟

  خیلی ممنون

  • damon می‌گه:

   سلام

   حداقل سه نوع ویزای اقامت از طریق تخصصی وجود داره که شما میتونید برای اونها واجد شرایط باشید که بستگی به نمره آیلتسون داره ولی حداقل نمره آیلتس ۶ در همه باندهاست.
   در مورد بازار کار پیشنهاد میکنم سایت seek.com.au را بررسی نمایید.

 107. امیر سالار می‌گه:

  سلام دامون جان ، به آدرس ایمیل زدم، اگه محبت کنید جوابمو سریعتر بدید ممنون میشم

 108. سحر می‌گه:

  ممنون از شما . آقای دامون محترم اگر برای شما مقدور یه راهنمایی به کنین . من عکاس مدلینگ و صنعتی که به صورت حرفه ای دنبال کرده و در تهران هم استودیو دارم و کارهام تقریبآ تو ایران خوب پیش می ره.من Ielts هم از british council malaysia دارم و ۲ سال هم در مالزی زندگی کردم . من راجع به استرالیا و مهاجرت برای کار عکاسی و خودم بخوام اون جا استودیو بزنم … خواهش می کنم منو راهنمایی کنید . کلآ راجع به بازار کار عکاسی اطلاعات می خوام داشته باشم .که فکر می کنم فقط شما به من کمک کنین . البته جز مشاغل خواسته شده در اداره مهاجرت هم نبوده تا اون جا یی که من دیدم. خواهشمندم به من پاسخ بدید

  • damon می‌گه:

   مطمئنم که قبلا جواب این سوال رو دادم. اطلاعاتی متاسفانه در مورد بازار کار این رشته ندارم. عذرخواهی میکنم.

   • سحر می‌گه:

    ممنون از اینکه اطلاعی در زمینه ندارید … ولی شما گفتید که قبلآ جواب دادید ولی من از شما کامنتی که سرو ته داشته باشه یا حداقل نتیجه ی کوتاه نداشتم فقط فرمودید راجع به بازار عکاسی نمیدونید . من می تونم شرایطمو جزیی تر مطرح کنم که نتیجه ی بهتری بگیرم ؟؟؟؟ یا حداقل یه راهنماییی ؟؟؟

    • damon می‌گه:

     ببخشید ولی من وقت ندارم که برای شما تحقیق کنم که بازار کار رشتتون به چه صورته . این کاریه که خودتون باید انجام بدید . وقتی اطلاعاتی ندارم خوب مینویسم ندارم ، چه سر و تهی انتظار دارید ؟!!

 109. آرش می‌گه:

  سلام.
  من ۲۶ سالمه
  لیسانس حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی دارم.
  ۳ سال سابقه کار که دو سالش پبمانکاری در وزارت نفت بوده.
  آیلتس ۶ دارم.
  الان حدودا به سطح ۷ رسیدم.
  میخوام خیلی سریع پروسه رو شروع کنم.
  لطفا راهنماییم کتید.ممنون

  • damon می‌گه:

   سلام
   مرحله اول و مهم برای شما اسسمنت در رشته حسابداریه.

   • آرش می‌گه:

    سلام دامون عزیز.
    لطفا منو راهنمایی کنین
    ۱٫امتحان NAATI چطور و کجا برگزار میشه؟
    ۲٫برای اسس رشته حسابداری آیلتس هم لازمه ارائه بشه یا نه؟
    ۳٫کسی که معدل لیسانسش زیز ۱۴ هست و دیپلم ارزیابی بشه،تو استرالیا میتونه مدرک معادل بگیره؟اگه نه برای پیدا کردن کار چه مشکلاتی خواهد داشت؟
    ممنون

 110. پرویز می‌گه:

  سلام من مهندس برق قدرت از پلی تکنیک هستم ۲۰ سال سابقه کاربابیمه مرتبط دارم منتها ۴۶ سال سن دارم همسرم مهندس الکترونیک است و۳۸ سال سن دارد منتها سابقه کارش مرتبط نیست به نظر شما چه باید کرد خواهشا راهنمایی کنید حتما قصد مهاجرت رادارم.باتشکر فراوان

 111. میلاد می‌گه:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  بنده لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین الملل هستم.در شهریورماه ۱۳۹۰ مدرکمو گرفتم و الانم ترم آخر کارشناسی ارشد عمران-زلزله همون دانشگاه هستم که تا آخر مرداد فارغ التحصیل میشم. کارت معافیت هم دارم آیا امکان مهاجرت به استرالیا (اقامت دائم) از طریق تخصص برای بنده وجود دارد؟
  با تشکر از لطف شما

 112. محمد جواد می‌گه:

  رشته طراحی شهری چقدر مورد نیاز استرالیا است؟یعنی رشته مناسبیه؟

 113. امین می‌گه:

  با سلام،
  من مهندس برق-الکترونیکم،۳۱ سالمه،۵٫۵ سابقه کار دارم با سابقه بیمه
  آیا من شرایط مهاجرت دارم؟با توجه به اینکه تا پایان سال ۲۰۱۳ متاهل میشم شرایطم تغییر میکنه؟؟
  و اینکه از کجا باید شروع کنم واسه مهاجرت به استرالیا؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • damon می‌گه:

   سلام
   به فاکتورهای دیگری مانند محل تحصیل و نمره آیلتس شما هم بستگی دارد ولی به طور کلی شرایط مناسبی دارید.
   مرحله اول شما اسسمنت است
   متاهل شدن ، تغییری در واجد شرایط بودن شما ایجاد نمیکند.

 114. همایون می‌گه:

  با عرض سلام خدمت شما و تبریک سال نو. من ۲۷سال سن دارم با لیسانس رشته ی بیهوشی یا همون هوشبری با ۳سال سابقه کار. ایا استرالیا نیاز داره این رشترو و شرایطم مناسبه؟

 115. همایون می‌گه:

  کلا مخارج چند میلیون میشه و چقدر زمان میبره

 116. علیرضا می‌گه:

  سلام
  ممنون از اطلاعات مفیدتان… من سوالی داشتم خوشحال میشم اگر من رو از این سردرگمی نجات بدین. من ارشیتکت هستم با هشت سال سابقه کار… با اینکه عنوان ارشیتکت جز مشاغل مورد نیاز استرالیا هست .بعضی میگن به عنوان ارشیتکت خیلی سخته اقدام کردن و تقریبا محال و پیشنهاد میدن با عنوانین دیگه مثل مدیریت پروژه برای
  vetassess اقدام کنم؟؟؟؟ میشه شما منو راهنمایی کنین ؟ ممکنه یک فرد مطمئن رو در ایران معرفی کنین؟
  با سپاس

  • damon می‌گه:

   سلام

   بله باید از طریق رشته های دیگر اقدام فرمایید.
   اگر تمایل داشته باشید میتوانم در خدمت شما باشم.
   لطفا این فرم ( از لینک زیر دانلود کنید) را پر نموده و برای من به آدرس immi@selectvisa.com ارسال کنید تا بعد از بررسی دقیق تر به شما امکان سنجی مهاجرت تخصصی را اطلاع دهم.
   http://sdrv.ms/Yacllm
   موفق باشید

 117. شب بو شریعتی می‌گه:

  سلام
  در مورد مدرک ناتی می خواستم بدونم.ممنون

 118. محمد کرباسی می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  لطفا” با توجه به شرایطم منو راهنمایی بفرمائید
  سن :۲۹
  مدرک : کارشناسی مدیریت صنعتی
  زبان:۶٫۵
  سابقه کار:۵ سال حسابداری(غیر مرتبط)
  با توجه به این شرایط میتونم برای استرالیا اقدام کنم و امیدی داشته باشم ؟
  اگر نه که در رشته حسابداری مدرک کارشناسی ارشدمو بگیرم (با توجه به مدرک کارشناسیم که غیر مرتبط هستن) میتونم اقدام کنم ؟ یا اینکه برم کارشناسی حسابداری بگیرم راحتترو بهتره برای اقدام ؟؟
  ممنونم از لطفتون هر جور شده میخوام برم کمکم کنید

 119. محمد می‌گه:

  با سلام
  تو پست قبلی گفته بودم رشتم با سابقه کاریم غیر مرتبطه البته اینو باید بگم کسانی که مدیریت صنعتی خوندن میتونن امتحان CPA(حسابدار رسمی) در ایرانرو بدن که در لیست مهارتها هم به CPA اشاره شده است.
  سواله من اینه باتوجه به اینکه کارشناسی مدیریت صنعتی گرفتم میتونم با ارشد حسابداری اقدام کنم یا نه حتمن باید رشتهایه تحصیلی در هر ۲ مقطع یکسان باشه ؟؟

 120. محمد می‌گه:

  شما چرا پستهای منو پاک میکنید ؟

  • damon می‌گه:

   دوست عزیز ، شما چند تا پست پشت سر هم زدید و بعد با من درگیر میشوید در حالیکه من روحم خبر نداشته از پستهای شما!!!
   سیستم کامنت بلاگ طوری تنظیم شده که کامنهتهای افرادی که تابحال کامنتی از آنها تایید نکرده ام ، منتظر تایید میمانند .
   موفق باشید

 121. s.m می‌گه:

  salam , khaste nabashid .
  mikhastam dar morede reshte polimer etelaati darin ? mano shoharam mikhastiim eghdam koniim . mikham az sharayet bakhabar besham , mamnoonam

 122. محمد می‌گه:

  سلام و احترام و عرض تبریک سال نو
  مشکل من اینه که اینه که متاسفانه من ۶ سال در هوافضا (زیرمجموعه وزارت دفاع) پیمانی بودم و دو سال پیش کارت پایان خدمت گرفتم و اومدم بیرون
  کامپیوتر خوندم دانشگاه شهید بهشتی و همسرم هم هم رشته ایم بوده
  سن هر دومون هم ۳۱ هستش

  زبان من هم انقدری خوب هست که IELTS 6.5 به بالا رو بیارم

  اما داستان اینه که جمله اطرافیان و کلا میگن شرمنده که اون سابقه وزارت دفاع کلا تعطیلتون میکنه و Security Check رو نمیتونی پاس کنی حتی اگه همسرت اقدام کنه

  به ریز قضایا کاری ندارم اینکه میان تحقیق نمیان و …. اما لطفا با در نظر گرفتن این موارد و نکات دیگه ای که در ذیل میگم من رو راهنمایی بفرمایید برم تو کار اقدام برای کار در استرالیا یا نه

  – سن من و همسرم هر دو زیر ۳۲
  – هر دو کامپیوتر شهید بهشتی
  – هر دو حدود هشت سال سابقه بیمه که برای خانمم در یکی از بزرگترین شرکتهای نرم افزاری ایران (مرتبط با نرم افزارهای مالی و اتوماسیون اداری و دیتابیس و از این داستانها) هستش و برای من ۶ سالش خدمات درمانی و وزارت دفاع و دو سالش تامین اجتماعی که یک سالش تو یک شرکت بزرگ نفت و انرژی بوده و یک سالش هم توی یک هولدینگ بزرگ
  – رزومه من به اندازه کافی پر و پیمون هست ! هم دانشم خوبه ! هم کتاب ترجمه کردم – هم مقاله ملی دارم هم …. ! ضمنا فیلد تخصصی کار من هم شبکه هستش
  راستی یک کوچولوی یک ساله هم داریم
  – از لحاظ مالی هم . چی بگم وا… ! چندان شرایطمون خوب نیست اما شاید هر چی داریم نداریم بذاریم وسط بشه نزدیک ۱۰۰ میلیون تومان ! شما فرض کنید ۳۵ هزار دلار

  حالا ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر هم اطلاعات دیگه ای نیازه اعلام کنم

  پیشاپیش متشکرم

 123. ihnd می‌گه:

  سلام
  من ۲۷ساله هستم ،لیسانس نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی میخواستم بدونم چطور میتونم اقدام کنم برای مهاجرت به استرالیا یا هر جایی. واسم مهم نیست که مدرکم مد نظر باشه ولی به کاهای کامپیوتر علاقه زیادی دارم و میخواستم بدونم جایی هست که اول مدتی بعنوان کار آموز کار تخصصی مثل برنامه نویسی رو اموزش بدن و بعد در همون حرفه استفاده کنن. ممنون از مطالب مفید و راهنماییتون.

 124. نیایش آرین می‌گه:

  دامون گرامی با سلام و عرض ادب
  فکر میکنم پست های قبلی من به دستتون نرسیده
  من ۲۷ ساله مجرد با لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد تهران با ۴ سال سابقه مهمانداری هواپیما(الانم مشغولم) . میخواستم بدونم شرایط مهاجرت رو دارم و اینکه حدودا” هزینه اش چقدر میشه؟
  با سپاس

  • damon می‌گه:

   سلام
   متاسفانه با وجود اینکه رشته کاری شما در لیست مشاغل مورد نیاز حضور دارد اما هیچکدام از ایالتها اسپانسر آن نشده اند. تنها راه شما یافتن کارفرماییست که اسپانسر شما بشود که من در این زمینه راهنمایی خاصی نمیتوانم بکنم.

 125. علی می‌گه:

  با سلام ممنون می شم اگه با توجه به شرایطم راهنماییم کنید.
  سن :۲۸
  تحصیلات : لیسانس مهندسی عمران، فوق لیسانس برنامه ریزی شهری،
  همسرم سن ۲۸
  تحصیلات :لیسانس مهندسی فضای سبز . فوق لیسانس مهندسی طراحی محیط زیست و ۳.۵ سال سابقه کار در شرکت معتبر دولتی
  و همچنین امکان سرمایه گذاری هم برایم مقدور می باشد.
  سوال اول اینکه از کدام طریق اخذ پذیرش راحت تر است؟
  سوال دوم اینکه آیا وکیل معتبری در این زمینه معرفی می کنید؟
  باتشکر از راهنمایی شما

 126. mitra می‌گه:

  سلام
  من لیسانس کشت وپرورش گیاهان دارویی دارم.کار دولتی دارم با ۲۰سال سابقه کار.مدرک همسرم در حال حاضر فوق دیپلم هست.۲تا پسر هم داریم.از همه مهمتر اینکه مدرک ielts ندارم.لطفا مارو راهنمایی کنید چطور میتونیم به استرالیا مهاجرت کنیم.راستی از بستگانم اونجا هستن ولی درجه ۱ محسوب نمیشن
  ممنون.موفق باشید

 127. شاهین می‌گه:

  سلام
  من ۳۰ سالمه. فوق دیپلم کامپیوتر دانشگاه آزاد دارم. نزدیک ۷ سال سابقه کار با بیمه که ۴ سال تخصصی کار در زمینه IT و ۳ سال در زمینه مهندسی سیستم ها و روش ها. لطفاً برای مهاجرت راهنمای فرمایید.

 128. مهدی می‌گه:

  سلام من مهدی ۳۰ ساله ۴٫۵ سال سابقه کاری مرتبط رشته ی کارشناسی مکانیک طراحی جامدات
  همسرم ۲۶ ساله کارشناس الکترونیک و ۳ سال سابقه ی کار مرتبط ایا شانسی برای مهاجرت داریم؟ دنبال یه وکیل رجیستر خوب میگردیم ولی متاسفانه همه مشاوره ای کار میکنند. میشه راهنمایی کنید. مرسی

  • damon می‌گه:

   سلام

   من از داخل استرالیا و به عنوان وکیل رجیستر شده فعالیت میکنم وخوشحال میشم کمکتون بکنم.
   البته توجه داشته باشید هزینه استفاده از وکیل در داخل استرالیا طبیعتا بالاتر از مشاورین داخل ایران است که تحصیلاتی در این زمینه ندارند.
   این فرم ( از لینک زیر دانلود کنید) را پر نموده و برای من به آدرس immi@selectvisa.com ارسال کنید تا بعد از بررسی دقیق تر به شما امکان سنجی مهاجرت تخصصی را اطلاع دهم.
   http://sdrv.ms/Yacllm
   موفق باشید

 129. Farzaneh می‌گه:

  سلام٢٩سالًسن دارم مدرک فوق لیسانس از دانشکاه اصفهان در رشته تربیت بدنی دارم با سابقه کار تدریس بدون بیمه مدارک مربیکری و شوهرم ٣٣ ساله لیسانس ادبیات انکلیسی از أزاد قم با ۵سال سابقه تدریس با بیمه أیا شرایط مهاجرت به کانادا’استرالیا یا نیوزلندو داریم؟ممنونم

 130. s.m می‌گه:

  salaaam damon
  mishe ye email joda az in email bedi choon man harkari mikonam filam send nemishee , mamnoon misham age ye maile dige bedi :D

 131. نگار می‌گه:

  بازم سلام
  گفتم بهتره اطلاعات بیشتری در مورد خودم بدم شاید بهتر بتونید تصمیم بگیرد می تونید پروندمو قبول کنید یا نه…مهندس کامپیوتر با ۳ سال سابقه ی کار در مخابرات قسمت فنی هستم.البته دوره های تخصصی زیادی هم گذارنده ام که همه ی گواهی ها موجود هستند.همسرم هم کارشناس مدیریت بازرگانی وارشد اقتصاد با ۱۰ سال سابقه ی کار هستند .برای زبان هم هر دو با جدیت داریم کار می کنیم.راستی یه دختر ۷ ساله هم داریم.فکر می کنید چقدر شانس برای مهاجرت توی کوهتاترین زمان والبته پیدا کردن کار داریم؟؟والبته شما می تونید پرونده ی مارو بپذیرد؟
  ممنون

 132. s.m می‌گه:

  salam damoon . khoobi ? ye soal dashtam
  inke mishe visa shingen gereft va bad az mosaferat , hamonja visaro be visa kari tabdil kard ? aslan mishe hamchin kari kard ? visahaye shiingen cheghad tool mikeshe ? modate visa chand rozast ?

 133. فرزاد می‌گه:

  سلام دامون جان
  من مهندس برق هستم و جواب اسسم اومده و به دلیل معدل پایین engineering technologiest اسس شدم و ۱۰ امتیاز گرفتم به جای ۱۵ امتیاز.شرایطم طوریه که فقط میتونم برای ۴۸۹ اقدام کنم.
  حالا میخام بپرسم برای اسپانسر شیپی باید به عنوان engineering technologiest اقدام کنم یا به عنوان مهندس برق ( خودم فکر میکنم engineering technologiest ) چون کدی که EA به من داده کد engineering technolgiest می باشد.اینجا یه مشکل پیش میاد و اون اینه که ایالتهایی به ویزای ۴۸۹ اسپانسری میدن اصلا engineering technologiest نمیخان.حالا این معنیش اینه که کلا من نمیتونم برا مهاجرت اقدام کنم؟
  واقعا موندم گیج و مبهوت

 134. محسن می‌گه:

  مهندس تکنولوژی جوشکاری هستم ۵ سال سابقه کار بیمه در راستای رشته بوده نه دقیقا جوشکاری کردن بلکه مهندسی آن . روی مهاجرت این کیس کار میکنید؟

 135. زهره می‌گه:

  salam damon jan
  man physice khondam – 6 sal sabeghe kar daram -namzadam melbourne – 1 sale va to kamp bode o alan vizaye permanet dare – mikham bedonam ma chetor eghdam konim ke man zodtar beresam be onja – khodesh ziad vared nist – rasti taze ye ja kar mikone ke tax number ham gerefte
  help me please
  thanks

 136. ARMAN می‌گه:

  سلام دامون جان گل
  بنده کارشناسی عمران ۲۵ سالمه ۲سال سابقه کار دارم بدون بیمه، ایلتس ندارم اما زبانم بد نیست متاهلم فرزندی هم ندارم ، بنظرتون شانسی دارم برای مهاجرت؟

 137. بهروز می‌گه:

  اقای دامون سلام ۴۵سال سن و فوق دیپلم ساخت وتولید (ماشین ابزار)هستم . دارای مدرک دوره اموزشی طرح مشترک ایران والمان در رشته ماشین ابزار (۲۷۰۰ساعت) و مدرک دوره ۹۰۰ ساعته رشته برق صنعتی و همچنین ۱۸ سال سابقه کار و پرداخت بیمه دارم . به اضافه اینکه در ضمینه ساخت و مونتاژ کا بینت MDF اشپزخانه هم فعالیت دارم قصد مهاجرت به استرالیا را دارم . لطفا اولا یک وکیل مطمئن به من معرفی کنید . با توجه به اینکه مدرک ایلتس ندارم ایا راهی وجود داره؟ متشکرم

  • damon می‌گه:

   سلام

   حقیقت اینه که با توجه به شرایط سنیتون شرایط بسیار سختی خواهید داشت . عملا بدون کسب آیلتس ۸ که بسیار مشکل است ، راه خاصی به نظر من نمیرسد.

 138. جمال می‌گه:

  با سلام
  بنده ۳۳ سال دارم مهندس علوم دامی از دانشگاه ازاد ودارای مدرک فنی حرفه ای(تراشکاری)۹۰۰ ساعته ودر حال حاضر در کلاسهای زبان در حال یادگیری زبان هستم
  ممنون میشم اگه بگید چقد شانس برای مهاجرت از طریق کار وتخصص به استرالیا رو دارم

  • damon می‌گه:

   سلام

   لطفا این فرم ( از لینک زیر دانلود کنید) را پر نموده و برای من به آدرس immi@selectvisa.com ارسال کنید تا بعد از بررسی دقیق تر به شما امکان سنجی مهاجرت تخصصی را اطلاع دهم.
   http://sdrv.ms/Yacllm
   ممنون میشوم که در مورد زمینه کاریتون بیشتر توضیح بدید در فرم.
   موفق باشید

 139. ali می‌گه:

  با سلام ،دوست عزیز یک تبریک و تشکر قبل از هر چیز می خواستم از شما داشته باشم به خاطر اطلاعاتی و راهنمایی هایی که به دوستان می کنین.
  من ۳۴ سالمه و متاهل هستم ۲ فرزند دارم و مدرک فو ق دیپلم آموزشکده فنی و حرفه ای و لیسانس آی تی از پیام نور دارم در ضمن سابقه ی کاری بالای ۱۰ سال (سابقه بیمه )، زبان انگلیسی هم خویه و کلاسهای pre ITELS را می رم ، دنبال راهی برای مهاجرت هستم ممنون می شم راهنمایی کنید.

 140. فرزاد می‌گه:

  سلام دامون جان
  یه راهنمایی میخاستم.من جواب اسسم تازه اومده ولی اگه تا آخر امسال صبر کنم و اقدامی نکنم سابقه کارم بیش از ۸ سال میشه و ۵ امتیاز بیشتر میگیرم( با این ۵ امتیاز از ویزای ۴۸۹ به ۱۹۰ خواهم رفت) .آیا میتونم اینکار رو بکنم ؟ اعتبار اسسمنت چه مدت خواهد بود؟ شما چه پیشنهادی میکنید؟
  با تشکر

 141. rooja می‌گه:

  با سلام
  من ۳۷ سالمه مجردم، لیسانس معماری دارم از ایران و یک فوق لیسانس نیمه تمام از قبرس شمالی. بیش از ۶ سال سابقه کار حرفه ای و بسیار پربار دارم ولی یک سال سابقه کار بیمه شده در ایران و یک سال و نیم سابقه تدریس دانشگاه در قبرس شمالی را دارم. علاوه بر آن دو برادرم هردو مقیم استرالیا هستند و یکی پاسپورت دارد و دیگری با ویزای دانشجویی رفته. از افراد خانواده هم فقط من و مادرم مقیم ایران هستیم که مادرم قبلا رفته و امکان رفتن به راحتی دارد. با توجه به آنکه زبان انگلیسی من در سطح بسیار خوبی است میخواستم اگر امکان دارد مرا راهنمایی کنید برای مهاجرت یا ویزای skill worker چگونه میتونم اقدام کنم ممنون مرسی

 142. اکبر می‌گه:

  سلام
  من لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه آزاد با معدل ۱۶/۷۲ و فوق لیسانس مدیریت اجرایی(EMBA)با معدل ۱۸٫۰۳ از دانشگاه تهران
  همسرم دانشجوی مدیریت آموزشی دانشگاه آزاد
  ۳۴ ساله و دارای یک فرزند ۲ ساله دختر
  بدون مدرک زبان
  لطفا در خصوص امکان اقدام و نحوه آن راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

 143. فرزاد می‌گه:

  سلام دامون جان
  همونطوری که قبلا ازتون سوال پرسیدم کدی که من اسس شدم ۲۳۳۹۱۴ والان هیچ ایالتی اسپانسرش نیست .آیا من میتونم الان eoi رو بفرستم یا شرط لازم و اجباری برای ارسال eoi مورد نیاز بودن کد ۲۳۳۹۱۴ توسط ایالتها می باشه.در اینصورت من باید منتظر بمونم تا این کد باز بشه و eoi رو بفرستم ولی اگه این شرط لازم نباشه من میتونم eoi رو بفرستم تا وقتی که کد شغلی ۲۳۳۹۱۴ تقاضا شد به صورت اتوماتیک برام دعوتنامه بیاد آیا میتونید منو راهنمایی کنید که چه کنم ، نامه اسس هم براتون همونطوری که گفتید ایمیل کردم.
  منتظر جوابتونم
  مرسی

 144. آرش می‌گه:

  سلام دامون جان
  خیلی منتظر جواب بودم اما خبری نشد
  پس دوباره می پرسم لطفا راهنمایی کنید :
  – امتحان NAATI چطور و کجا برگزار میشه؟
  – برای اسس رشته حسابداری آیلتس هم لازمه ارائه بشه یا نه؟
  – کسی که معدل لیسانسش زیز ۱۴ هست و دیپلم ارزیابی بشه،تو استرالیا میتونه مدرک معادل بگیره؟اگه نه برای پیدا کردن کار چه مشکلاتی خواهد داشت؟
  – سابقه کار اگه همزمان با تحصیل باشه مشکل ایجاد میکنه؟
  ممنون

 145. حامد می‌گه:

  سلام دامون جان
  می خواستم بدونم دفتر ایرانت راه افتاده یا نه؟ اگر راه افتاده شماره تماس و وب سایتش لطفا که مزاحم بشم
  سپاس گذار

 146. عیدالله حنیفه زاده می‌گه:

  با سلام
  من لیسانس اقتصاد نظری از دانشگاه آزاد دارم ۷ سال سابقه کار در یانک (معاونت شعبه) را دارم الان دانشجوی رشتهacca (حسابداری مدیریتی بین المللی از انجمن حسابدارن خبره انگلستان) هستم و فعلا” دیپلم از انها گرفته ام و در حال ادامه تحصیل در کنار کار خود می باشم دارای ۳۳ سال سن و متاهل و یک فرزند آیا می توانم مهاجرت کنم؟؟؟ یعنی واجد الشرایط هستم و شما کمکی می توانید بنمائد؟؟؟؟

 147. maryam می‌گه:

  salam man lisanse parastari daram ba moadele 16 va hanoozam movafagh nashodam ielts begiram be elate geroonye hazineye foghe lisans ham az tarighe tahsili baram sangine vali agar baz shoma mitoonid sharayeti arzoontar behem moaarefy konid mamnoon misham dar zemn 29 salame va hich sabegheye kariham nadaram faghat madareke faniherfeyi reshtehaye ashpaziro daram

 148. عرفان می‌گه:

  با سلام من مهندس کشاورزی ۳۰ ساله و همسرم ۳۱ ساله لیسانس زمین شناسی
  سابقه کار مربوط نداریم ولی هر کدوم ۳-۵ سال سابقه بیمه در کار های متفاوت مثل مسئول دفتر و CUSTOMER SERVICE ADVISOR داریم ممکنه ما رو راهنمایی کنین ممنون
  راههای تماس با خودتونم بهمون بگید لطفا

 149. mohamad می‌گه:

  سلام

  خوبید؟

  من دارای لیسانس معماری از دانشگاه آزادِ شیراز هستم ۳ سال سابقه کار کارم و املاک هم باغ میوه و زمین و خانه دارم

  از طرفی‌ الان هم مشغول تحصیل در رشتهٔ دندانپزشکی‌ هستم در کشورِ فیلیپین در سالِ چهارم هستم ۲۷ سال سنّ دارم

  اگه راهنمأی کنید که چجوری باید اقدام کنم و یا شماره تماسِ خودتون رو لطف کنید ممنون میشم

 150. mohamad می‌گه:

  از نظر زبان هم هیچ مشکلی‌ ندارم
  خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 151. moha می‌گه:

  با سلام

  من محمد هستم لیسانس معماری دارم و ۳ سال سابقهٔ کار( بدون بیمه‌)

  از طرفی‌ هم الان در حال تحصیل در رشتهٔ دندانپزشکی‌ هستم

  چون توی لیستهای مشاغل رشتهٔ معماری رو دیدم خواستم مزاحمتون شم و بپرسم که کاری میشه کرد؟

  از نظر زبان هم هیچ مشکلی‌ ندارم

  ممنون میشم از راهنمییتون

 152. سارا می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر
  من پزشک عمومی هستم و تازه طرحم رو تموم کردم و تمایل به مهاجرت به استرالیا دارم.میخواستم با یه وکیل مهاجرت مشاوره کنم و در مورد شانسهای مهاجرتم بپرسم ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.

 153. Geeti می‌گه:

  Hello dear sir /madam ,
  I have studdied chemical engineering in Azad University ,I am 36 years old , I had worked in a water and aste water company for 5 years in which i was insured and after that I have been working in the another company in which I worked as part time employee and wasn’t insured , I am married and my son is 5 years old .Would you please tell me about the possibility of immigration .
  Thanks and best regards
  I look forward to hearing from you soon
  Geeti

 154. حسام می‌گه:

  سلام
  من دامپزشکم ۳۱ سال سن دارم ۵ سال سابقه در مراکز اصلاح نژاد دام دارم میخواستم:
  ۱- یک وکیل خوب برای اخذ اقامت کار به من معرفی کنید
  ۲- آدرس email برای ارسال رزومه هم برام ارسال کنید
  ۳- لینک فرمتون هم باز نمیشه!!!

  • damon می‌گه:

   سلام
   رشتتون کارش یه مقدار سخته و معمولا وکلا قبول نمی کنند . بزارید من یه مقدار از مراحل رو بگم تا ببینید میتونید شروع کنید یا نه و اگه میتونستید به من خبر بدید .

   ۱- مدرکتون مهمه که از کدوم دانشگاه باشه از آزادها فقط کرج و سنندج مورد قبولند ، تقریبا همه دولتیها مورد قبولند.
   ۲- باید یه امتحان بدید . خارج از استرالیا کشورهای محدودی که هیچ کدوم ویزای مستقیم به ایران نمیدن پارسال اعلام شد مثل مصر ، بلژیک ، هنگ کنگ ، نیوزلند، عربستان، هند ، آرژانتین و… ( البته لیست امسال رو باید چک کنم)
   ۳- آیلتس هفت یا OET نمره B میخوان.
   ۴- بعد از همه یه امتحان چهار – پنج روزه امتحان کلینیکال هم داره که معمولا نوامبر برگزار میشه (بریزبین)

   موفق باشید

 155. حسام می‌گه:

  سلام و عرض خسته نباشید
  سوال من در خصوص نحوه گرفتن وکیل جهت اقدام برای صدور شناسنامه ایرانی فرزندم که تازه متولد شده میباشد. با توجه به این نکته که من توانایی سفر به کانبرا را ندارم و سفارت ایران صدور شناسنامه را مستلزم حضور والدین یا وکیل آنها میداند چطور میتوان چنین وکیلی را استخدام کرد و جهت دادن وکالت به کجا میبایت مراجعه کرد.
  با تشکر

  • damon می‌گه:

   تا اونجا که یادمه باید برید پیش notary public و به یه نفر وکالت بدید که از جانب شما بره مثل دوست یا آشنایی در کنبرا
   ولی بهتره که با سفارت تماس بگیرید و دقیق بپرسید

 156. صدف می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید آقا دامون من یک سوال داشتم خدمت شما این مسئله خیلی مارا نگران کرده من اسس قروردین ماه آمد ولی امتحان آیلتس را باید در جولای بدهم آیا اگر تغییر قوانینی رخ دهد مشمول ما می شود؟ آیا اصلا در ۲۰۱۳ قوانین تغییر خواهد کرد؟ خواهش می کنم ما را از نگرانی نجات دهید خواهش می کنم

 157. Fatimeh می‌گه:

  ba salam ,man fatimeh 31 saal,6 saal ast k dar dubai zendegei mikonam,parastar hastam va 13 saal tajrobe parastarei daram,daram,1 farzand pesar daram,3 saal e,faro gh o sahsil reshtiye parastarei hasrtam az danesh gah e gillan.shoharam ham lisance adabiyat zaban e englisi hast,va karmand e ye sherkat e tejarei dar dubai,2 nafar az ma hich koodom madrak e ielts nadareim,mikhasteim byeim braye ustralia,lotfan advice bedeid,motshakeram,

 158. آرش می‌گه:

  سلام دامون عزیز
  من ۲۷ سالمه.لیسانس حسابداری از دانشگاه غیرانتفاعی با ۳ سال و نیم سابقه کار با بیمه و ۳ سال بدون بیمه با نامه معتبر از محل کار.
  تمام دوره های فنی و حرفه ای جوشکاری رو گذروندم و مدرک دارم.و ۳ سال پاره وقت
  (هفته ای ۳۰ ساعت) سابقه جوشکاری دارم.
  اگر امکان داره یه وکیل خوب به من معرفی کنید.
  اگه ممکنه بگید از چه طریق میشه برای مهاجرت اقدام کرد.
  ممنون

 159. marjan می‌گه:

  سلام
  من کارمندبخش بازگانی یک شرکت آژانس هواپیمائی هستم چند وقتی هست که کار اخذا ویزا در ایتالیا و چند کشور دیگر را توسط وکیل های آن کشور ها انجام می دهیم و اخیرا به دنبال یک وکیل خوب جهت اخذ ویزا و اقامت و ثبت شرکت و … در استرالیا هستیم ! لطفا اگر وکیل خوبی جهت شروع این همکاری می شناسید به من معرفی کنید.
  خیلی ممنون

 160. فروزان می‌گه:

  سلام
  من کارشناس[لیسانس]پرستاری هستم دارای ۸ سال سابقه ی کار مفید هستم و ۴۵ سال سن دارم و دارای دو فرزند دو دختر و پسر که مشغول گزراندن تحصیل در دوره ی دبیرستان هستند
  لطفا جهت گرفتن ویزای تحصیلی و اقامت و کار در استرالیا راهنمایی لازم بفرمایید .

 161. نیکو می‌گه:

  سلام دامون عزیز
  یه سوال حیاتی داشتم که ممنون میشم بهم جواب بدی. میخواستم بدونم دورههای تیف که مجتمع فنی تهران برگزار میکنه تو استرالیا از اعتبار خود تیف برخوردار هستن یا نه؟
  سوال دوم اینکه اگه کسی از طریق ازدواج بره استرالیا گذروندن این دورهها چقدر براش هزینه بر میداره (باهاش به قیمت اینترنشنال حساب میکنن یا رزیدنت)؟ دوره ها رو ایران بگذرونه به نفعشه یا استرالیا (با توجه به اینکه زبانش خیلی خوبی نیست؟

  • damon می‌گه:

   سلام

   متاسفانه اطلاعات زیادی از دوره های مجتمع فنی ندارم ولی بعید میدونم این اعتبار رو داشته باشه .
   معمولا دوره ها رو میتونید در استرالیا با هزینه پایین تری طی کنید ، مخصوصا دوره های زبان که در ابتدا مورد نیاز هستند .

   • نیکو می‌گه:

    ممنو دامون عزیز از راهنمایی. اگه بخواد تو استرالیا بگذرونه تو اون مدت کارهم میتونه بکنه با توجه به اینکه تحصیلات دانشگاهی نداره؟ ضمنا میخواد دورههای کوتاه مدت آشپزیه تف رو ببینه،کوتاه مدتا هم پیشنیاز زبان دارن؟

 162. lMona می‌گه:

  salam. man foghe lisane motarjemi zaban englisi az daneshgahe allame tabataba’i daram. aya baraye phd mitoonam beram australia? agar are , boorsie mitoonam begiram ba inke jaee paper chap nakardam
  ?
  baraye kar chetor? 18 mah be onvane moarjem too ye sherkat kar kardam

  mamnoon misham rahnamaeem konid

 163. سهیل می‌گه:

  با سلام
  لیسانس کامپیوتر هستم. با ۳ سال سابقه ی کار و ۲۷ ساله.مجرد. دارای مدارک بین المللی شبکه از قبیل CCNA,MTCNA,MTCWE از سیسکو و میکروتیک. دارای تجربه ی عملی کافی برای کار شبکه های کامپیوتری.
  انگلیسیم خوبه اما فعلا مدارک آیلتس یا تافل ندارم. میخواستم ببینم چقدر شانس مهاجرت و کاریابی دارم و چه مبلغی نیازه تا برای مراحل مختلف در نظر بگیرم؟(مراحل گرفتن اقامت و بعد از اون
  مرسی از لطفتون

 164. abbas می‌گه:

  با سلام.
  من لیسانس کامپیوتر.نرم افزار دارم و ۲۶ سالمه و ۴سال سابقه کار در شرکت های خصوصی در زمینه شبکه IT دارم اما سابقه بیمه ندارم و مشکل زبان هم ندارم ایا من میتونم با این شرایط اقدام به مهاجرت کنم. ضمنا اگر میشه یک کارگزار مهاجرتی بهم معرفی کنید. باتشکر از لطف شما

 165. سیاوش می‌گه:

  سلام
  سن ۲۸ سال
  کار : شرکت گردشگری از ۲۰۰۶
  تحصیل : مهندسی معدن ۷۸ واحد
  تخصص : گوهرشناسی Gemology ترجیحا الماس
  مدارک تخصصی : مدیریت فنی گردشگری از سازمان گردشگری ، فنی و حرفه ای گوهر شناسی ، مدرک اتحادیه طلا و جواهر کشوری ، GG at GIGP (Graduate Gemologist)i
  IELTS 6.5 General

  • damon می‌گه:

   سلام دوست عزیز ،
   مهندس معدن و زمین شناسی جزو رشته های مورد نیاز هستند .
   اگر نیاز به کمک وکیل مهاجرت دارید…
   لطفا این فرم ( از لینک زیر دانلود کنید) را پر نموده و برای من به آدرس immi@selectvisa.com ارسال کنید تا بعد از بررسی دقیق تر به شما امکان سنجی مهاجرت تخصصی را اطلاع دهم.
   http://sdrv.ms/Yacllm
   موفق باشید

 166. همایون می‌گه:

  سلام ایا حسابداری مورد نیاز استرالیا هست. با تشکر

 167. siavash می‌گه:

  salam, man soali inja porside boodam ke hazf shode, mitoonid rahnamayim konid?

 168. پریسا می‌گه:

  با سلام.

  من ۲۸ ساله هستم. لیسانس ادبیات انگلیسی و فوق لیسانس آموزش انگلیسی دارم. آیلتس بالای ۷ دارم. ۴ سال تدریس ایلتس کردم اما بیمه نبودم و موفق نشدم نامه ای هم از اموزشگاهی که در آن کار کردم بگیرم. میشه لطفا بگید من واجد شرایط برای استرالیا هستم یا نه. اگر نه دلیلش چیه و کاری میتونم بکنم.

 169. زهره می‌گه:

  با سلام
  ما حدود ۵ ماه است که ویزای سرمایه گذاری ۴۵۷ را ازطریق وکیل معتبر استرالیا اقدام کردیم که حدود ۴ ماه طول کشیده بیزنس پلن ما رو آماده کردند و متاسفانه تا کنون به غیر از کپی بیزنس پلن چیز دیگری از انها دریافت نکردیم و بعد از اینکه بیزنس پلن رو ایمیل کردند کل پول را از ما گرفتند و وقتی ما اعتراض کردیم گفتند این روش کاری انهاست و ۳۲ هزار دلار برای ما تمام شده و قراره ویزای ما رو lodge کنند ولی الان هم که دو هفته از دریافت ایمیل بیزنس پلن میگذرد تا کنون ما هیچ ایمیلی دریافت نکردیم چون خودشان گفتند بعد از lodge یه رسید برای ما ایمیل میکنند حال سوال من این است که بعد از lodge چقدر طول میکشد؟ چون اینها اولش گفتند کل مدت ویزای سرمایه گذاری ۶ ماه است که الان تو ماه ۶ هستیم و خبری هم نیست و من مشکل دانشگاه پسرم هست و خیلی بلاتکلیف شده ایم البته لازم به ذکر است من مقیم دبی هستم و پسرم مدرسه انگلیسی تحصیل کرده و تا یه ماه دیگه بیشتر فرصت ندارم تا برای دانشگاه کشورهای دیگه اقدام کنم لطفا” راهنمایی کنید

  • damon می‌گه:

   سلام

   ویزای ۴۵۷ ویزای کار است نه سرمایه گذاری مگر اینکه به نام شما شرکتی ثبت کنند و بعد از طریق ان شرکت بخواهند اسپانسر شما شوند . در این حالت شما نیز به حداقل سابقه کار و مدرک تحصیلی دارید . یک مقدار اطلاعاتی که داده اید برای اینکه بتوانم راهنمایی کنم کم است . به immi@selectvisa.com ایمیل بزنید و اگر تمایل دارید ، اسکن قرارداد را برای من ارسال کنید .

 170. محمد علی می‌گه:

  سلام
  من۳۶ ساله دارای لیسانس سخت افزار و همچنین فوق دیپلم نرم افزار با سابقه ی ۱۰ سال بیمه به عنوان کارشناس انفورماتیک بانک دارای همسری با مدرک لیسانس مترجمی زبان و همچنین فوق دیپلم تولیدات دامی و یک فرزند ۸ ساله دختر میباشم ایا امکان مهاجرت برای من و خانواده ام وجود دارد لطفا از طریق ایمیل به من جواب دهید .با تشکر

 171. sina می‌گه:

  salam man sina 23 sale mikham az tarighe andonesi vase australia eghdam konam vase panahandegi.shenidam bekhatere kambode jamiat eghamat midan.mohandesi mekanik khondam ama tamam nakardam.herfe man decor dakheli ast va mortabet bachob.mishe rahnamim konid

 172. مهفام می‌گه:

  سلام
  من مهندس کامپیوتر ۲۸ ساله با ۴ سال سابقه کار با بیمه
  متاهل هستم
  آیلتس ندارم و سطح زبانم متوسط
  میشه راهنمایی کنید برای اقدام به مهاجرت چکار باید بکنم
  متشکرم

 173. siamak می‌گه:

  salam agha damon

  man siamak 31 salameh v mohandese bargh hastam ba 9 sal sabegey kari khob v enk ye bache 2 sale daram v khanomam lisanse eghtesadeh ba 4sal sabegey kari,hal enk vase ostoralia vaziyatam chetoriyeh?tanx

 174. حسین می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  من کارشناس تغذیه ۳۰ ساله هستم. که ۵ سال سابقه کار تو مطب رژیم درمانی (dietitian)
  دارم .۳سال هم سابقه بیمه دارم. می تونم برای مهاجرت اقدام کنم؟

 175. فراز می‌گه:

  درود دامون عزیز،
  به تازگی با وبلاگتون آشنا شدم و از خوندن مطالب هم لذت بردم و هم درس گرفتم.
  در مورد پرونده مهاجرتم نیاز به راهنمایی دارم.
  فرمی که به دوستان معرفی کرده بودید رو پر کردم و همراه رزومه برای شما ایمیل کردم.
  خوشحال می شم از راهنمایی شما بهره بگیرم.
  پیروز باشید.

 176. ali می‌گه:

  سلام دامون عزیز.
  من تازه با این سایت آشنا شدم..
  خیلی وقته ذهنم مشغول شده بابت مهاجرت… هیچ اطلاعاتی هم ندارم..
  ۲۳ سالمه.
  لیسانس ICT (مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات گرایش مدیریت) هستم.
  معدل دانشگاهیِ درست و حسابی ندارم.. ۱۴ !
  تخصص و علاقه اصلیم طراحی سایت و برنامه نویسی هست…
  زبان های برنامه نویسی زیر رو بلدم ، اما هیچ مدرکی مثل مایکروسافت ازشون ندارم!
  HTML5 , CSS3 , Java Script , Jquery , XML , Ajax , PHP , SQL , ASP.NET
  کارشناسی ارشد واحد بین الملل دانشگاه فردوسی قبول شدم اما نمیخوام برم.
  آیلتس ۷ دارم.
  و !
  دیگه همین.
  میخوام ببینم وضعیتم چطوره!
  (حداقل مبلغی که همون اول باید همراهم داشته باشم چقدره؟ برای خونه و خوراک و پوشاک و …)
  تشکر.

 177. نازنین می‌گه:

  سلام-من طبق نظرشماشرایط ویزای ۱۸۹ رادارامی باشم(۳۰ سال-۶ سال سابقه کاربابیمه ومرتبط باکامپیوترو…)هرروزتقریباسایت اداره مهاجرت روچک میکنم رشته ای که به سابقه کارمن نزدیکه کد۲۶۳۱۱۱ است اماباسرعت سرسام آوری درحال پرشدنه به نظرشما کدامیک ازمواردزیزبرای من مناسب تره:
  ۱-صبرکنم تغییرات جولای اعمال بشه بعدبرای اسس اقدام کنم؟
  ۲-خردادبادفترشماشروع کنم برای اسس؟واگه این کاروکنم وقبل ازجواب مثبت اسس سقف اون رشته پربشه ودوباره اعلام نشه آیااسسمنت کمکی به لاج پرونده میکنه ویابایدمجددااقدام کرد؟
  ۳-کلاملاک کاردرلیست رشته هااسسمنته؟یعنی اگه کسی اسسمن مثبت داشته باشه ولی رشته سقفش پرشده باشه چه اتفاقی میفته؟
  ممنون میشم راهنمایی کنیدوببخشیدسولاطولانیه

 178. مریم می‌گه:

  با تشکر من به وکیلی در استرالیا زنگ زدم گفت که از طریق ویزای۴۵۷ میشه اقدام کرد به شرطی کا اسپانسر شما برایتان یک افیس با وسایل اولیه اجاره کند ظرف مدت ۸ماه تا ۱سال برایتان ویزای کاری میگیریم که۴ سالس واز سال ۲ میتوانید اقدام به گرفتن اقامت دایم کنید من و همسرم و ۳فرزندم که البته اشنای من در سیدنی همه جوره پشتمه من چه کار کنم چون قراره فردا صبح برای بستن قرارداد به ایشون زنگ بزنم لطفا هر چه سریغتر راهنمایی کنید و اینکه وکیلی میشناسید که مرا با این موقعیت کمک کند و به سرانجام برساند

 179. رضا می‌گه:

  سلام.
  من ۲۸ سالمه و لیسانس مهندسی معدن و فوق ژئوفیزیک هردو از دانشگاه دولتی و با معدل نزدیک ۱۸ دارم و نمره تافلم هم ۹۸ هستش و ۵ مقاله داخلی کنفرانسی هم دارم و ۱٫۵ سال سابقه کار مرتبط هم دارم.
  می خواستم ببینم امکان مهاجرت برای کار تو استرالیا برام هست یا نه؟؟
  اگه امکانش هست اطلاعاتی در این مورد در اختیارم بگذارید ممنون می شوم….

  • رضا می‌گه:

   سلام.اگه امکانش هست من رو هم راهنمایی کنید،احتمالا پست قبلیمو ندیده اید
   من ۲۸ سالمه و مجرد و لیسانس مهندسی معدن با معدل ۱۵٫۵۵ و فوق ژئوفیزیک هردو از با معدل نزدیک ۱۸ و هردو از دانشگاه های دولتی دارم و نمره تافلم هم ۹۸ هستش و ۵ مقاله داخلی کنفرانسی هم دارم و ۱٫۵ سال سابقه کار مرتبط هم دارم.
   می خواستم ببینم امکان مهاجرت برای کار تو استرالیا برام هست یا نه؟؟
   اگه امکانش هست اطلاعاتی در این مورد در اختیارم بگذارید ممنون می شوم…

 180. افتاب می‌گه:

  سلام من یک فرزند دارم اونم پسره ۱۲سالشه میره کلاس ششم خودم فوق دیپلم متالورژی و خانومم فوق دیپلم کامپیوتر گپ تحصیلی هم داریم با یک موسسه اعزام دانشجو مشاوره کردیم گفتن بهترین راه اینه که برای پسرمون پذیرش از مدارس بگیریم و خانومم گاردین بشه و من هم با ویزای توریستی رفت وامد کنم البته هدف ما اینه که بعد ورود خانومم تقاضای تغییر ویزا به دانشجوئی رو بده ایا این امکان پذیره

  • damon می‌گه:

   سلام

   هر دوتاتون رشته هاتون مورد نیازه و شاید بتونید اقدام کنید برای اقامت دائم. البته راهی که موسسه به شما گفته امکان پذیر هست ولی هزینه زیادی داره .

 181. مهدی افتخاری می‌گه:

  سلام
  وکیل من از ایالت پرت برای اسپانسرشیپ حدود ۱۵ دی ماه ۹۱ اقدام کرد. الان تقریبا ۵ ماه گذشته و نتیجه اسپانسر نیومده. بعد از این مدت وکیلم (بنا به گفته خودش) میگه که «با اونها تماس گرفته و اونها هم گفتن این آقا که رزومه اش خوبه برای چی اسپانسر میخواد و چرا به صورت فدرال اقدام نمی کنه؟؟؟؟؟؟»
  به نظره شما این حرفشون منطقیه یا وکیلم درست بهم اطلاع نمیده؟
  وکیلم بهم میگه که ویزاتو از اسپانسر (فکر کنم ۱۸۹) به فدرال تغییر بده و حدود ۱۵ ماه کارت طول میکشه.
  به نظر شما چی کار کنم؟؟؟ می ارزه یکی دو ماه دیگه منتظر اسپانسر بمونم و بعد ویزا رو تغییر بدم؟؟؟
  من PE‌ اسس شده بودم
  آیلتس ام در همه اسکیل ها هفت بود ولی در اسپیکینگ ۶٫۵ بود

 182. افتاب می‌گه:

  با سلام به دامون عزیز
  من و همسرم هر دو فوق دیپلم داریم سوالم اینه که مگه به فوق دیپلم هم ویزای میدن میشه بیشتر توضیح بدید چه نوع ویزائی به ما میدن و شرایطش چیه ؟

 183. افتاب می‌گه:

  با سلام
  لینکی که برای دنلود فرم دادید نمیتونم باز کنم میشه راهنمائی بفر مائید

 184. سپیده می‌گه:

  سلام و درود بر دامون عزیز
  من ۲۷ سالمه و دو لیسانس دارم : آمار و مهندسی مکانیک
  حدود سه سال و نیم سابقه کار دارم و در حال حاضر هم شاغل هستم. زبانم رو تا سطح پیشرفته ادامه دادم ولی هنوز دنبال آیتلس نرفتم. به نرم افزارهای مهندسی مثل اتوکد و سالید ورک و … آشنایی کامل دارم. اولین اقدامی که دارم برا مهاجرت میکنم همین خوندن کامنتهای دوستان و جوابهای مفید شماست. به نظرتون برای شروع باید چیکار کنم و اینکه شانسم برا رفتن با ویزای کار و داشتن کار متناسب چقدره؟
  با تشکر از توجه تون

 185. fershte می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر

  ۲۷من سالمه. لیسانس معماری. تو دوره ایلتس هستم و احتمالا در مهر ماه امتحان میدم
  سابقه کار مرتبط با رشته خودم ندارم اما نرم افزار های مربوط به معماری را می تونم کار کنم.
  میخواستم لطف کنید راهنماییم کنید چیکار کنم برای دریافت اقامت از طریق تحصیل یا کار؟
  ممنون

 186. مانا می‌گه:

  سلام

  یک وکیل خوب در ایران میتونید معرفی کنید ؟؟

  خیــــــــلی ممنون میشم

 187. سعید می‌گه:

  سلام،
  من ۳۹ سالمه دارای زن و یه بچه ۸ ساله
  لیسانس زبان انگلیس خودم شرکت دارم در زمینه خدمات عمومی و طبخ غذا قرارداد با ارگانهای دولتی تا بالای ۵۰۰ میلیون در سال را هم دارم قصد جدی برای مهاجرت به استرالیا رو دارم – عزم جدی برای گرفتن آیلتس و هرگونه شرایط باشد را انجام میدهیم لطفا در مورد هزینه و هر نوع اطلاعاتی که بتوانم برنامه ریزی کنم را به من ارائه نمایید تا اقدامات لازم انجام نمایم. با تشکر

 188. رضا می‌گه:

  سلام
  بنده فارغ التحصیل مهندسی شیمی صنایع پتروشیمی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت هستم،۲۶ سال سن دارم، سابقه کار ندارم، اختراع مرتبط با رشته ام دارم، مهارت های حرفه ای و پیشرفته در کامپیوتر دارم، متاهل و دارای یک فرزند چهارساله هستم، می خواستم برای کار به استرالیا بیام، آیا امکان پذیر است؟شرایط و هزینه آن چونه است؟

  با تشکر

 189. عقیل می‌گه:

  با سلام عقیل کنعانی هستم ۲۶ساله دارای مدرک مهندسی معماری و ۲سال سابقه کار مرتبط با این رشته هستم . لطفا جهت مهاجرت به کشور استرالیا مرا راهنمایی کنید .

 190. داوود می‌گه:

  سلام اقا دامون ..خوشحالم با سایت شما اشنا شدم چیزیهای خوبی دریافت کردم.من در حال حاضر ۳۴ سال سن دارم و فوق لیسانس شیمی با ۹ سال سابقه کاری ایا میتونم اقدام کنم و در حال خوندن زبان هستم ولی با توجه به سختگیریها و قیمت دلار شل و سفت میکنم .

 191. مریم می‌گه:

  با سلام
  ممنون از مطالب خوبتون
  من ۳۲ ساله لیسانس مدیریت بازرگانی و دارای ۵ سال سابقه کار حسابداری هستم و زبان هم راستش تازه شروع کردم اگه براتون ممکنه یه وکیل بهم معرفی کنید که حضورا بهم مشاوره بده چون همشون فقط میگن فرم ارزیابی رو پر کن ولی راه حلی جلو پات نمیذارن خواهش می کنم کمکم کنید ممنونم موفق و شاد باشید

 192. آرش می‌گه:

  سلام دامون جان.
  من ۲ ماه پیش برای شما ایمیل زدم برای معرفی وکیل اما جوابی نگرفتم.
  اگر میشه جواب منو بدید.
  ممنون

 193. فاطمه می‌گه:

  سلام.. می خواستم بدونم پروسه مهاجرت چقدر طول می کشه؟
  من و همسرم فوق لیسانس روانشناسی هستیم و از لحاظ مالی امکان خرید ملک یا سرمایه گزاری داریم

 194. محمد می‌گه:

  با سلام
  ۳۱ ساله هستم. فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم.۸ ساله که دارم کار می کنم. و ۵ سال هم سابقه بیمه دارم. البته بیمه پاره وقت یعنی مثلا تویه ماه ۳۰ روز بیمه رد شده واسم وتویه ماه ۱۵ روز شاید.
  می خواستم بدونم واسه مهاجرت کاری می تونم اقدام کنم. شرایط کمک شما چگونه است.
  پیشاپیش ممنون

 195. mina می‌گه:

  سلام
  من کارشناسی ریاضی کاربردی از دانشگاه آزاد رو دارم. و ۹ سال سابقه ی کار دولتی در پست کارمند رسمی کارشناس فناوری اطلاعات رو دارم و هنوز هم شاغل هستم. میشه راهنمایی کنید که با توجه به اینکه مدرک تحصیلیم کمی با پست شغلیم مغایرت داره اما تجربه ی کاریم و بیمه ی شغلیم در زمینه ی آی تی هستش میتونم با این شغل از استرالیا ویزای کار بگیرم (اگه بتونم ielts رو با نمره ی شش بگیرم چطور؟ یا مدارک دوره های فنی tafe رو از مجتمع فنی تهران بگیرم؟) خیلی خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنید.

 196. لادن می‌گه:

  سلام دوست عزیز
  لطف کنید یه وکیل خوب به من معرفی کنید انقدر دنبال وکیل گشتم خسته شدم هر بار یکی پیدا میکنم توی این سایت و اون سایت ازش بد میشنوم. ولی با توجه به تجربه شما میتونم به راهنماییتون اطمینان کنم.
  ممنون

 197. راحله می‌گه:

  سلام
  من تمایل به مهاجرت به استرالیا دارم . اما کلی سوال بی جواب دارم. من ۲۴ سالمه، لیسانس عمران دارم، ۲ سال هست فارغ التحصیل شدم و دو سال سابقه کار تخصصی در رشته عمران دارم.
  یکی از دوستان من به نام آقای رضا ناطقی شما رو به من معرفی کردند.
  می تونید به من راهنمایی بدید؟

 198. تورج حسینی می‌گه:

  با عرض سلام وخسته نباشید.
  من ۳۴ سال سن دارم و یک پسر ۲ ساله و همسرم فوت کرده اگر بخواه بصورت قاجاق وارد استرالیا بشم میتونم اقامت بگیرم یا نه البته با پسرم میرم . ممنون از راهنماییتون

 199. Ali می‌گه:

  سلام یا وکیل خوب در ایران معرفی کنید(اگه ممکنه شیراز) لطف کنیذ برام ایمیل کنید

 200. دامون می‌گه:

  سلام
  جالبه ما هم اسمیم با هم
  ۲۹ سالمه.مدرک جوشکاری زیر آب دارم.فوق دیبلم اقتصاد.آیلتس ۶٫سابقه کار بدون بیمه. آیا واجد شرایط مهاجرت هستم؟

 201. مهدی می‌گه:

  ۳۲ساله هستم فوق دیپلم برق صنعتی با ۱۲ سال تجربه کاری خصوصی متاهل و دارای یک پسر ۳٫۵ ساله همسرم دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی میباشد آیا میتوان با این شرایط مهاجرت انجام داد.
  با تشکر

 202. hossein می‌گه:

  سلام
  لطفا راهنماییم کنید میتونم واسه استرالیا اقدام کنم یا نه
  سن ۳۷ مهندس عمران مجرد ۱۲ سال سابقه کار مرتبط که ۲ سالش بیمه بودم
  با تشکر

  • damon می‌گه:

   سلام ، سابقه بیمتون خیلی کمه
   به immi@selectvisa.com ایمیل بزنید لطفا.

   • hossein می‌گه:

    سلام
    دامون عزیز
    من به شما ایمیل دادم و لطف کردید و جواب دادید اما دوتا سوال داشتم اول اینکه آیا دو سال سابقه بیمه من برای استرالیا کمه یا با وجود ۱۲ سال کار مرتبط با رشته ام مشکلی نیست دوم اینکه اگه بنظر شما همونطورکه با ایمیل جواب دادید میتونم اقدام کنم چطوری و از کجا باید شروع کنم و با شما تماس بگیرم برای اطلاع از مسائل جزیی تر و هزینه ها و…
    منتظر جوابتون هستم
    باتشکر

 203. مهدی می‌گه:

  سلام،
  من فوق دیپلم کامپیوتر دارم گرایش نرم افزار از دانشگاه آمل- سنم ۳۲ سال -۶۰/۴/۳
  ۶ سال سابقه کار دارم و بهم گفتن که باید با این مدرک ۸ سال سابقه داشته باشم یا PRL ارائه بدم.
  آقا شما بهتر میتونید راهنماییم کنید؟

 204. تارا می‌گه:

  سلام خسته نباشین من به همراه همسرم قصد مهاجرت به استرالیا و یا دانمارک رو دارم شما میتونین مارو کمک کنین

 205. پناهی می‌گه:

  با سلام ما قصد مهاجرت به استرالیا را داریم اما من پیوند کلیه کرده ام و داروهای خاص مصرف میکنم که در ایران رایگان است ایا این موضوع ممانعت میکند از مهاجرت ما اگر نه شرایط هزینه درمان در مورد من به چه صورت میباشد خواهش میکنم برای من ایمیل کنید قبلا از راهنمایی شما متشکرم

 206. خیری می‌گه:

  سلام و با آرزوی موفقیت برای شما.
  بنده ۲۵ سال سن دارم و متا هل هستم . دارای ۴ سال سابقه بیمه هستم
  سوال ۱ : در لیست مشاغل مورد نیاز برای استرالیا رشته بنده (جوشکار درجه ۱ ) بوده ا و امتیاز اقامتی ۶۰ رو دارا بود . و بنده مدرک غواصی رو هم دارا هستم که البته در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا نبود . آیا مدارک فوق کمکی در اقامت دائم دارد یا خیر ؟
  سوال ۲ : آیا برای مهجرت به استرالیا با همسر خود پا در این سفر پر خطر بزارم یا تنها ؟ با تشکر فراوان

 207. مسعود می‌گه:

  متشکر از اطلاعات خوبتون. مدارکم تکمیل است یه وکیل رجیستر شده خوب می خواهم. لطفا هر چه زودتر برایم بفرستید.
  با تشکر فراوان

 208. مهزیار می‌گه:

  سلام دوست عزیز
  من در حال حاضر دیپلم ریاضی فیزیک دارم (:[ میدونم خیلی ضایعه مدرکم)
  و معافیت سربازی رو هم گرفتم الان هم ۲۱ ساله هستم
  میخواستم کلیه شرایطی که برای مهاجرت به استرالیا وجود داره رو بررسی کنم ضمن پیش بینی هزینه هاش
  خیلی ممنون که وقت میزاری واسه جواب
  موفق باشی

 209. مهاجر زمان می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر
  ۲۳ ساله هستم در شرف ازدواج با اقایی ۲۵ ساله
  من حقوق خوندم و ایشان کامپیوتر
  میشه تاحدی کمکمون کنید
  در باره اینکه ما قبل از ازدواج برای ادامه تحصیل اقدام کنیم یا بعد ازدواج بریم بهتره؟
  یا اینکه هزینه به چه صورت خواهد بود؟
  اگه اقدام کنیم چه شرایطی لازم هست؟
  ممنون میشم که بهمون کمک کنید

 210. khalil می‌گه:

  man 29 sale daraye madrake lisanse oloom azmayeshgahi az daneshgahe Esfahan va daraye sabeghe kari 4 sale dar azmayeshgah va ielts6 va hamsaramam daraye madrake oloom azmayeshgahi az daneshgah Esfahan va daraye 5 sal sabeghe kar
  aya ba in moshkhasat emtiaze lazeme ra mitavanam kasb konam?

 211. نادیا می‌گه:

  سلام. ممنون از اطلاعات مفیدتون. راستش من در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس مهندسی شیمی هستم.شرایط من ۶۰ امتیاز رو میاره چون ۵ سال از فارق التحصیلیم میگذره ولی یه سوال دارم.من باید بگم دانشجوی فوق هستم یانه؟ چون اگه بگم اون وقت سابقه کارم پارت تایم محسوب نمی کنن و امتیازم کم شه؟
  سوال دوم اینکه من امتحان ایلتس را اصفهان دادم.الان اونجا بسته شده .از کجا trf بگیرم؟
  ممنون.

 212. حمید می‌گه:

  سلام
  حمید هستم ۳۰ ساله کارشناسی الکترونیک و ارشد رباتیک-هوش مصنوعی دارم حدود ۲-۳ سال سابقه کار مرتبط ولی بدون بیمه دارم + مدرک IELTS آکادمیک با نمره ۶٫۰ واقعا از شرایط کاری و درآمدهای خیلی کم اینجا خسته شدم خواستم بدونم برای شرایط من امکان مهاجرت و پیدا کردن کار و موقعیت مناسب وجود داره و به چه صورت میتونه باشه و اینکه چطور باید اقدام کنم.

 213. نادیا می‌گه:

  سلام و خسته نباشید.من هر روز اینجارو چک می کنم.خیلی منتظرم.ممنون میشم جوابمو زودتر بدید.

 214. امیر می‌گه:

  سلام
  احتراما” بنده ۴۳ ساله ومهندس برق باسابقه ۱۸ سال مرتبط و نیز فوق لیسانس برق در سال جاری با ۲ فرزند ۸و۱۳ ساله هستم.شرایطم طوریه که ظاهرا بایستی آیلتس ۷ به بالا داشته باشم تا بتونم برا مهاجرت Applyکنم.
  ۱- آیا میشه بجای مدرک آیلتس ISLPR(International Second Language Proficiency Ratings) که با مرکزیت استرالیا مدیریت میشه رو ارائه کرد؟
  ۲- اگه جواب ۱ مثبته ،چه امتیازی معادل ۷ به بالای آیلتسه؟

  از راهنمائیتون ممنون

 215. امیر می‌گه:

  یه سئوال دیگه
  مدرک فوق لیسانسم که به تاریخ امساله برام امتیاز داره یا چون تازه گرفتم امتیازی نداره؟
  بازم ممنون

 216. پریسا می‌گه:

  سلام من ۳۰ ساله دارای لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم و در ضمن مدرک فنی و حرفه ای هم در عکاسی دیجیتال دارم .همسرم هم مهندس عمران است هر دو ما ۱۰ سال سابقه کار و بیمه داریم .من هر دو رشته مترجمی و عکاسی را در لیست csol 2013 دیدم ایا برای من این امکان وجود دارد که اقدام کنم چون همسرم وقت برای آمادگی آزمون ایلتس ندارد . ممنون

 217. پریسا می‌گه:

  سلام من ۳۰ ساله دارای لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم و در ضمن مدرک فنی و حرفه ای هم در عکاسی دیجیتال دارم .همسرم هم مهندس عمران است هر دو ما ۱۰ سال سابقه کار و بیمه داریم .من هر دو رشته مترجمی و عکاسی را در لیست csol 2013 دیدم ایا برای من این امکان وجود دارد که اقدام کنم چون همسرم وقت برای آمادگی آزمون ایلتس ندارد . ضمنا من یک دختر ۳ ماهه دارم ممنون

 218. یوسف می‌گه:

  با سلام
  من لیسانس مهندسی صنایع دارم گرایش تحلیل سیستم دانشگاه دولتی و دانشجوی فوق لیسانس مدیریت اجرایی دانشگاه آزاد اراکم که ۱ ساله دیگه درسم تموم میشه.
  ۲۷ سالمه، مدرک سرممیزی ازIRCA هم دارم به اضافه یه سری مدارک بین المللی دیگه.
  ۴ سال سابقه بیمه ای دارم و ۲ سال غزیر بیمه ای.
  آیا با این شرایط میتونم مهاجرت کنم به استرلیا از نوع شغلی؟
  مجرد هم هستم.
  ممنون میشم پاسخ بدین/

 219. آرش می‌گه:

  سلام من فوق دیپلم بیزینس دارم
  ٢٠ سالم هستش . مدرک IELTS دارم
  رشته مدلینگ رسمی سابقه کاری دارم
  از طرف دانشگاه آزفورد در ملبورن offer letter دارم
  سربازی نرفتم اما تا سال آینده معافیت تحصیلی دارم از طرف دانشگاه در مالزی
  به نظر شما ویزا تحصیلی به من تعلق میگیره ؟

 220. شهره می‌گه:

  باسلام
  برادرم با همسروپسر ۵سالش به قصداسترالیا باکشتی از اندونزی رفتن دقیقا روزقبل ازاینکه برسن جزیره کریسمس استرالیا ..قوانین استرالیا تغییر کرده گفتن همه مهاجرای غیرقانونی رومیفرستن گینه نو…الان بنده خداها هنوز توشوک هستن چقدربدشانسی اوردن …حالا میخوام ببینم اگه ببرنشون گینه نو بایدهمونجا بمونن ؟چه راههای دیگهای براشون هست؟

  میتونن بعدازانتقال به گینه نو تقاضای پناهندگی برای کشوردیگه ای بدن یامیتونن برگردن ایران؟
  تروخداراهنماییمون کنید خیلی ممنونم

 221. m.sh می‌گه:

  ببخشید من نوشته های دیگرون رو که میخونم هی فکر میکنم کامل نگفتم همسرم چند تا دوره های مختلف خارج از کشور و داخل کشور راهم گذرانده و مدرک دوره های mba رو هم گرفته البته دانشگاهی نیست این مدرک دوره های کاری بوده اینا میتونه تاثیر داشته باشه؟

 222. بهناز می‌گه:

  سلام ۲۸ سالمه لیسانس ادبیات انگلیسیم آیلتس ٧دارم مدرک سلتا دارم و اینکه ۵سال سابقه کار با٢سال بیمه برای اقامت استرالیا میتونم اقدام کنم کار میتونم پیدا کنم؟

 223. rahi می‌گه:

  سلام

  من از طریق نامزدی ویزای استرالیا گرفتم. اگه برم اونجا و نخوام که با نامزدم ازدواج کنم آیا میتونم اقامت استرالیا رو بگیرم؟ یا باید اونجا رو ترک کنم ؟!
  با تشکر فراوان

  • damon می‌گه:

   سلام

   باید ترک کنید استرالیا رو . مگر در شرایط خاص.

   • rahi می‌گه:

    سلام

    من از طریق نامزدی ویزای استرالیا گرفتم. اگه برم اونجا و نخوام که با نامزدم ازدواج کنم آیا میتونم اقامت استرالیا رو بگیرم؟ یا باید اونجا رو ترک کنم ؟!
    با تشکر فراوان
    damon می‌گه:

    مرداد ۱۸, ۱۳۹۲ در ۱۱:۲۹ ب.ظ

    سلام

    باید ترک کنید استرالیا رو . مگر در شرایط خاص.

    rahi:
    مرسی از جواب. آیا منظور از شرایط خاص درخواست پناهندگی هست ؟ یا موارد دیگری هم شامل میشه؟
    مرسی

 224. محمد می‌گه:

  سلام
  من ۳۵ سال سن و دو دختر ۴ و ۷ هم دارم
  کاردانی برق صنعتی ( الکتروتکنیک) را دارم .
  من ۹ سال در راه اندازی ، نگهداری سرویس و تعمیر آسانسور سابقه دارم .
  دارای گواهینامه رانندگی هم هستم .
  چطور میتونم کار پیدا کنم بعد برم

 225. محمد می‌گه:

  سلام دامون جان ،من محمد ۳۰ ساله کارشناس رادیولوژی از دانشگاه تهران با ۳ سال سابقه مرتبط و مجرد میخواستم ببینم شانسم چطوره و یک سوال هم داشتم توی اون سازمان های تایید کننده رشته که واسه رشته ما AIR بود رشته مارو زده بود انگار آیلتس ۷ آکادمیک ، میخواستم ی وکیل خوب مهاجرت بهم معرف بکنی چون تصمیم ۱۰۰ % دارم اقدام کنم ، اگر میشه به ایمیلم خبرم کنید ممنون

 226. فرامرز می‌گه:

  سلام
  من مدرک جوشکاری و برشکاری زیر آب از فنی حرفه ای دارم که قابل به ترجمه هم هست و انگلیسی هم دارم میخونم میخواستم بدونم برای ویزای کار یا اقمت استرالیا شانسی دارم.

  با تشکر

 227. علیرضا می‌گه:

  سلام و درود.
  من ۳۷ ساله لیسانس مکانیک دانشگاه دولتی با معدل ۱۲ و سابقه کار ۱۲ سال در زمینه لوله کشی نفت و گاز دارم. سوابق من شامل کارشناس طراحی ، اجرایی ، مدیریتی میباشد. مدرک آیلتس هنوز ندارم. آیا میتوانم اقدام نمایم؟

 228. بیتا می‌گه:

  سلام دامون جان من cid nombero دو هفتس گرفتم دیگه نباید کاری کنم تا جواب اسسمن بیاد بعدش برم برای اسپانسر ایالتی۵ امتیازی؟ یا نه الان باید اقدام کنم؟
  شما دفترتون راه اندازی شد تهران؟

 229. بهناز می‌گه:

  Salam Damoon jan email eshtebah neveshte bodam sorry mamnoon as rah namaiyat

 230. shahram می‌گه:

  با عرض سلام:خواستم بد انم با شرایطی که برایتان می نویسم چقدر شانس مهاجرت به استرالیار ا دارم .
  من ۴۳سال سن و فوق لیسانس جغرافیایی سیاسی هستم.دارای دو فرزند پسر، و یکی از بست گان درجه د وم در استرالیا زندگی میکند یعنی دایی بنده.دبیر آموزش و پرورش وح دود۲۰سال سابقه دارم.ممنون میشم پاسخ دهید.

 231. MHDS می‌گه:

  سلام
  خسته نباشید
  من مهندس عمران با ۶ سال سابق کار هستم و سنم ۲۹ مجرد
  مدرک لیسانسمو از فردوسی با معدل ۱۳٫۳۰ گرفتم و ارشد رو در گرایش سازه از دانشگاه مازندران با معدل ۱۶٫۱۴ ( هر دو دولتی هستند و روزانه)
  می خواستم بدونم که آیا در اسسمنت به عنوان پروفشنال تائید میشم؟ چون می خوام تازه اقدام کنم واسه CDR برام مهمه که بدونم نتیجه به چه سمتی خواهد بود!
  سپاس فراوان

 232. m.sh می‌گه:

  سلام دوست خوبم

  من یه تعدادی سوال پرسیدم ولی متاسفانه پاسخ که ندادید هیچ بلکه تمام سوالاتم رو هم الان پاک شده میبینم میتونم بپرسم دلیلش چیست ؟!
  یک بار دیگه تمام سوالاتم را میپرسم با امید به اینکه پاسخی دریافت کنم

  من و همسرم قصد مهاجرت به استرالیا را داریم هر دوی ما ۴۰ سال سن داریم
  همسرم مهندس مکانیک با سابقه کار۱۴ سال و تقریبا ده سال سابقه مدیریت انرژی است
  و خودم هم لیسانس حسابداری با سابقه کار۱۶ سال کار هر دوی ما دارای سوابق بیمه هم هستیم به اندازه سوابق کاریمون
  دوتا فرزند داریم یک دختر ۱۲ساله و یک پسر۱۰ ساله
  و اینکه ایا امکان داره که وکیلی بتونه برای ما درخواست کار از جایی بگیره که کارمون سریعتر انجام بشه؟
  زبان همسرم خوب است ولی خودم اصلا زبان انگلیسی رو بلد نیستم فقط در حد مبتدی
  ناگفته نماند که همسرم کلی از این دوره های متفاوت سر ممیزی و ایزو و البته mbaرو هم از طرف محل کارش گذرونده و مدارکش موجود هست
  ممنون میشم پاسخم رو بدین

  • damon می‌گه:

   من سوالی رو پاک نکرده بودم ، فقط به دلیل مشغله زیاد ، چند هفته ای نتوانسته بودم به بلاگ سر بزنم و کامنتها رو جواب بدم.

   لطفا فرم زیر را پر کنید ، در صورتی که بتونم کمکی بکنم با شما در تماس خواهم بود.
   http://selectvisa.com/fa/assessment

   موفق باشید

   • m.sh می‌گه:

    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوست خوبم
    البته با تشکر فرررررررررررررررررررررراوووووووووووان از پاسختان
    ببخشید شاید من اشتباه کردم ولی باور کنید نوشته های من تا یک هفته بودن بعدش نیست شدن دلیلش رو نمیدونم
    و اما بنده طبق دستور حضرتعالی فرم را پر نمودم ولی با شرایط خودم یعنی شرایط شغلی خودم اگر شما لازم میبینید از طرف همسرم هم اینکار رو انجام بدم چون به هر حال ایشون سوابق فنی زیادی دارن و البته دوره های خیلی زیادی رو رفتن
    و بعد از آن خواهش من اینه که اگه ممکنه بفرمایید اگر سوابق شغلی ما کامل باشه و اگر خدا کردو گوش شیطون کر شرایطمون به اقامت مهاجرتی استرالیا جور دربیاد چقدر زمان و چقدر هزینه میبره ممنون میشم پاسخ بفرمایید :) و البته در مورد اسپانسر هم ایا امکانش هست شما خودتان برایمان جاپ افر بگیرید؟ بازم تشکر میکنم که وقت گذاشتید و به سوالاتم پاسخ دادین و البته بازم معذرت بابت قضاوت اشتباهم :)

    • damon می‌گه:

     سلام

     خواهش میکنم.
     تا وقتی که کامنتی از شما تایید نشده باشه ، فقط آی پی خود شما میتواند کامنت را ببیند.

     چشم بررسی میکنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما خواهم گذاشت .
     ممنون از لطف شما

 233. rasoul می‌گه:

  damon jan salam
  saitet kheyli khobe
  mamnon az inke shoma ha halo hosele in ro darid ke be maha va amsal man rahnamiii mikonid joda az inke kareton hast
  garaz az mozahemat
  chetori mitonam bahaton sohbat konam
  toye migrant help telephon khodam ro dadam lotfan agr mishe shomare telephoni az khodet bede ta bahaton tamas begiram
  mamnon va movafag bashid

 234. بهناز می‌گه:

  سلام قبلا پرسیدم متاسفانه جواب دریافت نکردم ٢٨ سالمه و لیسانس ادبیات انگلیسی آیلتس ٧.۵ و مدرک سلتا دارم ۵سال سابقه تدریس دارم که ٢ سال با بیمه است اگه برای اقامت اقدام کنم میتونم تدریس کنم یا اصلا امکان شغلی برام هست ؟

 235. علیرضا می‌گه:

  با سلام
  میخواستم در صورت امکان بنده رو راهنمایی بفرمائید:
  – سن ۳۹( تاریخ تولد ۱۹۷۳/۱۲/۲۰)
  – مدرک مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد واحد کرج
  – سابقه کار ۱۲ سال (شامل بیمه تامین اجتماعی)
  – متاهل + ۱ فرزند
  – وضعیت زبان انگلیسی خوب (آماده جهت امتحان آیلتس در شهریور یا مهر)
  برای ویزای ۴۸۹ استرالیا میتونم اقدام کنم یا خیر با توجه به محدودیت زمانی تا ۲۰ دسامبر ۲۰۱۳ که وارد ۴۰ سالگی میشم.
  ممنون

 236. zohre می‌گه:

  salam khste nabashid.man22salame daneshjoye terme7eghtesad hastam babam mano ba ejbar shoharam dade ama man mikham beram pishe pesari k dosesh daramo ostoraliyas hazeram harchandta vakil bekhad begiram ama to ro khoda begid chikar bayad konam to ro khoda

 237. حمید می‌گه:

  سلام
  وزارت خارجه جهت تائید سوابق کاری مفاصا مالیاتی میخواد و تائید نمیکنه سوالم این
  ۱- ایا حتما باید مهر وزارت خارجه باشه
  ۲- میزان حقوق دریافتی در سوابق کار مهم هست منظورم این که در سوابق کار میزان حقوق دریافتی عیننا کلمه پایه اداره کار عنوان گردد رقم نوشته نشود یا رقم ۳۰۰ هزار تومان ذکر شود ایا در مراحل اسس و DICمشکل ساز نمی شود

 238. رضا احمدپور می‌گه:

  سلام من ۴۰ سال دارم ۱۶سال در شرکت تولی پرس سابق دارم تکنسین برق هستم ایا امکان دارد بتوانم به استرالیا مهاجرت کنم ممنون میشم من را راهنمایی کنید و یک پسر ۱۰ سال هم دارم

 239. مهدی می‌گه:

  با سلام
  من متولد ۶۳/۰۶ مهندس متلوژی تهران جنوب با معدل ۱۵.۹۶ هستم حدود ۶ سال بیمه مفید بعد از مدرکم و ۲ سال بیمه قل از مدرک لیسانس دارم همه سوابقم در یک شرکت میباشد.امکان اخذ نمره ۶ از زبان رو دارم.آیا من شرایط اخذ اقامت رو دارم یا خیر(استرالیا)

 240. امین می‌گه:

  سلام اقای دامون
  من می خوام قانونی بعنوان توریستی به استرالیا سفر کنم بنظرتون چکار کنم که بمونم اونجا؟

 241. با عرض سلام و خسته نباشید.من وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران)با ۸ سال سابقه کار وکالت و۵سال سابقه ی کار در زمینه ی مشاوره و وکا لت دریکی از شرکتهای معتبر در تهران میباشم همچنین کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه ازاد دامغان هستم.۴۱ ساله ومجرد میباشم.زبان انگلیسی ام در حد معمولی است.ایا برای اخذ ویزای داءم واجد شرایط هستم؟لطفا راهنمایی بفرماییددر صورت لزوم مایلم ازوکلای شما بهره مند شوم .سپاسگذارم

 242. اشکان می‌گه:

  با سلام
  من در رشته مهندسی الکترونیک electronic engineer))به عنوان professional engineer اسسمنت شده ام ولی متاسفانه electronic engineer در لیست هیچ ایالتی نیست با توجه به اینکه عنوان مدرک تحصیلی من Electrical engineer-Electronics هست و سابقه کاری من هم ابزاردقیق Instrumentation)) هست که در سایت engineers Australia زیر مجموعه مهندسی برق به حساب میاد. آیا امکان داره با کد مهندس برق اقدام به گرفتن اسپانسر ایالتی کنم؟آیا لازمه دوباره assessment انجام بدم و آیا ممکن هست با توجه به مواردی که گفتم اینبار کد مهندس برق بهم بدن؟

 243. ندا می‌گه:

  سلام. همسر من برای یکی از دانشگاههای استرالیا بورس دکترا گرفته و تصمیم داریم اگه بشه از اونجا برای استرالیا یا اروپا اقامت بگیریم. چیزی که اینروزها ذهن من رو مشوش کرده اینه که اگه خدایی ناکرده با احتمال درصد کم اونجا مشکلی پیش اومد و تحت شرایطی از هم جدا شدیم من چطوری میتونم اونجا اقامت دائم بگیرم؟

 244. سارا می‌گه:

  سلام.
  مرسی که وقت میگذارید و با حوصله جواب همه رو میدید.
  من فوق لیسانس مدیریت با گرایش فناوری اطلاعات از دانشگاه یو پی ام مالزی دارم. ۲۶ سالمه ایلتس ۷ ولی متاسفانه ۱ سال سابقه کار با بیمه دارم.
  فکر میکنید خودم میتونم بدون وکیل اقدام کنم؟ اصلا شانسی هست؟
  وکیل خوب هم میشناسید در ایران معرفی میکنید؟
  از پاسخگوییتون پیشاپیش ممنون.
  سارا

  • ebrahim می‌گه:

   سلام من مهندس نرم اار هستم با سابقه ۶ سال و ۳۲ سالمه. متاسفانه یلتس هم ندارم. مجردم آیا امکان داره در کوتاهترین زمان به استرالیا انتقال پیدا کنم؟
   لطفا مسیرهای انتقال رو بهم بگید.
   سپاسگذارم

 245. حسین می‌گه:

  سلام
  من متولد ۱۳۵۳شهریور- لیسانس شیمی کاربردی با ۱۲ سال سابقه کار – متاهل و داری دو فرزند هستم.
  می خواستم بدانم آیا امکان مهاجرت به استرالیا یا نیوزلند فراهم است ؟
  آیا در زمینه نیوزلند هم شما اطلاع دارید؟
  اگه میشه نحوه استفاده از خدمات وکیل را ارسال فرمایید.
  از اینکه راهنمائی می فرمائید سپاس گزار شما هستم .

 246. ali می‌گه:

  سلام دامون جان،
  من فوق دیپلم سخت افزار کامپیوتر دارم و الان هم در حال گرفتن لیسانس(تا ابتدای ۲۰۱۵) هستم(رشته ict ).
  28ساله هستم و در حال حاضر در پالایشگاه تهران به مدت ۳ سال مشغول کار هستم و قبل از این هم ۵سال سابقه کار بدون بیمه دارم.عضو سازمان نظام مهندسی و خانه کارگر هستم.فکر میکنید که من شرایط pr رو داشته باشم؟
  منتظر email تون هستم
  با تشکر

 247. omid می‌گه:

  باسلام
  اینجانب ۳۸ ساله مهندسی عمران در حال گذراندن فوق لیسانس زلزله
  درحال گذراندن دوره زبان برای آیلتس
  ۱۳ سال سابقه کار اجرایی که ۶ سال خدمات درمانی هست و ۷ سال تامین اجتماعی در ۳ شرکت خصوصی ودولتی کار کرده ام جهت مهاجرت به استرالیا خواهشمندم نظرتون رو در مورد شرایط من بفرمایید که اگر امکان داره تشکیل پرونده بدم.

 248. soheil می‌گه:

  با سلام
  لطفا یک وکیل خوب دارای عضویت در MARA را درایران به من معرفی کنید.
  با تشکر

 249. soheil می‌گه:

  لطفا به من ایمیل بزنید.

 250. مهسا می‌گه:

  سلام .من پرستار هستم . دو سال طرحمو گذروندم . شنیدم استرالیا شرایط خوبی برای پرستارا داره . لطفا در این مورد برام توضیح بدید. لطفا در مورد حقوقش و اینکه از کجا باید شروع کنم هم برام توضیح بدید. ممنون میشم اگه به ایمیلم جواب رو ارسال کنید

 251. مهدی می‌گه:

  سلام. خسته نباشی.
  من فوق لیسانس کشاورزی دانشگاه دولتی در گرایش زراعت هستم. چندین مقاله علمی انگلیسی و فارسی دارم. عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و چندین دوره این سازمان رو گذروندم سن هم ۲۷ ساله. می خواستم بدونم میتونم بکار و اقامت استرالیا رو پیدا کنم؟
  موقعیتم چطوریه ؟

 252. roshanak می‌گه:

  سلام آقای دامون شما برای نیوزلند هم اقدام میکنید و یا وکیل مورد اعتماد سراغ دارید؟ممنون از راهنمایی

 253. majid می‌گه:

  سلام
  من مجید هستم
  متولد ۸ تیر ۱۳۶۸
  ۲۴ سالمه
  مجرد
  فارغ التحصیل کاردانی عمران از موسسه آموزش عالی رحمان با معدل ۱۷٫۴۸
  فارغ التحصیل کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد بندرعباس با معدل : ۱۶٫۱۵
  ۴ سال سابقه کار
  سابقه نفت و گاز هم دارم تو پالایشگاه
  لطفا راهنماییم کنید

 254. مرتضی می‌گه:

  سلام بر دامون عزیز

  آیا مدرک لیسانس مهندسی نرم افزار موسسات غیرانتفاعی ایران توسط ACS به عنوان درجه ای از مدارک ارزشیابی می شود؟ به عنوان Diploma Level ارزشیابی می شود؟

 255. سوده می‌گه:

  سلام آقا دامون
  ممنون از اطلاعات خوبتون . میخواستم ببنیم با شرایطی که دارم میتونم اقدام کنم برای استرالیا . فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر/ دیپلم آرایشگری ۸ سال سابقه کار /۲۹ ساله/ و فقط دوست پسرم استرالیاست که پاسشو تازه گرفته ولی من میخوام از طریق مهارت برم امکانش هست ؟ . اگه ممکنه درباره اسپانسر ایالتی هم یه توضیحی بدید ممنون میشم

 256. سیمین می‌گه:

  با سلام
  من ۳۰ سالمه لیسانس مترجمی فرانسه دارم میخواستم بدونم آیا میتونم با مدرک دیپلمم (تجربی)برای رشته پرستاری از استرالیا ویزا بگیرم ؟ با توجه به فاصله زمانی از دیپلم تا الان؟

 257. مهتا می‌گه:

  سلام من ۲۶ ساله و مجرد و مهندس محیط زیست هستم ولی سابقه ی کاری مرتبط ندارم سابقه کار در مهدکودک تک زبانه انگلیسی دارم یک سال و نیم و آیلتس هم فکر کنم بین ۶ تا ۷ بیارم آیا شانسی برای مهاجرت به استرالیا دارم؟

 258. مجید می‌گه:

  سلام من یه افغانی هستم
  اگه با ویزای توریستی بیام استرالیا میتونم اونجا پناهنده بشم یا اقامت دایم بگیرم
  بنظرتون قبل از وارد شدن به استرالیا وکیل بگیرم ؟
  ممنون میشم جواب رو واسم ایمیل کنید

 259. فرشاد می‌گه:

  سلام
  من کارشناسی ارشد م مکانیک از امیر کبیر دارم
  سن ۲۶
  IELTS 7
  همسر : رشته مکانیک- IELTS 6

  ولی سابقه کار نداریم!
  با توجه به اینکه امتیاز ما به ۶۰ میرسه میتونیم اقدام کنیم؟ یا داشتن سابق کار شرط لازمه؟
  آیا ۶۰ کافیه؟ یا هر چی بشتر باشه امتیاز بهتره؟
  ممنون

 260. سامی می‌گه:

  salam,vaght bekheir man 21 sal sen daram ,foghe diplome mechanicam va daraye madrake diplom va passages engelisi hastam va 1 sal sabegheye kare nafti daram va khastare mohajerat daram va niaz b ye rahnamaei kamel daram chetor mitonam ba shoma ertebat bargharar konam .mer30

 261. ندا می‌گه:

  سلام و خسته نباشید و ممنون بابت راهنماییهاتون. من ۳۲ سالمه و مجردم و لیسانس ریاضی دارم از دانشگاه سراسری. مدرک کارور گرافیک و آرایشگری هم از سازمان فنی و حرفه ای دارم. سابقه کار اداری و دفتری و تدریس هم دارم. اما متاسفانه بیمه ندارم. آیا شانس مهاجرت برای من زیاده یا کم؟ ممنون

 262. الهام می‌گه:

  سلام
  ممنونم از اطلاعات مفیدتون
  این آدرسی که در جواب دوستان نوشتید: http://selectvisa.com/fa/assessment رو نمیتونم باز کنم. و این پیغام میاد:HTTP Error 500.19 – Internal Server Error
  نمی دونم مشکل چیه؟
  میشه راهنمایی کنید؟

 263. داوود می‌گه:

  سلام حدود دو ماه پیش از شما سوال پرسیدم ولی بیجواب موند ولی تو سایتی که به دوستان داده بودی فرمی پر کردم و فرستادم خواستم ببینم جواب اون چی شد .ممنون

 264. Azin می‌گه:

  سلام، ممنون از اطلاعات مفیدتون. من در مورد ویزاى de facto سوال دارم، ممنون میشم اگه کمکم کنید.

 265. نگار می‌گه:

  سلام

  من ۲۵ سالمه متاهل و لیسانس مدیریت صنعتی هستم سابقه کار ندارم مدرک اشپز درجه ۱ و ۲ با مجموعا ۳۲۸ ساعت رودارم میخواستم بدونم شرایط من برای مهاجرت به استرالیا چگونه است ؟

  میشه لطفا راهنمایی کنید

  ممنون

 266. مووهی می‌گه:

  سلام من قصد دارم برای ویزای ۱۸۹ اقدام کنم. سی سالمه و مدرک کارشناسی ارشدم رو توی رشته مهندسی عمران از دانشگاه دلفت تو هلند گرفتم و ۴ سال هم سابقه کار مرتبط دارم. آیلتس هم امتحان دادم و هنوز اعتبار داره.band score: 8 ولی speaking: 7
  چنانچه سابقه کارم مورد قبول قرار بگیره من دقیقا ۶۰ امتیاز دارم. ولی چون دو سال از ۴ سال سابقه کارم تو یه سازمان دولتی به صورت قرارداد کار مشخص بوده و بیمه ام رو یه شرکت خصوصی پرداخت میکرده فکر میکنم احتمالش هست که سابقه کارم assess نشه. تصمیم دارم دوباره امتحان آیلتس بدم چون مطمئنم میتونم تو هر چهار تا اسکیل رو ۸ بگیرم.
  فقط با توجه به قوانین جدید و این ماجرای EOI به نظرتون باید اول امتحان آیلتس بدم و بعد اون فرم رو پر کنم یا اینکه با توجه به اینکه رسیدن جواب EOI خودش یه پروسه طولانیه بعد از تکمیل EOI‌ مجددا امتحان آیلتس رو بدم؟!
  یه سوال دیگه هم دارم: چنانچه سابقه کار من assess بشه ولی بعد از lodge ماموری که پرونده من رو بررسی میکنه سوالاتی کنه یا مدراکی از من بخواد که من نداشته باشم، کلا پرونده ام ریجکت میشه (با فرض اینکه بدون سابقه کار هم امتیاز بالای ۶۰ داشته باشم).

  ممنون

 267. parham می‌گه:

  سلام ممنون از سایت خوبتون

 268. حامد می‌گه:

  دامون جان درود
  یک ایمیل به immi@selecvisa.com برات چند روز پیش زدم که خیلی حیاتیه
  لطفا در صورت امکان زودتر پاسخ بده
  ممنونت می شم
  بدرود

 269. محمد می‌گه:

  با عرض سلام خدمت شما و تشکر از سایت خوبتون
  من سی و دو سال دارم و دارای مدرک مهندسی کشاورزی گرایش علوم دامی (تغذیه دام و طیور) از دانشگاه آزاد می باشم. درارای سه سال سابقه کار بدون بیمه هستم و مدرک ایلتس با نمره ۶ دارم که البته از مدت آن گذشته و بایستی مجددا در آزمون شرکت کنم. دارای سه مقاله انگلیسی (ISI) در یکی از دانشگاه های پاکستان می باشم. می خواستم از شما خواهش کنم تا من را راهنمایی کنید چگونه می توانم اقامت یا ویزای تحصیلی برای کشور استرالیا بگیرم و یا با ویزای کار مهاجرت کنم. لطفا پاسخ رو به ایمیلم بفرستین. با نهایت تشکر از شما

 270. raha می‌گه:

  سلام
  من حدود ۴ ماه از ازدواجم میگذره و همسرم شهروند استرالیاست
  ولی راستش نمیدونم چه مدارکی برای سفارت مورد نیاز هست که بتونم براشون بفرستم خواهش میکنم لیست مدارم لازم را به طور کامل در اختیار من بگذارید مرسی

 271. سعید می‌گه:

  با سلام
  من مهندسی صنایع رو از دانشگاه آزاد و یه فوق دیپلم ریاضی از دانشگاه ملی گرفتم
  ۲۶ سال سن دارم و مجردم
  ۶ سالم هست که معلم رسمی هستم تو پایه راهنمایی
  اگه میشه منو راهنمایی کنید برای مهاجرت به استرالیا

 272. رضوان جنیدی می‌گه:

  سلام
  بنده ۳۹ سال دارم لیسانس مدیریت دولتی ام و حدود ۱۵ سال سابقه تدریس حسابداری دارم سه سال است که فوق لیسانس mba گرفتم متاهل هستم همسرم هم لیسانس حسابداری داره و ۲۴ سال سابقه در کارش
  آیا شانس اقامت یه استرالیا را دارم ؟

 273. محمد می‌گه:

  سلام. من پزشک عمومی هستم و میخوام به استرالیا مهاجرت کنم. اگه میشه وکیلی خوب برام معرفی کنید ممنون

 274. علیرضا می‌گه:

  دامون جان سلام. خیلی ممنون از این سایت و اطلاعات مفیدش. منم یکی دوتا سئوال داشتم که واقعا سرگردونم کرده.
  آقا من مدرکم رو دادم EA برام اسس کرد و پس از ۱۶ هفته این جواب باسم اومد:
  I am pleased to advise that the competencies you have demonstrated taken in conjunction with your qualifications … have been assessed as meeting the current academic requirement for standing as an Engineering Technologist (Skill Level 1) in Australia. The appropriate occupational classification in your case for migration purposes is Engineering Technologist ANZSCO 233914.

  Your above qualification has been assessed broadly comparable to an Australian
  Associate Degree for the purposes of awarding point for qualifications under the General Skilled Migration points test
  پاراگراف اول آدرس Engineering Technologist رو میده که ۱۵ امتیاز داره ولی پاراگراف دوم آدرس Associate Degree رو میده که ۱۰ امتیاز داره. حالا هرکی اینجا یه چیزی به من میگه. نظر شما چیه؟ بعدش نمره ای که کیس آفیسر دیاک میده میتونه آفیسر با آفیسر متفاوت باشه؟
  ثانیا اینکه برای دیاک آیلتس جنرال و آکادمیک فرق میکنه؟
  با تشکر

 275. رویا می‌گه:

  سلام جناب دامون.من ۳۲ سال سن دارم.یه دختر۵ساله دارم.به اتفاق همسرم قصدمهاجرت به استرالیا روداریم.لیسانس مامایی هستم ۸سال سابقه کارغیرمرتبط دارم.برای گرفتن اقامت شانسی میتونم داشته باشم.رشته همسرم متالورژی است وایشون هم کارغیرمرتبط با رشته تحصیلیشون رودارند.ممنون میشم منوراهنمایی کنید.

 276. Maria می‌گه:

  سلام من میخواستم بدونم برای ویزای همسر، آیا باید عقدنامه هم ترجمه بشه یا کپی اش کفایت می کنه؟ اگه باید کپی بگیرم یا ترجمه چند صفحه اش کافیه ؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدین . باتشکر

 277. ایمانی می‌گه:

  سلام
  من لیسانس معماری دارم و مدرک و ریز نمراتم رو برای assess به AACA فرستادم.ضمنا چروانه اشتغال به کار مهندسی هم در ایران از سازمان نظام مهندسی تهران دارم و اون رو هم فرستادم. می خواستم بدونم که آیا مدرک من برای اسس مشکلی پیدا نمی کنه و من به عنوان آرشیتکت پذیرفته می شم؟ پون در جایی خوندم که استرالیا لیسانس معماری رو قبول نداره و در حد drafts person میدونه و به عنوان آرشیتکت تایید نمی کنه.

 278. Yasaman می‌گه:

  سلام

  ممنون از اطلاعات مفیدتون
  لطفاً در صورت امکان به من یک وکیل مهاجرتی مجرب معرفی کنید

  با تشکر

 279. حسین رحمانی می‌گه:

  من کارمند اداره تامین اجتماعی هستم دارای مدرک فوق لیسانس مالی هستم دارای یک فرزند ۲ ساله پسر و همسر هستم خواستار اقامت استرالیا میباشم

 280. سارا می‌گه:

  با سلام من ۳۰ سالم متاهل کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم ۵سال سابقه کار با بیمه دارم میتونم اقدام کنم واسه مهاجرت به استرالیا؟

 281. مهدی می‌گه:

  سلام. سوالاتی در مورد ویزای دانشجویی داشتم. فرصت دارید با شما تماس تلفنی داشته باشم؟

 282. مهناز می‌گه:

  سلام.۴۴ سالمه و کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری رو دارم و همسرم هم ۴۴ سال سن دارند و لیسانس مدیریت بازرگانی و هردو شاغل هستیم با بیمه .دو تا فرزند داریم آیا شرایط مهاجرت ازطریق کا رو داریم لطفا راهنمایی بفرمایید

 283. mohammad می‌گه:

  با سلام
  من ۳۰ ساله با مدرک کارشناسی روانشناسی پیام نور آیا میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟
  مدرک فنی و حرفه ای جوشکاری هم دارم معادل ۴۵۰ ساعت.با اون نمیشه؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 284. خسرو می‌گه:

  سلام جناب دامون خان.
  من مدرک MCITP مایکروسافت با ۸ سال سابقه کار مرتبط همراه با بیمه و ۳۳سال سن دارم اما هنوز آیلتس رو نگرفتم و دارم میخونم واسه آیلتس , به نظر شما قبل از گرفتن آیلتس اسس کنم و اگر نظرت مثبت هست چه مدت زودتر از گرفتن آیلتس اسس کنم ؟ آیا این کار اصولا کار درستی هست؟

 285. elaheh می‌گه:

  با سلام.من ۳۰ساله فوق لیسانس فیزیوتراپی با ایلتس ۷ هستم.در صورتیکه من اسپانسر شغلی از استرالیا داشته باشم بازم باید امتحانات رجیستر شدن رشته را بدهم.مرسی

 286. rahi می‌گه:

  سلام

  شما مشاوره حضوری هم میدین؟ چون من چند تا سوال دارم که اگه بخوام بنویسم خیلی طولانی میشه!
  یا مشاوره تلفنی ؟!
  با تشکر فراوان

 287. وحید می‌گه:

  سلام
  من میخوام برای مهاجرت اقدام کنم شرایط خودمو مینویسم لطفا بررسی کنید
  سن من ۲۶ سالمه
  مدرک برق صنعتی ۲۸۰۰ ساعته فنی حرفه ای و دیپلم
  وسه سال سابقه کار با بیمه
  زبانمم در حد متوسط یا خوب هستش

 288. سحر می‌گه:

  salam man mikham bad az lisansam bara mohajerat eghdam konam .
  22salame,2sale dg lisansam tamoom mishe.reshtam ravanshenasiye.daneshgahe chamrane ahvaz dars mikhoonam.hich madrake zabaniam nadaram.sabeghe kariam nadaram .vali naghashi mikesham vdaram namayeshgah mizanam ke rezome kari baram hesab mishe.age moshavere telephoniam midin k kheyli behtare.mamnoon

 289. آرش می‌گه:

  سلام
  میخواستم جهت مهاجرت اقدام بکنم شرایط ذیل را دارم لطفا راهنمایی نمایید
  سن ۳۹ سال متاهل دارای دو فرزند ۹ و ۱ ساله
  مدرک تحصیلی خودم :مهندسی کشاورزی -کارشناسی حسابداری -کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه تهران
  سابقه کار ۱۲ سال بیمه
  مدرک تحصیلی همسرم : -کارشناسی کامپیوتر -کارشناسی روان شناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی -سابقه کار ۱۱ سال بیمه

 290. فرهاد می‌گه:

  سلام جناب دامون
  من فرم ارزیابی در سایت شرکتتون رو پر کردم .http://selectvisa.com/?page_id=16
  و منتظر پاسخ شما هستم . اگر ممکن است صورت هزینه های پرداختی رو هم به من بگویید.

  با تشکر

 291. رضا می‌گه:

  سلام

  خسته نباشید ، من لیسانس عمران از آزاد قزوین با ۵ سال سابقه کار مرتبط هستم ۳۰ سالمه و متاهلم همسرم لیسانس الکترونیکه و هردو برای آیلتس اقدام کردیم. خواهرم در استرالیا اقامت داره (البته هنوز شهرون نشده) پدر و مادرم بصورت توریستی رفتن ، و قراره از از همونجا درخواست اقامت بدن اگه ممکنه راهنماییم کنین که از چه سابکلاسی استفاده کنم برا تشکیل پرونده؟ ممنون

 292. خسرو می‌گه:

  با سلام
  ضمن تشکر من هم می خواستم در مورد خودم می خواستم بدونم چه جوری می تونم بر طبق اولویت ۱- استرالیا ۲- انگلستان ۳- کانادا مهاجرت کنم.
  ۳۷ ساله – لیسانس زبان دبیری انگلیسی- دانشجوی کارشناسی اشد مدیریت اجرایی- سابقه کار ۱۵ ساله در یک شرکت دارویی – متاهل- دارای یک فرزند ۶ ساله
  همسر اینجانب ۳۴ ساله – لیسانس زیست شناسی- دانشجوی کارسناسی ارشد فیزیولوژی گیاهی –

  لطفا راهنمایی فرمائید که آیا ارزش هزینه گذاری برای اقدام به مهاجرت را دارم یا خیر؟ واگر امکان مهاجرت وجود دارد گونه اقدام کنم؟
  لطفا در صورت امکان پاسخ را به ایمیل بنده ارسال فرمائید
  با تشکر فراوان

 293. ایوب می‌گه:

  سلام
  من ۴سال سابقه کار با بیمه دارم.و همونطور که میدونید برای گرفتن ۱۰ امتیاز (کار) نیاز به ۵سال سابقه دارم .آیا ۱ سال سابقه بدون بیمه رو سازمان مهاجرت استرالیا قبول داره؟

  با سپاس

 294. فرزاد غلامپور می‌گه:

  با سلام
  من مهندس کامپیوتر سخت افزار هستم و ۱۲ سال سابقه کار مرتبط دارم و می خواهم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم ولی یک پسر ۴ ساله و نیمه دارم که احتمالا مبتلا به PDD هستش یعنی اختالات طیف اتیستیک . البته در آزمایشات پاراکلینیکی پسرم
  مشکلی رو نشان نداده ولی خب علایمی اتیستیک داره نظیر اینکه العان حرف نمی زنه و کمی کم توجه هستش و با همسالانش بازی نمی کنه .
  می خواستم بدونم آیا می تونم برای مهاجرت اقدام کنم ؟ و آیا در قسمت آخر که آزمایشات و معاینات پزشکی انجام میشه ممکنه مشکلی به وجود بیاره؟؟

  قبلا از کمک شما تشکر می کنم

 295. مرتضوی می‌گه:

  با سلام و احترام
  همسر من سرباز هستن و فعلا کارت پایان خدمت و در نتیجه پاسپورت ندارند. بنده حائز شرایط کسب ویزای ۴۶۷ هستم.با توجه به این که برای این نوع ویزا باید حداکثر ۲ سال از فارغ التحصیلی من گذشته باشه؛ آیا این امکان وجود داره که من برای ویزای ۴۷۶ اقدام کنم و فعلا همسرم رو در پروفایل خودم قرار ندم و به محض آماده شدن مدارک همسرم ایشون رو هم به پروفایلم اضافه کنم؟ اگر ویزای من خیلی زود برسه و من هنوز همسرمو اضافه نکرده باشم آیا می تونم تا قبل از مهلت ورود به خاک استرالیا، ایشونو اضافه کنم؟ این سوالو از این جهت پرسیدم که متاسفانه من نمی تونم تا پایان سربازی همسرم صبر کنم به این دلیل که مهلت دو ساله ی من به اتمام میرسه.
  با تشکر

 296. مرتضوی می‌گه:

  اصلاح پرسش قبلی:
  نوع ویزای مورد نظر ۴۷۶ بود. بابت اشتباه تایپی معذرت می خواهم

 297. محمد می‌گه:

  سلام جناب دامون
  من ناشنوا هستم
  دارای مدرک فوق دیپلم رشته نرم افزار مترجمی زبان انگلیسی
  از دانشگاه آزاد تهران
  سن : ۲۳ سال
  مجرد
  سابقه کاری ۱ ساله شغل آزاد(بدون رشته)
  واجد شرایط برای استرالیا هستم یا خیر؟؟
  منتظر پاسخ شما هستم
  باتشکر

 298. علی می‌گه:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید.من لیسانس کشاورزی دارم و حدود۸-۹ سال سابقه مرتبط دارم ولی فقط ۵٫۵ {۵سال و۶ ماه }بیمه از شهرداری تهران دارم.مجرم.برای کلاسهای آموزش آیلتس هم ثبت نام کردم. میخواستم بدونم که الان میتونم وکیل اختیار کنم و تقاضای ویزا کنم ویا بعد از گرفتن مدرک آیلتس باید اقدام کنم؟ با ت.جه به اینکه من ۳۹ سال سن دارم و چند ماه دیگر ۴۰ سال میشوم و طبق جدول این دو ۵ امتیاز با هم فرق دارند اگر اکنون فرم و…. اقدام کنم جزو ۳۹ ساله ها محسوب میشوم یا …؟و دوم اینکه هزینه کلی جهت ویزای ۱۸۹ چند تومان تمام میشود؟ با تشکر از همراهیتان

 299. مسعود می‌گه:

  با سلام من دانشجوی رشته مهندسی پلیمر هستم و ۲۲ سال سن دارم و میخواهم برای ادامه تحصیل به استرالیا برم لطفا منو راهنمایی کنید که باید چکار کنم که ویزای تحصیلی اخذ کنم با سپاس

 300. mahdi می‌گه:

  با سلام
  بنده ۳۲ ساله
  لیسانس عمران ، فوق لیسانس صنایع
  متاهل ، دارای دختری۴ ساله
  میخواستم بدونم شرایط مهاجرت به استرالیا را دارم یا نه،
  اگر مثبته، هزینه و زمانش چقدره
  با تشکر

 301. هستی می‌گه:

  سلام دامون عزیز
  آیا سابقه کار نیازمند ارائه بیمه است؟ من پزشک هستم و سابقه کار خصوصی بدون بیمه هم دارم، آیا مورد قبول است؟
  آیا تنها راه تماس و مشاوره با شما مکاتبه اینترنتی است و امکان مشاوره حضوری وجود ندارد؟
  ممنون از راهنماییتان

 302. هستی می‌گه:

  و یه سوال دیگه … امتیاز مدرک پزشکی عمومی ایران معادل دکتری حساب میشه یا فوق لیسانس؟
  باز هم ممنون

 303. حامد می‌گه:

  دامون جان درود
  یک ایمیل به immi@selecvisa.com برات تو شهریور زدم که خیلی حیاتیه و هنوز جوابی نگرفتم
  لطفا در صورت امکان زودتر پاسخ بده یا اگه نگرفتیش بفرمایید تا دوباره ارسال کنم
  ممنونت می شم
  بدرود

 304. محمد رضا می‌گه:

  سلام
  بعد از مطالعه مطالب مفیدتون متوجه شدم که شما میتونید من رو راهنمایی کنید
  من ۴۴ ساله هستم و با همسرم در ایران زندگی میکنم. دختر ۱۶ ساله من دو سال پیش با ویزای تحصیلی به سیدنی استرالیا رفت و بعد از یک سال که پیش برادرم زندگی کرد تونست ویزای پناهندگی بگیره و الان که بیشتر از ۱۸ سال داره مشغول تحصیل در دبیرستان است و قصد داره با ورود به دانشگاه ادامه تحصیل بده.
  حالا با توجه به اینکه من فقط همین یه فرزند رو دارم برای پیوستن به اون و زندگی و کار در استرالیا چه اقدامی باید بکنم؟
  من یکبار و همسرم دو بار به استرالیا سفر کرده ایم ولی بعد از پناهندگی دخترم دیگه به ما ویزا ندادند.
  لطفا در صورت امکان من رو راهنمایی کنید.

 305. مهدی میری می‌گه:

  سلام من ۳۵ سال دارم و مهندس معدن با ۳ سال بیمه وسابقه مهندسی معدن
  همسرم ۳۹ سال و ۱۳ سال سابقه کار با بیمه ایران خودرو استخدام رسمی
  فرانسه و انگلیسی متوسط در حد ۶ شااااید
  از کجا شروع کنم

 306. مهدی میری می‌گه:

  در ضمن بعد ۲سال هنوز نوبت مصاحبه پرونده کبک نشده و نظرم عوض شده کبک یعنی ۵ سال منتظر بودن که من دیگه خسته شدم

 307. محمد می‌گه:

  سلام و عرض ادب
  من دارای ۳سال سابقه کار حسابرسی (البته یک سال سابقه بیمه ای) و مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه اصفهان و مشغول اخذ مدرک فوق لیسانس هستم در ضمن متاهلم هستم سنم ۲۳ ساله.
  میخوام برای ادامه کار برم استرالیا لطفا راهنمایی کنید بفرمایید از کی اقدام به این کار بکنم؟

 308. baharan می‌گه:

  سلام هموطن عزیزم، خوشحالم از اینکه افتخار آشنایی با شما رو دارم، ممنونم از زحماتتان، چند روزی است سایت جدیدی رو پیدا کردم که دیکشنری تخصصی آنلاین کامل و جامعی داره، خودم که خیلی خوشم اومد گفتم بد نیست به شما هم پیشنهاد کنم یه سری به این سایت بزنید
  http://www.iranmatikan.com/Dict.aspx
  امیدوارم بکار بیاد

 309. نسیم می‌گه:

  سلام. ممنونم از اطلاعات مفیدی که در اختیار کاربران گذاشتید.
  من ۳۴ ساله و فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر-نرم افزار هستم و سابقه تدریس ۱۰ سال در دانشگاه آزاد و علمی کاربردی دارم. از نظر بیمه، بیمه شرکت خودم بودم که سال پیش بعد از ۱۲ سال شرکتم را به خاطر مهاجرت بستم. نمیخوام بیمه محل کارم (دانشگاه) بشم و میخوام درخواست بیمه خویش فرما کنم.
  ۱- ایا من با این شرایط میتونم به استرالیا مهاجرت کنم؟
  ۲- داشتن بیمه کفایت میکنه یا حتما باید بیمه جایی باشیم؟
  ممنونم

 310. zahra می‌گه:

  با سلام و ادب
  ۳۰سال دارم.فوق دیپلم مترجمی انگلیسی-آشنا به زبان فرانسه
  در زمینه طلاسازی-مخراج کاری-ملیله و… کار میکنم اما بدون بیمه
  دیپلم فنی مدارک بالا
  می خواستم بدونم طرح خوداشتغالی استرالیا هم اجرا میشه و با چقدر سرمایه
  و اینکه راهی هست بتونم برای مهاجرات اقدام کنم
  …یا اینکه ی دوره ۶تا ۲ سال فنی حرفه ای در زمینه طلاسازی پیشرفته کارآموزی با حقوق شرکت کنم…متشکرم

 311. hamed می‌گه:

  سلام با تشکر از وبلاگتون
  من فوق لیسانس مهندسی معدن دارم . ۲۸ ساله خدمت هم نرفتم
  میشه منو راهنمایی کنین

 312. فریماه می‌گه:

  سلام
  خاله ی من چند وقتی هست که برای ویزاش اقدام کرده و الان پروندش دست افیسر هستش میخواستم بپرسم من برای رفتن میتونم کمکی از خالم اگر که بره استرالیا بگیرم ؟
  و نمیخوام که با ویزای تحصیلی برم ممنون میشم یه راه سریع و مطمن و به من نشون بدید
  ( ویزای خالم شغلی هستش و ایشون مهندس گاز هستن )

 313. ساناز می‌گه:

  سلام و خسته نباشید ممنون می شم اگه لطف کنید و بفرمائید امکانمهاجرت ما به استرالیا وجودداره یا نه؟
  سن همسر:۳۹ سال
  مدرک:دکتری ریاضی کاربردی
  سابقه کار:۱۱ سال دبیری و ۸ سال هیات علمی دانشگاه.
  معدل۱۷
  سطح زبان متوسط
  مدرک خودم:کارشناسی ریاضی با ۱۰ سال سابقه کار و زبان متوسط.
  ممنون از بابت لطفتون

 314. علی می‌گه:

  با سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون
  من ۲۶ سالم هست مهندس برق-مخابرات هستم از دانشگاه غیر انتفاعی بدون سابقه کار من قصد دارم تو استرالیا هم ادامه تحصیل بدم و هم پناهندنگی اونجا رو بگیرم آیا با توجه به مدرکم که از دانشگاه معروفی نیست میتونم تو یه دانشگاه خوب درس بخونم و کار خوبی پیدا کنم و کلا از نظر apply شدن چه وضعیتی دارم

 315. کاووس می‌گه:

  سلام
  جناب آقای دامون ، من لیسانس الکترونیک هستم .۳۹ سال سن متأهل و دارای ۳ فرزند . حدود ۲۰ ماه سابقه کار با پرداخت بیمه در شرکت سهامی مخابرات هرمزگان دارم . و از سال ۱۳۸۰ تا بحال در کارخانجات مخابراتی ایران بصورت رسمی و پرداخت بیمه در سمت کارشناس پشتیبانی فنی مراکز تلفن و گذراندن دوره آموزش در شهر مونیخ آلمان و دریافت گواهی نامه از شرکت زیمنس هستم . لطفا اینجانب را با توجه به شرایط فوق در جهت مهاجرت به استرالیا راهنمایی نمایید .

 316. امید می‌گه:

  سلام. امید هستم ۲۹ ساله .لیسانس بهداشت حرفه ای از دانشگاه شهید بهشتی تهران با معدل ۱۶٫۴۴ . با سه سال سابقه کار دائم و ۲ سال پاره وقت مرتبط.
  .متاهل . همسرم ۲۹ ساله دارای مدرک بین المللی مدیریت بازرگانی و فوق دیپلم مترجمی زبان .
  سطح زبانم در حدی هست که حداکثر شش ماهه ایلتس بگیرم . میخواستم ببینم واجد شرایط هستم؟ در صورت امکان وکیل مجرب معرفی نمائید.
  ضمناً از مطالب مفید سایتتون تشکر میکنم

 317. سید محمد موسایی می‌گه:

  با سلام
  مهندس مکانیک هستم گرایش ساخت و تولید- ماشین ابزار
  از دانشگاه سراسری شهید رجایی
  ۳ سال سابقه کار مفید و مرتبط با بیمه
  مدیر کنترل کیفیت هسنم هم اکنون
  رزومه قوی مرتبط با رشته خودم را دارم
  بازرس فنی جوش و کلیه مدارک و سابقه کار مرتبط با بازرسی فنی و صنعتی را دارم
  متاهل
  در حال فراگیری زبان تا چند ماه آینده تموم میشه و آیلتس ۶٫۵ رو مطمئنم
  همسرم هم آیلتس ۵٫۵ رو میگیره و مهندس الکترونیک هست
  مدارک ورزشی مثل کمربند مشکی هنرهای رزمی و… هم هست که البته فک کنم بی تثیر هستن اما بنده میتونم اقدام کنم؟

 318. sara می‌گه:

  سلام . باتوجه با اینکه سالیان ساله در جریان امور استرالیام بهتر از شما کسی رو نمیشناسم که علم بروز داشته باشن. میخواستم بدونم برای کسی که مدارک رسمی غواصی و جوشکاری زیر آب و فیلمبرداری زیر آب رو داره امکان مهاجرت به استرالیا هست؟ پسر یکی از اقوام هستند و ۲۵ ساله اند.

 319. محمد اقسامی می‌گه:

  با سلام
  من ۲۹ سال دارم،۴ سال سابقه کار مرتبط،
  لیسانس الکترونیک از دانشگاه دولتی،
  می خواستم امکان پیدا کردن کار در استرالیا چقدر است؟
  در ضمن کل هزینه ای که در سراسر پروسه گرفتن اقامت دارد چقدر است؟
  با سپاس فراوان

 320. نازنین می‌گه:

  سلام
  من نازنین هستم ٢۶ سالمه! لیسانس مترجمی زبان انگلیسی … سابقه ی تدریس در مدرسه بین المللی و کانون با بیمه رو دارم! ۵سا سابقه ی تدریس دارم! ایلتس ٧.۵ دارم. مدارک و ریز نمراتم رو ترجمه کردم!هیچ نمیدونم که چطور و از کجا باید شروع کنم!
  اصلا برای تحصیل اقدام کنم یا کار؟؟
  لطفاً منو راهنمایی کنید.
  سپاس

 321. حسن نجاری می‌گه:

  سلام .من دارای مدرک تحصلی لیسانس در رشته حسابداری با معدل ۴۶/۱۸ از دانشگاه علمی کاربردی /سه ماه سابقه کار با بیمه /سطح زبان advanced/سن ۲۵/متاهل/آیا واجد شرایط مهاجرت هستم ؟اگر نیستم چه مراحلی را پست سر بگذارم تا واجد شوم ؟ ممنون از راهنمایی شما

 322. محمد می‌گه:

  باسلام
  من ۲۹ سال سن دارم و مهندس معدن هستم
  تقریبا ۱ سال سابقه کاری مرتبط با بیمه دارم اما ۴ سال کار تخصصی مرتبط بدون بیمه دارم
  مدرکم رو از دانشگاه آزاد مازندران گرفتم و معدلم ۱۳٫۹۵ است
  میخواستم بدونم امکان مهاجرت برام وجود داره؟ چقد زمان میبره و با چه هزینه ای؟
  متشکر

 323. رمضان می‌گه:

  taton man shomara khodaton ea aga tango ea viber daren salam khoben mar3o az en malomadaton baden mekham ba khodaton sohbat konam khahash mekonam ka har cha zod tar jawab baden a

 324. javad می‌گه:

  سلام دامون جان
  من ۳۰ سالمه ولیسانس صنایع گرایش تحلیل سیستم از دانشگاه علم وصنعت وفوق لیسانس صنایع -صنایع از دانشگاه شاهد
  دوسال سابقه کار دایم دارم توی یه سازمان دولتی خیلی معتبر وسه چهار سالیم سابقه کار پاره وقت تورشته خودم.
  همسرم هم ۲۴ سالشه ولیسانس صنایع از دانشگاه خوب دولتیه وزبانشم عالیه
  می خواستم بدونم شرایط مهاجرت رو به استرالیا داریم؟

  پیشاپیش از لطفت ممنونم

 325. ایمان می‌گه:

  با سلام

  من ۳۰ سالمه
  با مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر – گرایش نرم افزار
  از دانشگاه پیام نور
  ۵ سال سابقه کار مرتبط

  همسرم :
  ۲۶ سال
  با مدرک کارشناسی کامپیوتر – گرایش نرم افزار
  از دانشگاه غیر انتفاعی
  سابقه کاری ندارد

  می خواستم بدونم که آیا ما شرایطش رو برای مهاجرت به استرالیا داریم یا نه ؟
  ممنون میشم کمکمون کنید
  با تشکر

 326. ایمان می‌گه:

  لازم به ذکر است که :
  خانوم بنده ۵ مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری هم دارد

 327. بهنام می‌گه:

  سلام
  من فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی و ۳۶ ساله و با سابقه کاری ۹ ساله هستم همسرم پزشک هستند و امتحانات مربوطه را دارند میدند میخواستم بدونم با توجه به شرایط من ایا کار مناسبی وجود دارد واگر نه چه کارهایی را شما پیشنهاد میدید

 328. مسعود می‌گه:

  با عرض سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
  مسعود خدادادی هستم متولد ۱۳۶۸ (۲۴ ساله) دارای مدرک آیلتس ۷٫۰ و گواهی ciw ماکروسافت و گواهی مدیریت پروژه از تیف استرالیا ، بنده طراح سایت هستم
  به زبان های html , css , javascript , php ,… آشنا هستم و در این زمینه دارای مدرک ماکروسافت نیز میباشم
  بنده تحصیلاتم را به دلیل علاقه زیاد به مهارت های فنی از دیپلم ترک نمودم و در واقع دیپلم ردی رشته ریاضی فیزیک هستم
  سابقه کار ۵ سال دارم بدون بیمه.
  لطفا نظرتون رو در خصوص شرایط بنده نسبت به اخذ ویزای gsm بیان کنید و البته در خصوص سابقه کار بنده نیز مرا راهنمایی کنید که آیا حتما برای ارائه سابقه کار به دولت استرالیا میبایستی بیمه باشیم ؟
  با سپاس و درود فراوان خدمت شما

 329. سعید می‌گه:

  سلام من۱۸ ساله هستم
  فوق دیپلم برق صنعتی دارم + فوق دیپلم plc که مربوط به همین رشته هست و بدون
  سابقه کار
  همینطور تو دانشگاه رشته نقشه برداری میخونم
  اما ایلتس ندارم
  میشه راهنمایی کنید
  مرسی

 330. ali mohseni می‌گه:

  salam.man 3 sal sabegheye kare mortabet daram.age 2 sal ham sabegheye kare mortabet bedone bime az ye jai jor konam be nazareton momkene ghabol konan ta sabegham beshe balaye 5 sal ?aya onha estelam mikonan bargeye sabeghe kario?3 sal ba bime daram va mikham 2 sal ham az yeja jor konam .
  mamnon m misham rahnamaim konid

 331. فهیم می‌گه:

  باا سلام . بنده لیسانس آی تی دارم . کار برنامه نویسی وب سایت هم انجام میدم.css- php -ASP-CMS آشنایی دارم . متاهل هستم. همسرم دوست نداره بیاداسترالیا. خواهر و برادر همسرم استرالیا هستن. من میخوام برم . میشه کمکم نید که چطوری میتونم برم ؟ آیا کاری هست اونجا واسه من؟

 332. مونا می‌گه:

  سلام من یک سوال مهم دارم ویزای نامزد من بعد از ۷ سال امده ویزای ۱۷۵ دایم
  حالا ما نمیدونیم برای من چه کار باید بکنیم ما هنوز رسما عقد نکردیم

 333. محمد می‌گه:

  سلام
  کاردانی کامپیوتر دارم برای ادامه در TAFE چکار باید بکنم ۳۲ سال متأهل

 334. فرشید می‌گه:

  سلام و خسته نباشید
  من فرشید هستم ۲۴ سالمه فوق دیپلم کامپیوتر هستم و دارای مدرک مهندسی شبکه ( سیسکو و مایکروسافت) هستم که مدرکمو توی یه امتحان توی مالزی دریافت کردم در رابطه با رشته م هم ۱ سال سابقه ی کار دارم+ ایلتس۷٫۵
  اگه امکانش هست راهنمایی کنید که چطوری میتونم برای ویزای تخصصی استرالیا اقدام کنم سپاسگذارم.

 335. امیرحسین می‌گه:

  با سلام
  من فوق لیسانس صنایع دارم، ۴ سال سابقه کار تو یه شرکت نفتی دارم و همسرم هم فوق لیسانس شیمی داره، میخواستم بدونم اگه بخوام واسه ویزای کار اقدام کنم شرایطشو دارم یا نه؟ لطفا راهنمایی کنین؟

 336. پریا می‌گه:

  سلام.
  من و همسرم قصد مهاجرت داریم از طریق همسرم با مشخصات زیر.ممنون میشم به ما اعلام کنید که اصلا شدنی هست برای استرالیا یا نه…
  ۳۰ ساله.کارشناس ارشد ریاضی کاربردی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات.کارمند بانک با ۴ سال سابقه کار.فرزند ۰٫خود من هم ۲۳ سال دارم.
  ممنون

 337. زهره می‌گه:

  سلام
  من حدود یه سال هست که درگیر ویزای استرالیا شدم . اگر ممکنه منو راهنمایی کنید یه سال پیش ما از طریق وکیل مورد تایید برای ویزای سرمایه گذاری ۴۵۷ اقدام کردیم که خیلی ها به من میگند این ویزای سرمایه گذاری نیست ولی خودشون میگند چرا ؟ ما قرار شده شعبه ای از شرکتی که در دبی هست رو اونجا باز کنیم حدود ۶ ماه طول کشید که بیزنس پلن ما رو آماده کردند و از ما June هم ویزا لاج شده ولی تاکنون خبری نیست ما حتی نمی دونیم case officer کی هست ؟ هیچ اطلاعی هم به ما نمیدهند و چون ما م مقیم دبی هستیم پرونده از طریق سفارت استرالیا در دبی انجام میشه . فقط قبل از تعطیلات کریسمس یه خانمی برای بازرسی شرکت اومدند و چون من نبودم تلفنی کلی سوال کردند. این وکیل ۳۲ هزار دلار از ما پول گرفته و از زمانی هم که پول را کامل گرفت دیگه نه تلفنی نه ایمیلی البته قبلش هم فقط برای گرفتن پول تماس میگرفت هر وقت ما هم تماس میگیریم میگه صبر کنید . لطف کنید و اگه شما اطلاعی دارید که بعد از لاج چقدر طول میکشه تا جواب قطعی رو بدهند . یه سوال مهم دیگه هم اینه پسرم باید تا یه ماه دیگه به دانشگاه استرالیا بره و ما باید توی این هفته برای ویزا اقدام کنیم حالا میترسیم و نمی دونیم چکار کنیم چون پرونده ما در حال بررسی هست و اگه الان برای ویزای دانشجویی دوباره اقدام کنیم به مشکل بر می خوریم یا نه؟ ممنون

 338. سجاد می‌گه:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من فوق لیسانس مهندسی مکانیک دارم، ۲۷ سالمه و مجرد هستم.
  ۳ سال به صورت کارآموز تو یک شرکت ناظر تأسیسات بودم و از اونجا معرفی نامه دارم اما سابقه ی بیمه ای ندارم.
  خواستم درصورتی که ممکنه شرایط بنده رو برای مهاجرت به استرالیا بهم بگید، ممنونم.

 339. زهرا می‌گه:

  سلام خدمت شما
  همسر من ۳۲ ساله هستن و تحصیلات آکادمیک ندارن ایشون دارای مدارک کامل غواصی تا ۴ ستاره هستن و همچنین مدرک مدرسی غواصی ۲ ستاره را نیز دارند و ۵ سال هم سابمقه بیمه دراند من خودم ۳۲ سالمه و لیسانس زبان دارم و ۵ سال سابقه بیمه درام لطفا راهنمایی کنین که شانس ما برای مهاجرت به استرالیا چقدر می باشد
  بسیار ممنون

 340. نگار می‌گه:

  با سلام
  من مهندس کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل ۱۵٫۵۷ و ۸ سال سابقه کار مرتبط در سازمان دولتی در بخش فناوری در تیر ماه سال آینده ۳۳ ساله می شم که فکر کنم رو امتیاز ۲۵ واسه سنم باید حساب کرد می خواستم ببینم شرایط اقدام دارم؟
  از سازمان دولتی که با بدبختی اشتغال بکار می دهند چه جور اشتغالی کفایت می کننه؟
  من با IELTS 6 می تونم به رفتن فکر کنم؟
  چون من در هر فیلدی در این ارگان کار کردم بهتره کدام رشته را برای ACS انتخاب کنم (برای اشتغال میخوام بدونم چی بنویسم) بیشتر کارم شبکه و مدیریت نرم افزار های تحت شبکه می باشه؟
  ۱سال نیز مدیر بخش فناوری بودم!

 341. محمدرضا می‌گه:

  با سلام
  با داشتن مدارک کامل غواصی و مدرسی آن شانس گرفتن ویزا چقدر است متاهل هستم و ۳۲ سالمه

 342. کرشمه می‌گه:

  سلام
  اصلا پول ندارم اما نقاش و شاعر و نویسنده رمان و فیلمنامه با مجوز فیلمنامه و شعر و کتاب چاپ شده داخل ایران و دانشجوی نخبه در زمان دانشجویی ام می باشم. به نقاشیهایم اجازه برپایی نمایشگاه ندادند گفتند زنها پوشش کامل ندارند و اولین کتابم در مورد یازدهم سپتامبر است از سوی کشورم حمایت نشدم. هیچ وقت! تنها یک وام دو میلیونی به نویسنده ها دادند که یعنی هیچ! خسته و درمانده شده ام چگونه می توانم از این کشور قدر نشناس فرار کنم و پشت سرم را نگاه نکنم؟ نقاشیهایم سبک جدیدی از نقاشی است که قیمت آنها میلیونی می باشد. اما تا الآن دورم حصار کشیده اند! خواهشمندم کمکم کنید

 343. مریم می‌گه:

  سلام
  من فرمی که برای مهاجرت بود رو پر کردم و براتون ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم
  من ۲۸ سالمه فوق دیپلم کامپیوتر نرم افزار دارم و ۸ سال سابقه کاری مرتبط دارم میخواستم بدونم اگه امکان مهاجرت دارم راهنماییم کنین
  ممنون

 344. مهرداد می‌گه:

  باعرض سلام وعرض ادب.من ۲۸ سالمه لیسانس برق مخابرات و فوق دیپلم الکترونیک دارم.میخواستم بدونم چطورمیتونم برای اقامت جهت کار اقدام کنم ومدارک چی میخواد واصلا واجد شرایط هستم یا نه.
  منتظر جوابتون هستم
  ممنون

 345. راحله می‌گه:

  سلام ۳۶ سالمه ۱۲ سال سابقه کار مرتبط با رشته کامپیوتر ۲ بچه ۹و۴ ساله همسرم ۴۲ ساله و۶ سال سابقه کار در کامپیوتر درحال یادگیری زبان به نظر شما به ما skill worker میدن اگر برای دانشجویی من اقدام کنیم همسرم اونجا کار کنه بچه ها برن مدرسه برای ما سخت نیست؟استرالیا آشنایی قول کمکهای معنوی داده نه مالی… تشکر

 346. وفاییان می‌گه:

  سلام.ضمن تشکر در مورد خودم می خواستم بدونم چه جوری می تونم بر طبق اولویت به استرالیا یا کانادا مهاجرت کنم.ودر کدامشان شانس بیشتری دارم.
  ۳۵ ساله – فوق لیسانسم آر آی و لیسانس رادیولوژی- سابقه کار ۱۰ ساله در زمینه سیتی اسکن وام آرآی مجرد

  لطفا راهنمایی فرمائید که آیا ارزش هزینه گذاری برای اقدام به مهاجرت را دارم یا خیر؟ واگر امکان مهاجرت وجود دارد چگونه اقدام کنم؟در ضمن برای مهاجرت به استرالیا باشرکت های زیادی تماش گرفته ام که کار گروه پزشکی را انجام نمدهند به دلیل ازمونهایی که باید بدهندوخودم بیشتر مایل به مهاجرت به استرالیا هستم.
  لطفا در صورت امکان پاسخ را به ایمیل بنده ارسال فرمائید
  با تشکر فراوان

 347. سیاوش می‌گه:

  salam
  shoma dar khosose vizay 402 kar mikooniid?????
  khahesh mikonam j manoo bedidi pllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllz

 348. فاطمه می‌گه:

  با سلام و احترام من پرستار ۴۴ساله با ۲۰ سال سابقه کاری مرتبط وهمسرم ۴۵ ساله کارشناس ارشد زراعت با ۲۰ سال تجربه کاری ازطریق ویزای ۴۵۷-۱۸۸-۸۸۸-۱۳۲ ایا میتوانیم اقامت موقت بگیریم لطفا راهنمایی فرمایید

 349. aida می‌گه:

  با سلام و تشکر از وبلاگ خوبتون.من ۳۱ سال سن دارم.مدرک IELTs Academic 7.5, L/S:7.5 , R/W:7 , لیسانل میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد جهرم. یکسال سابقه کار مرتبط و بدون بیمه به عنوان Research assistance در Biochemistry Department of Shiraz University of Medical Sciences.دو تا مقاله ISI دارم + یک داخلی.الان هم با پرداخت هزینه شخصی تصمیم دارم در یکی از دانشگاههای استرالیا master بخونم.اما نمیدونم چه گرایشی بخونم که برای سه سال آینده رشته من high demand باشه و اصلا چه دانشگاهی بخونم و چه ایالتی برم که شانس اقامت گرفتنم بیشتر باشه و تو چه دانشگاهی تحصیل کنم؟البته تونستم تو university of adelaide یه استاد ایرانی پیدا کنم که گفته اگه ازین دانشگاه بتونم admission بگیرم بعدا از نظر کاری منو support کنه.لطفا در مورد گرایش وایالت ودانشگاه منو راهنمایی کنید.هدف من انتخاب گرایش و دانشگاه و ایالت هست به نوعی که شانس اقامت گرفتن را افزایش دهم.ممنون و سپاسگزار.

 350. ahmad می‌گه:

  سلام
  من لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم و می خوام واسه کار و ادامه تحصیل به استرالیا برم .
  لطفآ راهنماییم کنید.باتشکر

 351. مهدی منصوری می‌گه:

  سلام.من مهندسی کشاورزی و فوق لیسانس فیزیولوژی ورزشی دارم ۱۲سال سابقه بیمه دارم متاهل ۲فرزند دارم۳۶ساله هستم نمره ایلتس ۶ ایا شرایط مهاجرت دارم؟

 352. amin.98 می‌گه:

  Salam amin hastam az sydney.8mahe injam.ba lenj omadam.bve daram.ehtiaj be yek vakil baraye komak be casam va mashverat daram. Mitonin komakam konin?

 353. نازنین می‌گه:

  سلام نازنین هستم ۲۸ ساله
  لیسانس برق الکترونیک دارم
  حدود ۴ سال است که در قسمت بازرگانی یک شرکت نرم افزاری هستم
  مجرد هستم
  میخواستم بدونم شرایط مهاجرت به استرالیا را دارم یا نه،

 354. ساناز حسینی می‌گه:

  با سلام
  من ٢٧ ساله، مدرک کارشناسی علوم تغذیه از دانشگاه شهید بهشتی و مدرک کارشناسی ارشد علوم بهداشتی در تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی تهران با معدل A. در حال چاپ مقاله ISI.
  ۵ سال سابقه کار بدون بیمه و ١ سال سابقه کار با بیمه.
  قصد ادامه تحصیل دکترا و بعد از آن اقامت در استرالیا را دارم، اما شنیدم که بازار کار برای رشته من چندان مناسب نیست! و این قضیه من رو دودل کرده.
  اگر من را راهنمایی کنید ممنون میشم. نمیدونم وقتمو برای این کشور بگذارم یا کشور دیگر؟!! چون هدف اصلیم اقامته.
  ممنون از راهنمایی و کمکتون.

 355. محسن می‌گه:

  با سلام
  من ۳۶ سال سن دارم فوق لیسانس مهندسی مکانیک دارم از دانشگاه دولتی معدلم ۱۷٫۵ دو سال دانشگاه آزاد نجف آباد تدریس کردم(با بیمه) و بعد از اون ۷ سال در وزارت نفت استخدام شدم ودر جنوب کار میکنم تعدادی دوره های مختلف هم در زمینه کارم (امور فنی) دیدم که مدارکشو دارم البته در داخل کشور الان دارم زبان کار می کنم ولی هنوز امتحان ندادم میتونم از کمک شما برای مهاجرت بعنوان وکیل استفاده کنم؟
  با تشکر

 356. علی می‌گه:

  سلام دامون عزیز
  من چند وقتی هست صفحه تون رو در میگرنت هلپ دنبال میکنم در مورد سکشن علم و صنعت پرسیدم که لطف کردید جواب دادید
  دو تا سوال داشتم که می خواستم به ایمیلتون بزنم ولی پیداش نکردم هر چند اولیش به نظر مسخرس ممنون میشم وقت بذارید جواب بدید
  من سال ۸۹ بعد از همه دردسر هایی که میدونید لاج کردم درست قبل از تغییر قانون از ۱۲۰ به ۶۰ امتیازی و ۱۲۰ امتیاز داشتم بعد از ۸ ماه کیس آفیسر گفت که ۵ امتیاز زبان فارسی رو نمیگیری( من وکیل نداشتم ) بعد از چند ایمیل متوجه شدم که به نظر اون چون دانشگام سکشن دو هست (باورم نمی شد علم و صنعت دو باشه ولی از EA هم استعلام کردم و متاسفانه تایید کرد) بنابرین مدرکم معادل لیسانس نیست و بنابراین نامه زبان فارسی از دانشگاه بی فایدست (استدلال واقعا ظالمانه بود) اون زمان با یک کارشناس مهاجرت و یک وکیل مارا در استرالیا صحبت کردم و گفتن حق با من ولی چون آفیسر میگه کاریش نمیشه کرد من از طریق دوستم باهاشون صحبت کرد که آیلتس جدید بیارم ولی بعد از دو هفته از صحبت آفیسر عوض شد و آفیسر جدید هم بعد یک هفته ریجکت کرد پرونده رو . من به obdumusem (فک کنم غلط نوشتم) و یه جای دیگه که یادم نیست شکایت کردم و اونام گفتن حداقلش اینه که چون تو سکشن دانشگاتو نمیدونستی باید پول لاج رو بدن که آخرش اونم ندادن و من هم انقد حالم گرفته بود که بی خیال شدم حالا با این قانون جدید میشه دوباره ازشون شکایتی چیزی کرد که پرونده دوباره به جریان بیفته؟ و دوم اینکه من اگر با قانو ن جدید بخوام اقدام کنم با توجه به اینکه assessment ام تا ۲۰۱۵(۵ سال) اعتبار داره میشه به EA نامه زد که با همون سی دی آر ها طبق سکشن جدید assess بشم یا باید همه رو دوباره بنویسم؟ (مهندسی شیمی با معدل ۱۳٫۹۲ از علم صنعت تهران که باز هم به خاطر معدل و سکشن Engineering technologist اسس شدم)

 357. مهر می‌گه:

  درود بر شما
  من مایل هستم جهت پناهندگی اقدام کنم ، لطفا راهنمایی کنید ، چنانچه در حیطه کاری شما نیست ممنون میشم وکیلی که در این حیطه فعال میباشد معرفی کنید .
  با تشکر

 358. ایمان می‌گه:

  درود بر دامون جان ودوستان عزیز
  دامون جان و دوستان عزیز
  تا ۲ ماه دیگه قراره بیام استرالیا
  ولی نه جایی دارم نه آشنایی نه کسی فقط اونجا خدا رو دارم
  واسه پیدا کردن مسکن و کار خیلی استرس دارم.
  چون تجربه زندگی سخت تو لندن رو هم داشتم
  نمیدونم اصلا کدوم شهر استرالیا بیام.
  دوستان لطفا راهنماییی و کمک کنید…..
  مرسی ممنون میشم
  اگه کسی مسکن و یا کاری واسه شروع اونجا داره لطفا کمکم کنه…..
  مرسی شماره تماسم (وایبر) ۰۰۹۸ ۹۱۳۲۳۷۸۹۰۹

 359. علی می‌گه:

  با درود
  من فوق کامپیوتر شاخه امنیت با ۴٫۵ سابق کاری و ۳۲ سال سن هستم. امتحان آیلتس شرکت کردم و مجموعا با نمره ۷ رایتینگ ۶٫۵ لیسنینگ ۸ اسپیکینگ ۷ و ریدینگ ۶ . کارهای Assessment رو هم در دو رشته ICT Security و Programmerx انجام دادم. آیا شانسی برای اقدام کردن دارم؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدین.
  با تشکر

 360. مکرمه می‌گه:

  با سلام من ۳۸ سالمه و لیسانس فلسفه دارم ۱۴ سال سابقه کاری در زمنیه کارشناس تضمین کیفیت دارم ویه دختر ۱۰ ساله هم دارم و تا ۴ ماه آینده اقدام می کنم برای آیلتس می خواستم ببینم شرایط مهاجرت دارم یا خیر؟

 361. azar می‌گه:

  سلام اذب و احترام من ۲۸ سالمه متاهلم و ۱ بچه ۲ ساله دارم میخواستم شرایط مهاجرت به استرالیا رو بدونم ممنون میشم اگه کمکم بکنید من هیچ اطلاعاتی دراین مورد ندارم

 362. مصطفی می‌گه:

  با سلام
  اینجانب مصطفی جلالی دارای مدرک لیسانس مهندسی برق-کنترل از دانشگاه دولتی به سن ۲۷ سال میتونم به استرالیا مهاجرت کنم؟شرایطش چیه؟ممنون میشم جواب بدین.دو سال هم سابقه کار با بیمه دارم

 363. amir می‌گه:

  Salam man lisans mechanic sayalat az daneshgah azad karaj daram 24salame madrak zabanam daram ye famil daraje yek ham melborn daram mikhastam sharayetamo arzyabi konam ,mamnoon misham javab bedimw admin

 364. سارا می‌گه:

  با سلام
  همسر من لیسانس برق-الکترونیک (فارغ التحصیل سال ۸۵ – آزاد کرج با معدل ۱۳) و فوق لیسانس مدیریت IT(سال ۹۰- شهیدبهشتی مجازی با معدل ۱۷) هست. از سال ۸۵ در سایپا به عنوان کارشناس تعمیرات و نگهداری کار می کنه. کارشون برنامه نویسی PLC و مانیتورینگ و کار با سیستم های آن است (کاملاً مرتبط با برق-الکترونیک و برق- کنترل). پروژه های CDR رو هم از پروژه های شرکت تهیه کرد. اما الان پاسخ دادند که مدیریت IT و برنامه نویسی جزء مهندسی برق نیست. به تعریف مهندسی برق (۲۳۳۴۱۱) مراجعه کنید و سه پروژه جدید تعریف کنید. البته از نداشتن شرح وطایف در نامه سابقه کار هم ایراد گرفتند که سایپا همچین نامه ای نمیده
  من فکر میکنم به علت مدرک ارشدش این رو گفتند. ما میخواهیم مدرک ارشدش رو اصلا درنظر نگیرند. و اینکه PLC جزئی از مهندسی برق هست.
  اصلاً برای بررسی مجدد مدارک پول مجدد بدهیم؟ به این موضوع در نامه اشاره ای نشده ا
  تا الان وکیل نداشتیم ولی می خواهیم الان وکیل بگیریم. همسر من ۳۳ ساله با آیلتس ۷ (در ۴ اسکیل) هست. ممنون میشم راهنمایی کنید

 365. سیما می‌گه:

  salam man ye vakile khoob mikham vase mohajerat be australia vase visa e kar man hich madraki nadaram faghat sabeghe kar daram . 28 salame . mersi az matalebe mofidetoon

 366. محسن اینانلو می‌گه:

  با سلام . من ۲۵ ساله هستم دارای مدرک کارشناسی تربیت بدنی . همچنین مدرک نجات غریق درجه ۲ ایران و مدرک B کنفدراسیون فوتبال اسیا رو دارم . میخواستم بدونم امکان مهاجرت بنده به استرالیا وجود دارد ؟ همچنین هزینش حدودا چقدر میشه ؟ لطفا راهنماییم کنید .

 367. بهنام می‌گه:

  سلام
  مرسی از اطلاعات خوبی که تو ساییتون گذاشتین، من میخوام واسه مهاجرت اقدام کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم، ۲۵ سال، فوق لیسانس مهندسی صنایع، مشکل من اینه که تهران نیستم، گرگان سکونت دارم، دنبال یه وکیل معتبر میگردم، کسی رو میتونید بهم معرفی کنید؟ با تشکر

 368. یوسف می‌گه:

  با سلام خدمت دامون عزیز. بنده ۳۱ساله مجرد فارغ التحصیل مهندسی برق-قدرت مقطع کارشناسی با معدل ۱۵/۱۰ از دانشگاه آزاد بجنورد می باشم، سابقه کار مرتبط هم فقط ۴ماه اما با بیمه کارگر ساده دارم و برای مهاجرت سیستم امتیازبندی و مدارک مورد نیاز را از سایتهای متفاوت مطالعه نمودم و در حال یادگیری زبان انگلیسی هستم آیا به نظر شما شرایط اولیه ام برای مهاجرت مناسب هست؟ البته دنبال سابقه کار مرتبط و مدرک آیلتس هستم و تا ۳ سال آینده عجله ای برای مهاجرت ندارم تا مدارکم را کامل کنم. لطفا نظرتون رو بفرمایین… با تشکر فراوان

 369. saber می‌گه:

  سلام من ۲۲ ساله تبعه افغانستان هستم میخواستم بدونم چطور میتونم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم؟واسه زندگی و تحصیل

 370. Mohammad Heydari می‌گه:

  با سلام
  من محمد متولد ۱۳۶۵ لیسانس حسابداری دارم و ۳ سال سابقه کار حسابداری دارم بیمه ای .دیپلم زبان انگلیسی هم دارم آیا شرایط من برای مهاجرت خوب هست یا نه.یه آشنا هم در شهر پرت استرالیا دارم البته اگه اسم شهر رو اشتباه نگفته باشم .
  بسیار ممنون هستم

 371. behzad می‌گه:

  سلام
  از اطلاعات خوبتون متشکرم من و همسرم بالای هشت سال سابقه کاری بیمه شده داریم مدرک فعلیمون هم کارشناسی حرفه ای مدیریت گردشگری هستش میخواستم بدونم با توجه به اینکه ما ساکن کیش هستیم و درس خوندن در دانشگاههای بین المللی که مدارک معتبر فوق لیسانس از دانشگاه تهران یا شریف میدن – میتونه در امر مهاجرت به ما کمک کنه به ما در هر رشته ای میتونیم درس بخونیم البته در فکر خودمون هستش که مدیریت استراتژیک (MBA ) بخونیم منتها بازم رشته ای که بدرد مهاجرت بخوره برای ماارجح هستش و یا اصلا نیازی به خوندن ارشد نیست؟؟؟؟ لطفا به ما راهنمائی کنید من خودم ۴۴ سال دارم و همسرم ۳۳ برای ما فرقی نمی کنه مهاجرت از طریق من باشه یا همسرم در هر صورت ما به نتیجه خواهیم رسید در ضمن یک فرزند پسر دو ساله هم داریم قبلا از توجه شما سپاسگذارم

 372. رضا می‌گه:

  سلام رضاهستم ۲۳ ساله مهندس شیمی در حال گرفتن مدرک ایلتس . بدون سابقه ی کار میخواستم بدونم میتونم به استارالیا مهاجرت کنم و دنبال کار مرتبط با رشتم باشم .
  ممنون

 373. امین می‌گه:

  با سلام
  میخواستم بدونم کدوم یکی از رشته های زیر بازار کار بهتری داره:
  نجاری، جوشکاری، نقشه برداری، برق خودرو، برق ساختمان

  و ایا مدرک فنی و حرفه ای را قبول دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ممنون میشم اگر پاسخ بدین

 374. Sogand می‌گه:

  با سلام
  من ۲۲ سالم هستش، لیسانس bussiness هستم، IELTS هم دارم. می خواستم بدونم آیا راهی برای دریافت ویزای کار از استرالیا برای من وجود داره؟

 375. یگانه می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  اول تشکر میکنم بابت زمان و زحمتی که میکشید برای این سایت.
  ۲۹ساله هستم،لیسانس ادبیات انگلیسی اما سابقه کاریم در زمیته گرافیک هستش بدون بیمه قصد مهاجرت دارم به استرالیا.
  لطفا راهنماییم کنید.
  ممنون

 376. آذر می‌گه:

  سلام جناب دامون عزیز
  راستش ما برای ویزای ۱۹۰ آدلاید اقدام کردیم ودوم اردیبشت هم مدیکال وسکیوریتی چک روکه افیسر خواسته بود براشون ارسال کردیم.قاعدتا باید ویزای ما تا یک ماه دیگه بیاد .اما شنیدم جدیدا اینطور نیست واحتمال داره شش ماه وحتی یکسال طول بکشه.میخواستم بدونم شما نظرتون چیه؟ آیا واقعا حقیقت داره؟ ممنونم

 377. sara می‌گه:

  سلام. خسته نباشید.من ۴۱ سال دارم و مهندس کشاورزی هستم ودر رابطه با برنج به مدت ۸ سال فعالیت داشتم.میخوام بدونم راهی برای درخواست کار تو استرالیا دارم؟

 378. پرستو می‌گه:

  سلام . من ۳۲ سالمه ، مجرد و دکترای حسابداری مدیریت دارم از دانشگاه مالزی . میخوام اقدام کنم فقط برای پی آر استرالیا. در حال حاضر مالزی هستم . خواستم بدونم که واجد شرائط هستم ؟ و اینکه اگه بخوام از طریق شرکت شما اقدام کنم هزینش روی هم رفته چقدر میشه ؟ و چقدر طول میکشه ؟
  و آیا اقدام برای پی آر حتما باید وابسته به ویزای کار یا چیز دیگه ای باشه ؟
  ممنون میشم بهم اطلاعات بدین

 379. mahdi می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  اینجانب ۳۰ ساله هستم
  مدرک کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم
  مدرک مدیریت شبکه MCITP رو هم دارم
  ۲ سال به عنوان صندوقدار و فاکتورنویس شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان آذربایجان غربی بودم با بیمه
  می خواستم بدونم آیا واجد شرایط کار در استرالیا هستم یا خیر؟
  ممنون از راهنمایی

 380. ازاده می‌گه:

  با سلام من ۳۵ ساله مدرک کارشناسی بهداشت صنعتی (hse ) با ۱۰ سال سابقه کار مرتبط همسرم ۴۵ ساله مدرک کارشناسی کامپیوتر نرم افزار با ۱۶ سال سابقه شرکت ثبت شده کامپیوتری در تهران میخواستیم برای مهاجرت به نیوزلند اقدام کنیم ممنون میشم راهنمایی فرمایید از چه راهی میتوانیم اقامت بگیریم؟طول پروسه احذ ویزا و اقامت چقدر طول می کشه؟با توجه یه اینکه دختر ۵ ساله هم دارم که تمایل دارم آنجا درس بخواند
  لیست رشته های مورد تقاضا برای کار در آنجا رادارید؟
  ممنون

 381. فهیمه می‌گه:

  سلام می خواستم بدونم میکروبیولوژی جز مشاغل مورد نیاز استرالیا برای مهاجرت هست یا نه؟ جز رشته های پیرا پزشکی هستش. ممنون.

 382. فهیمه می‌گه:

  سلام ممنون می شم اگه اطلاعات مربوط به چگونگیه اقدام کردن از طریق شغل رو برای من هم ایمیل کنید .

 383. masoud می‌گه:

  سلام
  ۲۹ سال دارم کارشناس ارشد مدیریت کشاورزی از دانشگاه آزاد با معدل ۱۷٫۰۵ دارای مقاله isi
  بدون سابقه کار رسمی تا چند ماه دیگه هم آیلتس ۷ میگیرم
  لطفا برا مهاجرت و اقامت تحصیل راهنمایی کنید

 384. سارا می‌گه:

  سلام دامون عزیز من رزومه همسرم رو به آدرس ایمیل select visa ارسال کردم اما ظرف چند روز گذشته جوابی نگرفتم، خیلی دوست داشتم در صورت امکان شما وکالت پرونده ما رو بعهده بگیرید.

 385. محمدرضا می‌گه:

  جناب دامون ضمن عرض خسته نباشید
  بنده متأهل با دو فرزند که ٣٩ سال سن دارم مدرک تحصیلیم مهندسی منابع طبیعی می باشدومدیر عامل شرکت ساختمانی و راهسازیم و ١٨ سال هم سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم از نظر مالی مشکلی ندارم و نهایتا قصدم مهاجرت به استرالیا به هر روشی که شما صلاح بدانید هست لطفا راهنمایی بفرمایید. .ممنونم

 386. لادن می‌گه:

  با سلام
  اینجانب ۲۹ ساله با ۴ سال سابقه کار مرتبط با رشته،کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی-خاکشناسی هستم. از این ۴ سال ۲ سال در سمت کارشناس ارشد آزمایشگاه و ۲سال در سنت مسئول فنی آزمایشگاه خاک و آب بوده ام.
  متاهل هستم و همسرم نیز ۲۹ ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد ارتباطات-ژورنالیستی است که دارای ۲ سال سابقه کار در سمت سردبیر روزنامه می باشد.

  می خواستم لطف کنید و من رو راهنمایی کنید که برای اقامت در استرالیا از چه راهی اقدام کنم بهتره و من اقدام کنم یا همسرم؟

 387. دلیله می‌گه:

  ا ۱۵ سال سابقه کار متارکه کردم و ی دختر دارم و ۷ سال سابقه مدیریت. پرستاری لطفا راهنمایی کنید واسه مهاجرت ممنون سلام. پرستار هستم ب

 388. Hooman Farid می‌گه:

  ba salam,
  man 26 sal daram va be tazegi az daneshgahe essex dar engelestan madrake foghe lisanse baghbani gerayeshe tolidate zeraee ra gerefteam, lisansam dar iran mohandesie kesahavarzi gerayeshe zerat va eslahe nabatat ast. nomreye ielts man 6.5 hast va moteasefanbe ta hala kar nakardeam . aya mitoonam baraye visaye kar Australia eghdam konam? mamnoon misham komakam konid.

 389. آرش می‌گه:

  سلام

  من مهندس صنایع هستم و میخوام با شرکت شما برای استرالیا اقدام کنم . شنیدم رشته های flagged occupation که مهندسی ها هم داخلش هست در حال حذف هستند .من امیدی باید به این قضیه داشته باشم یا باید مسیر دیگری رو انتخاب کنم .
  سابقه کار ۸ ساله با بیمه دارم و آیلتس ۶٫۵ و ۳۵ سال سن
  باتشکر

 390. حاجی قاسمی می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  اینجانب ۲۹ ساله و مدرک فوق دیپلم برق صنعتی و ICDL درجه ۲ از فنی حرفه ای

  شرایط مهاجرت به فنلاند را می خواستم

 391. unknown می‌گه:

  سلام…
  خسته نباشید.
  من ۲۷ سالمه،لیسلنس مهندسی صنایع-تولید صنعتی از دانشگاه آزاد ایلام دارم.
  سربازیمم تازه تموم شده..سابقه کاری هم ندارم.نزدیک ۱ سال بازاریابی کردم البته اونم بدون بیمه..چجوری میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟با شرایط الانم چه چیزهای دیگری نیاز دارم برای اینکه راحت تر بتونم مهاجرت کنم؟خیلی لطف می کنین کمکم کنین…ممنونم

 392. وحید می‌گه:

  سلام
  من ۲۶ سال سن دارم و لیسلنس برق دارم و دانشجوی ارشد صنایع هستم و تا ۶ ماه دیگر تمام میشود هر دو مدرک از دانشگاه آزاد می باشد
  سابقه کاری در ضمینه مهندسی صنایع دارم در نفت و گاز حالا می خواهم برای مهاجرت اقدام کنم با کدام مدرک اقدام کنم بهتر است؟ آیلتس چند لازمه؟ آیا شرایط کار نفت و گاز در استرالیا بهتره یعنی اگر همین کار را در شرکتی با ماهیت ساخت ساختمان انجام بدم برای رزومه بهتره یا تاثیری نداره؟
  کار من برنامه ریزی و کنترل پروژه میباشد
  ممنون

 393. بهار رشیدی می‌گه:

  سلام وقتان بخیر سوالی داشتم ، همسرم چهل سال دارد و امسال تابستان لیسانس حسابداری می گیرد و ۱۶ سال سابقه کار در بانک تجارت را دارد، حال با این شرایط که سابقه کاری چند ساله قبل از مدرکش دارد، ایشان می توانند اقدام به مهاجرت به استرالیا را نمایند؟

 394. لیلا می‌گه:

  سلام دامون عزیز
  لطفا منو راهنمائی کنید. من واقعا ناراحت هستم از این مسئله: ۵ سال سابقه کار حسابداری دارم اما رشته تحصیلی ام هم در کارشناسی و هم کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی هستش! اطلاعاتی که پیدا کردم این بوده که حتما بایستی رشته و تجربه یکسان باشه تا بشه درخواست ویزا داد که این مسئله منو نگران کرده….

  البته برادرم هم در شهر سیدنی استرالیا زندگی می کنه که سیتیزن هستش

  دامون جان من هدفم اینه که بعد از چند سال کار در استرالیا هر ایالتی که می خواد باشه ، اقامت بگیرم، با این شرایطی که گفتم چه ویزائی رو می تونم اپلای کنم؟؟؟ اصلا می تونم اپلای کنم با توجه به اون نکته اول؟

  ممنونم از اطلاعاتتون

 395. emad می‌گه:

  با سلام.مهندس ابزاردقیق هستم با ۳ سال سابقه کار در عسلویه با تجربیات کامل و مسلط به زبان انگلیسی.امکان استخدام در پالایشگاه های استرالیا وجود داره .لطفا راهنمایی بفرمایید

 396. فرزانه می‌گه:

  سلام

  من می خوام برای استرالیا اقدام کنم … ولی نمی دونم پروسه اش چقدر طول می کشه …
  راستش سنم ۲۸ ساله و لیسانس کامپیوتر دارم …
  حدود ۷ سال هم سابقه ی کاری دارم …
  ۶ ساله که ازدواج کردم و در حال حاضر ترکیه زندگی می کنم …
  می خوام بدونم که اگه برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم چقدر طول می کشه ؟
  خودم می خوام main بشم …به دلیل کار فشرده ی همسرم …. من خودم می خوام ielts بگیرم…. البته قبلا یه ielts academic شرکت کردم و نمره ام خوب نشد …
  ولی الان وضعیت زبانم خیلی بهتر از قبله ….

  با این حال ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .

  منتظر پاسختون هستم

 397. hamed می‌گه:

  سلام . خسته نباشید . من مهندسی صنایع رو از دانشگاه غیر انتفاعی گرفتم و ۵ سال سابقه کار در کار کنترل پروژه های عمرانی دارم و سنم هم ۲۶ ساله . پیش یک وکیل در ایران رفتم گفت ok هستی و میتونی بری ولی با یک وکیل عضو مارا که در استرالیا بود صحبت کردم گفت شما نمره مدرک رو نمیگیرید و اصلا مدرک شما رو قبول ندارن و شانس کمی برای رفتن دارید . من گیج شدم . خواهشن به من کمک کنید که ایا واقعا دانشگاه های غیر انتفاعی رو قبول ندارن ؟ راه حل من برای رفتن چیه ؟ ارشد بخونم یا کار دیگه باید بکنم ؟

 398. مریم می‌گه:

  با سلام
  من شماره migrant agent شمارو چک کردم تو MARA و MIA . توی مارا اسم فامیل شما آریان ثبت شده و توی MIA هم شماره ثبتی که تو selectvisa زدید اشتباهه!!!!!!
  توضیح میدید؟!
  من ایمیل زدم به selectvisa شماره تلفن هم گذاشتم ولی کسی پاسخی نداد

 399. farahnaz می‌گه:

  ba salam. man panahandeye torkiye hastam.va yek mahe ke ezdeva kardam.shoharam be australia rafte chon zodtar az man panahande bod. mikhastam komakam konid ,,bedonam ke man chetori mitonam beram va chand vaghte?? shoharam dar australia baraye eghdame man be sazman imorgasoin raft,,vali anha goftand ke chon aghd nameye ma dar sefarate australia sabt nashode ,,bayad azad va ba hazineye shoharam beravam, va dolat hich mazaya va hoghoghi be man nakhahad dad….aya in dorost ast? aya rahe digari vood darad??? ba tashakor.

 400. غزاله می‌گه:

  سلام
  ۳۰ سالمه لیسانس الکترونیک دارم،نزدیک ۴ سال سابقه بیمه دارم
  معدلم ۱۲/۸۳
  می خواستم ببینم من واجد شرایط هستم؟
  در ضمن عمه ام هم تو سیدنی هست
  و اینکه هزینه این کار چقد میشه؟

 401. مریم می‌گه:

  سلام آقای دامون
  من کارشناس مترجمی زبان انگلیسی هستم بابیست سال سابقه تدریس
  ۴۵سالمه و خواهرم در استرالیا زندگی میکند ولی اقامت دائم ندارد
  مهارت هایی هم دارم چگونه می توانم به استرالیا مهاجرت کنم.

 402. الهه می‌گه:

  دامون عزیز
  یه راهنمایی به من بده ببینم چه خوری میتوونم برم استرالیا.
  خیلی ویزا دیدم که بهم نخورد.
  کارشناسی گرافیک خوندم. یک سال و نیمه که سابقه کاری دارم. زبانم بد نیست. ۲۸ سالمه. میخام اگه بشه با ویزای کاری برم. اگر دیگه راهی نیست تحصیلی برم.
  خواهش میکنم کمکم کن.

 403. علی می‌گه:

  سلام. بنده مهندس IT و دارای مدارک بین المللی مانند MCSE 2012 و ساکن تبریز هستم. سابقه کار با بیمه ندارم.. تصمیم دارم تا حدود ۳ سال دیگه به استرالیا مهاجرت کنم.. کسی هست که بتونه در زمینه IT و ترجیحا شبکه های کامپیوتری در ازای دریافت هزینه های لازم برای بنده سابقه کار تمام وقت و بیمه کامل رد کنه؟
  لطفا با بنده تماس بگیرید: ۰۹۳۳۷۴۸۵۸۱۸
  dark.artwork@yahoo.com

 404. گل سرخ می‌گه:

  با سلام و احترام
  من با آقای استرالیایی میخوام با ویزای نامزدی برم ولی میخوام بدونم چطوری میتونم همزمان با خودم مادرم رو بیارم یعنی هردو باهم بریم چون مادرم مریض هستن و غیر از من کسی رو ندارن آیا استثنایی هم هست؟ آیا نامزدم میتونن ضمانت مادرم رو بکنن تا مادرم همزمان با من بیان
  آیا راهی هست؟
  من خیلی نگران مادرم هستم خواهش میکنم جواب من رو بدید
  پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

 405. محسن می‌گه:

  سلام
  بنده ۳۰ ساله و دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هستم. ۴ سال سابقه کار در زمینه برنامه نویسی ASP.NET و تجربه انجام پروژه های خارجی رو دارم. در حال فراگیری زبان انگلیسی برای مدرک آیلتس نیز هستم.

  می خواستم بدونم آیا واجد شرایط کار در استرالیا هستم؟

  با سپاس

 406. Danoush می‌گه:

  با سلام و تشکر از اطلاعات و راهنمایی های خوبتون

  بنده به تازگی دعوتنامه رو دریافت کردم و درحال تکمیل مدارک جهت فرستادن درخواست ویزا هستم.( Sub Class 189)

  سوال بنده در مورد گواهی عدم سوء پیشینه هستش.

  همسر بنده سالهای ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ در هندوستان دانشجو بوده و پس از آن به ایران انتقالی گرفته و در حال حاظر دانشجو دندانپزشکی می باشد.
  آیا لازم است که برای سالهای فوق از هندوستان عدم سوء پبشینه درخواست شود. لازم به ذکر است که تا به امروز ۲ تا پاسپورت جدید دریافت کرده اند که در هیچکدام نشانه ای از دانشجو بودن وجود ندارد.

  از طرفی من ۵۰ روز دیگه برای فرستادن مدارکم بیشتر وقت ندارم و تا اون موقع هم پلیس چک همسرم از سوی هندوستان بدستم نمیرسه ( گفته می شود تا ۱ سال هم ممکن هست طول بکشه تا این مدرک رو بدن)

  به نظر شما من چه بایستی انجام بدهم.

  ممنون می شوم واهنمایی کنید.

  با تشکر

 407. mohamad می‌گه:

  برای مهاجرت به استرالیا جهت سرمایه گزاری در بخش طیور با تجربه ۲۰ سال سابقه موفق و تحصیل دختر ۲۰ ساله در رشته دندان پزشکی و پسرم ۱۶ سالم می خواستم بدونم چه کار هایی باید انجام بدم

 408. راضی می‌گه:

  سلام دامون عزیز
  من فوق لیسانس حسابداری و همسرم فوق لیسانس معماری با ١۴سال سابقه تدریس هردویمان البته همسرم عضو پایه یک نظام مهندسی و ناظر ساختمان میباشند بدون تمره زبان چه طریقی برای ما سر یعتر خواهدبود برای مهاجرت به استرالیا
  ممنون میشم برام إیمیل کنید.شاد وسلامت باشید

 409. محمود می‌گه:

  سلام من ۲۶ساله و همسرم ۲۳ ساله دانشجوی سال آخر کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه غیرانتفاعی ودر حال گذراندن دوره ی زبات انگلیسی هستیم. کارمند رسمی ذوب آهن اصفهان با ۶ سال سابقه کار مرتبط همراه بیمه
  به نظر شما واجد شرایط کار در استرالیا هستم؟
  با تشکر

 410. tina می‌گه:

  salam damon jan khobi?
  man va hamsaram nashenava hastim sharayat ustaralia che juri mishe baram mail kon mamnoooonam.

 411. foroogh می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید از شما آقای دامون
  متشکرم بخاطر تمام مطالب خوب و مفیدی که خالصانه در اختیار دیگران قرار میدهید
  خالصانه تقاضا داشتم که لطفا یک وکیل مورد تایید به من معرفی کنید. در ضمن من ۲۹ ساله و مدرک MCSE ۲۰۱۲ رو دارم با ۹ سال سابقه کار و بیمه. نظرتون راجع به مورد من چیست
  از زحمات شما کمال تشکر را دارم

 412. امین می‌گه:

  اینجانب دارای مدرک مهندسی شیمی از دانشگاه ازاد که دارای یک سال سابقه کار شرکت ملی نفت و ۵ سال سابقه در زمینه تاسیسات استخر میباشم میخواستم بدونم راهی برای ویزای استرلیا دارم یا خیر؟

 413. sam می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  من در سال۲۰۱۱ با ویزای ۱۷۵ به همراه همسر و یک فرزندم به سیدنی رفتم و بعد از ۸ ماه در سال ۲۰۱۲ به ایران برای انجام بعضی کارها برگشتم .در ایران کارم تا به امروز طول کشید و در این مدت یک پسر دیگر که ۱۰ ماهه است خدا به ما دادومجدد میخواهم برگردم اما برای صدور ویزای پسر کوچکم نمیدانم چه باید انجام بدهم .از زحمات شما متشکرم

 414. الهام مرادی می‌گه:

  ،علوم ازمایشگاهی کاردانی ۳۴ ساله سابقه ۶ سال کارو بیمه برای کارو اقامت راهنمایی کنید

 415. foroogh می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید مجدد.
  من حدود ۱ هفته پیش فرم اررزیابی رو در سایتی شما گفته بودید پر کردم و فرستادم اما تا الان جوابی دریافت نکردم. نمیدونم اصلا به دستتون رسیده یا نه. به اسم شوهرم فرستادم که IT خوانده و ۹ سال سابقه داره
  ممنون میشم رسیدگی کنید

 416. کاوه می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید

  چند روز پیش فرم ارزیابی رو از سایت دان لود کردم و باتون ارسال کردم ولی هنوز جوابی نگرفتم.

  سپاسگزارم میشم اگه رسیدگی بفرمایید.

  ممنونم

 417. محمد قنبری صلاخ می‌گه:

  سلام می خواستم بدونم شانسم برا مهاجرت به استرالیا چقده ۳۷ ساله مجرد دارای مدرک فوق لیسانس برق و دارای ۱۰سال سابقه کار مرتبط (مخابرات و تدریس در زمینه برق صنعتی )

 418. ساناز می‌گه:

  سلام دامون عزیز.یکی از دوستان ما دنبال یک وکیل معتبر و قابل اطمینان می گرده.آیا شما شماره ای دارین که من بتونم بهش بدم یا باید از طریق سایت اقدام کنه؟

 419. reza می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید آقای دامون عزیز
  متشکرم بخاطر مطالب مفید و ارزندتون. من ۳ سئوال از حضورتون داشتم:
  ۱- آیا میشود به صورت همزمان برای ۲ کشور در خواست مهاجرت داد؟
  ۲-آیا کشور نیوزلند نسبت به استرالیا بهتر مهاجر میپذیرد و شرایط راحت تری دارد؟
  ۳-اگر برای کشور نیوزلند امتیاز ۱۲۵ داشته باشیم آیا احتمال قبولی از طرف اداره مهاجرت وجود دارد و یا فقط امتیازات بالای ۱۴۰ را بررسی مکنند؟
  از زحماتتون متشکرم

 420. saeid می‌گه:

  سلام ۲۷ سالمه ۱ سال سابقه کار دارم با بیمه .رشته علوم ازمایشگاهی هستم میخواستم بدونم شرایطی دارم واسه مهاجرت دارم.مرسی

 421. amir می‌گه:

  با سلام . من ۳۱ سالم هست و دیپلم تجربی دارم از ایران . ۱۰ سال گذشته رو توی کشورهای شرق آسیا زندگی کردم نظیر فلیپین ومالزی وتایلند . زبان انگلیسیم هم بسیارعالی است . مخصوصا از نظر مکالمه . می خواستم بپرسم بهترین راه برای مهاجرت به استرالیا برای من چیه ؟ البته من در کارهای کامپیوتر نظیر سخت افزار و نرم افزار هم تا حدی وارد هستم
  با تشکر

 422. حدیث می‌گه:

  سلام من ۲۷ سال سن دارم فوق لیسانس تدوین و دکترای علوم آزمایشگاهی سابقه کاری ۱۰ سال دارم شرایط برای مهاجرت دارم ممنون

 423. نکیسا می‌گه:

  باسلام حضورتون
  مایه خانواده سه نفره ایم که همسرم میخواهدبرای دانشگاه تیف کانبرا برای حسابداری اقدام بکنه .عموی من هم کانبراهستندحدودبیست سالی هست .شغل دولتی دارن وبه عنوان حامی گفتن من ضمانت میکنم.اگه باویزای خانوادگی بریم بهتره؟ازایران اقدام کنیم یااسترالیابرای یاتحصیلی؟میخواستم بدونم باتوجه به شرایط ما به نظرشمامابرای دریافت اقامت دایم بایدچکارکنیم.
  سن:۳۵
  شغل:حسابدار
  مدرک:سال دوم رشته حسابداری
  سابقه کارحسابداری:۴سال
  معدل:حدود۱۴
  سال فارغ اتحصیلی:۱۳۷۶
  ممنونم ازکمکتون

 424. maryam می‌گه:

  سلام شوهر من یه فرم ارزیابی براتون ایمیل کرد اما جوابش نیومده چند روزه؟!!!!
  رشته جوشکاری

  • damon می‌گه:

   سلام

   متاسفانه نمیرسیم که به همه درخواستها جواب بدیم . رشته های فنی و حرفه را متاسفانه امکان و فرصت انجام و قبول پرونده را نداریم . پیشنهاد میکنم با همکاران دیگر ، بررسی بفرمایید.
   ممنونم.

 425. محمد می‌گه:

  dear damon
  hi
  really thanks for your suport,i am 36 years and i have MS in electriacal ,but i work in telecom fielid more than 8 years,i want to now for which skille work class i should regiester? electrical or telecominication, thansks for your advance

 426. محمود می‌گه:

  با سلام، لطفا یک کارگزار مورد اعتماد معرفی کنید.

 427. foroogh می‌گه:

  سلام دامون عزیز
  ممنون بابت مطالب مفیدتون
  من مدرک mcse دارم .میخواستم بدونم آیا با این مدرک در استرالیا کار پیدا میشه ویا اگر مدرک MCT بگیرم بهتره برای کار پیدا کردن؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 428. علی می‌گه:

  سلام دامون عزیز من علی هستم دارای مدرک فوق دیپلم رشته مکانیک از دانشگاه علمی کاربردی دارای ۳۷ سال سن ودارای همسر با تحصیلات فوق دیپلم رشته هنرهای تجسمی ودوفرزند پسر و ۱۴ سال سابقه کار در شرکت خودرو سازی با بیمه میباشم و تازه میخوام اقدام کنم به نظر شما شرایط من چطوره هم برای ادامه مراحل مهاجرت و شرایط زندگی .ممنون از تون بابت وقتی که برای مامیگذارید

 429. هادی ابراهیمی می‌گه:

  با سلام.من لیسانسه شیمی از دانشگاه ازاد اراک دارم. سالمه.غواصی صنعتی سطح ۲ دارم.متاهلم هستم.میخواستم ببینم راهی واسه اومدنم به استرالیا هست؟؟ میتون با درسم یا مدرک غواصیم واسه خودم کار پیدا کنم

 430. هادی ابراهیمی می‌گه:

  غواصی صنعتی سطح ۲ دارم.یعنی هم برشکاری و هم جوشکاری بلدم.فقط خواهش میکنم اگر میتونم با این مدارک یه کار با در امد بالا پیدا کنم زودتر خبرشو بهم بدین.خییییلی ممنون میشم.سپاس

 431. هادی ابراهیمی می‌گه:

  ۲۴ سالمه

 432. منصور می‌گه:

  با درود منصور هستم ۲۸ ساله لیسانس برق قدرت چند ماهه استخدام مخابرات شدم
  امتحان ایلتس ندادم ولی زبانم خوبه میتونم زود ایلتس بگیرم (در حال حاضر مدرس زبان هستم) ضمنا تدریس خصوصی هم میکنم
  همسرم لیسانس معماری داره ۵ سال هم سابقه کار داره
  میتونم اقدام کنم؟

 433. khalili می‌گه:

  سلام
  ضمن عرض خسته نباشید

  من برا ی مهاجرت ب استرالیا اقدام کردم . دایی ام که ساکن استرالیا هستند وقتی ب تهران امدند برایم دعوتنامه داده است تا بتوانم ب دیدار اقوام درجه یک ام بروم . اما درخواست ویزایم رد شد.
  همانطور ک گفتید اعتراض کردیم ولی گفتند فرم m1 را پر کرده و هزینه ای جدید علاوه بر هزینه ی اعتراض را پرداخت کنیم و هزینه را پرداخت کردیم .
  اما نمیدانم فرم m1 و اعتراضیه و فرم های دیگر را چه کسی باید پر کند؟ من یا دایی ام؟

  تصمیم دارم برای پیگیری کار هام یک وکیل کار بلد بگیرم

  ب نظر شما بهترین راه برای گرفتن ویزا انجام چ کاریه؟
  لازم ب ذکره ک شرایط لازم برای مهاجرت را دارم و دلایل محکمی برای اثبات برگشتم ب ایران وجود داره . از جمله خانواده و املاکم .

 434. <